Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

Szokujący film o kościele i przekrętach polityków PiS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O Zbigniewie Stonodze każdy ma swoje zdanie, ale i z jego materiałów można się nieraz dużo dowiedzieć.

 

Ks. Tomasz Jegierski całe życie kapłańskie poświęcił pomocy dzieciom w strefach objętych działaniami wojennymi. Wcześniej był inicjatorem największego śledztwa w dziejach kanadyjskiego kościoła dotyczącego pedofilii wśród księży.To na podstawie Jego działań podjęto najsurowsze decyzje personale wobec hierarchów kościelnych. W roku 2009 wrócił do Polski i wspólnie z Żołnierzami Polskich Sił Zbrojnych niósł pomoc na cały Świat.W roku 2017 Cezariusz Lesisz (prywatnie kierowca Kornela Morawieckiego, a w czasach obecnych pełnomocnik premiera Mateusza Morawieckiego ds. rozwoju gospodarczego, a od jakiegoś czasu Szef Agencji Rozwoju Przemysłu) dokonuje ataku na Ks.Jegierskiego. Udaje się do bp. Szala w Przemyślu ten kieruje go do Pogonowskiego -szefa ABW i powstaje zamysł siłowego odebrania dokumentu podpisanego przez Kornela Morawieckiego. Następnie dochodzi do siłowego wejścia funkcjonariuszy ABW do mieszkania 94 letniej babci Ks. Jegierskiego którym to działaniom przewodniczy pani Niebrzydowska. W wyniku tych działań staruszka doznaje złamań i traci mowę, chwilę później umiera. Załamany ksiądz udaje się do adwokata, z którym wspólnie docierają do mediów i tak powstaje materiał o nieprawidłowościach w przepływach finansowych Panów Morawieckich. Chwilę później zostaje zaatakowany medialnie przez sitwę sakiewicza i karnowskich. Katarzyna Lubnauer i Adam Szłapka-posłowie inicjują śledztwo w tej sprawie w trakcie którego zarzuty otrzymuje asystent Kornala Morawieckiego, Pan Marek Pawlak. Natępnie Episkopat Polski występuję do Episkopatu Kanady o wszczęcie procedury kanonicznej wobec Ks. Jegierskiego albowiem zdaniem Prymasa Polski działanie księdza polegające na ujawnianiu przypadków pedofilii oraz homoseksualizmu w diecezji ełckiej szkodzi kościołowi. Kościół kanadyjski odmawia wszczęcia postępowania. Kolejnym krokiem kneblowania ust księdzu Tomaszowi jest wyizolowanie z życia diecezji ełckiej. Na ten cel Episkopat Polski w porozumieniu z Nuncjaturą Apostolską w Polsce wysyłają do ks. Tomasza swego delegata w osobie Ks. dr Stanisława Jóźwiaka, który w utrwalonej trzygodzinnej rozmowie zachęca księdza do milczenia i twierdzi, że ten nie ma wstydu ujawniając ten skandal obyczajowy”.

 

Link do filmu Zbigniew Stonoga:

https://www.youtube.com/watch?v=EaZWvZv6uSk&t=334s

 

KOMENTARZE

 • Smutno mi Boże, że zło weszło do Kościoła
  Panoszy się i na pomoc szatana woła
  Znaki wskazują, że koniec zła jest już bliski
  Stąd zło ściele na lewo i prawo uściski

  Kościół na skale zbudowany się ostoi
  Tylko niewierzący, letni się tego boi
  Modlitwą ochrońmy siebie i otoczenie
  By po złym nie pozostało nawet wspomnienie
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • Błąd w tytule.
  Podstawowym błędem wielu ludzi jest to, że postrzegają korporację religijną z centralą w Watykanie jako Kościół.
  Kościołem są ludzie żyjący z Bogiem w sposób określony przez Boże Słowo. A korporacja watykańska już kilkanaście lat temu odłączyła się od chrześcijaństwa. I to co wyrabiają w postaci propagowania i praktykowania herezji, a także skala grzechów wśród funkcjonariuszy tej korporacji świadczy o tym, że to już od dawna nie jest Kościołem.
 • @JAM.M 11:29:57
  "Kościół na skale zbudowany się ostoi
  Tylko niewierzący, letni się tego boi
  Modlitwą ochrońmy siebie i otoczenie"

  Ale podJudzacz i kretacz z tego JAMochłona wierszoklety.

  Umieścił na swoim blog (gdzie mnie zbanował) "Według rosyjskiej gazety Polska zaatakowała ZSRR".

  Sprawdziłem, ten obrazek z Komsomołskiej Prawdy pokazuje co innego - u dołu są zasoby takich krajów jak Czechy i Polska, których zasoby zostały wykorzystane do wojny, z Czech kilkadziesiąt razy więcej.
 • @Pedant 16:45:47
  Jacy wyznawcy taki kościół. Proste.
 • @Pedant 16:45:47
  Widzę że czytanie ze zrozumieniem
  Sprawia problemy, jest Ci utrudnieniem
  Zacznij od nowa i sprawdź link, oświeci
  Tego doznają nawet małe dzieci
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031