Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1371 postów 1049 komentarzy

Kto Roberta Bąkiewicza wysyła do Dudy i po co?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dr Eugeniusz Sendecki i Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) omawiają złożenie wiązanek pod pomnikiem Romana Dmowskiego przez prezydenta RP Andrzeja Dudę i Roberta Bąkiewicza.

 

28 czerwca 2020 r. pod pomnikiem Romana Dmowskiego w 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, godzinę czekał Robert Bąkiewicz, aby w tym samym czasie złożyć wiązankę co i prezydent. To rodzi mnóstwo pytań - o zaawansowanie targu politycznego?

Omawiają też wynik wyborów  oraz mówią  o Układzie z Dorothenstrasse’1918

Masońskie rządy sanacyjne, które przejęły władzę drogą krwawego zamachu stanu w roku 1926-tym, po to nagłośniły tymczasowy akt kapitulacji Niemiec podpisany w Compiegne 11-go listopada 1918 i ustanowiły państwowe Święto Niepodległości pod ta datą, by zakłamać polską historię, a szczególnie zataić rolę Romana Dmowskiego i Narodowej Demokracji (endecji) – naszej rdzennej formacji politycznej.

I to FAŁSZERSTWO obowiązuje aż do tej pory!

86 lat temu, 11 listopada 1918 roku Niepodległości Polska jeszcze nie odzyskała, odzyskiwała Ją nie jednorazowym aktem, lecz mozolną pracą polityczną, kierowaną przezRomana Dmowskiego, a wrogowie Polski ten fakt zatajają. Szczególnie chodzi o dzieło Narodowej Demokracji na Konferencji Pokojowej w Wersalu.

Należy przypomnieć, co się wydarzyło 23-go listopada r.1918 w loży masońskiej przy Dorothenstrasse w Berlinie.  Jak „europejskie siły polityczne” szykowały odradzającej się państwowości polskiej zagładę.

Powiedzmy – jakim kłamstwem jest nieinformowanie o rzeczywistych mechanizmach krzywd, odniesionych przez naród polski na konferencji wersalskiej. To sprawa niebagatelna – źle zawarty na tej konferencji pokój zaowocował wojną o gdański korytarz, zagładą Słowian, Żydów, Cyganów…

Jak to się dzieje, że do tej pory nauczyciele historii nie uczą o rzeczywistych powodach II Wojny Światowej?

 

POWIEDZMY PRAWDĘ O UKŁADZIE Z DOROTHENSTRASSE’1918! ZATAJANYM PRZEZ MASONÓW FAKCIE POLSKIEJ HISTORII !!!

Dorotheenstrasse – dwie wiadomości, zła i dobra.

Układ z Dorotheenstrasse wydarzył się w roku 1918-tym.. Przez oficjalnie nauczających historii Polski jest to fakt ukrywany. Wiele można mówić – dlaczego tak się dzieje? Dlaczego prawda o Układzie nie przedarła się dotychczas do świadomości ogółu? Co było (i jest ?!!!) przyczyną, że doniosłe wydarzenie – kluczowy w XX-tym wieku punkt spisku przeciwko Polsce nie stał się jak dotychczas przedmiotem wspomnień, dyskusji, opracowań, gorących sporów i nocnych rodaków rozmów?!
1) Jest w Polsce blokada informacji o spisku z Dorotheenstrasse i jego skutkach.
Jakaś siatka agenturalna wytrwale deprecjonująca polską tradycję, starania polityczne. Niestety – sojusznikami tej zgrai stały się liczne szeregi zobojętniałych naszych rodaków, zabieganych za utrzymaniem codziennym i manipulowanych przez środki przekazu, których dysponenci pozostają poza granicami Polski. To jest zła wiadomość.
2) Ale – są również osoby, które postanowiły tę sytuację przełamać.
Istnieje od ponad stu lat formacja wytrwale realizująca w działaniach politycznych dobro narodowe. Ta formacja polityczna została nazwana endecją – od słów „narodowa demokracja”, albo – „ruch narodowy”, czyli potocznie „narodowcy”. Narodowcy polscy istnieją. I to jest ta dobra wiadomość.”

 

Więcej o Układzie pod linkiem https://justice4poland.com/2019/04/08/uklad-z-dorothenstrasse1918/

 

Link do filmu eugeniuszsendecki:

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0w5XueNtNKM

 

KOMENTARZE

 • @
  Roland Dubowski i Sławomir Zakrzewski w 101 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę przy pomniku Romana Dmowskiego

  https://www.youtube.com/watch?v=RFTpOxHO8rg
 • @Eugeniusz Sendecki
  Znajomy kazal przekazac: pozdrowienia od red. Nichcika

  I jedno pytanko: czym Dr. Sendecki herbatke zakrapia. Szukam elixiru na dobry humor (:
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 06:27:40
  Zapomialem dodac 5* (:
 • Prawdopodobnie
  nie ma żadnych rozmów i ustaleń z PISem, jak i Trzaskowskim.
  Sprawę wyjaśniają liderzy Konfederacji, motywując, że żadne ustalenia nie maja sensu, bo z pewnością nie zostaną utrzymane po wyborach.
  Przesłanie jest jasne. Każdy wyborca Konfederacji głosuje według uznania własnego i sumienia. Takie zalecenie. JKM np. nie zamierza w ogóle głosować w II turze.
  Wystąpienie Sendeckiego i Jabłonowskiego, to po prostu "fiksum dyrdum, dzikie węże".
  Ale tacy ludzie też są potrzebni.
  Chociaż powinni przynajmniej w prosty sposób sprawdzić pochodzenie PADa, który jest w 100% Polakiem. Można tom prosto sprawdzić, a nie insynuować.
  Historyczne zaszłości, jakieś tam czczenie rocznic, itp. to sprawy trzecio i czwartorzędne.
  Polityka jest funkcją siły i braku siły.
  Przez 5 lat PAD się nie sprawdził. Pierwszą decyzją było podpisanie ustawy o przymusie szczepień zagrożonym karą do 50 tys. złotych uchwalonej w sejmie jeszcze za PO, ale już po przejęciu władzy przez PIS.
  Kolejną ważną, fundamentalną ustawą, było podpisanie ustawy zakazującej Polakom zakupu ziemi rolnej, czego nawet Bismarck nie wymyślił. Ta ustawa faktycznie zmieniła ustrój Polski (własność najważniejszego środka produkcji) w sposób niezauważalny dla Polaków.
  Polaków mamionych takimi głupotami jak jakieś tam zaszłości historyczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031