Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1349 postów 1033 komentarze

PILNE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POLACY! W ponad 1000 letniej historii naszego państwa jeszcze nigdy nie byliśmy tak zagrożeni eksterminacją ekonomiczną, społeczną, kulturową, religijna, jak teraz.

 

Krzysztof Tytko walczy o to, aby polskie zasoby naturalne służyło na pokolenia polskiemu społeczeństwu, bo to polskie społeczeństwo jest właścicielem tych zasobów. Władza przedstawicielska przez trzydzieści lat transformacji robi wszystko, aby nasz majątek i ten najcenniejszy majątek, którym są zasoby naturalne (lasy, woda) mają być przekazane obcym kapitałom!

Pod żadnym pozorem nie można do tego dopuścić!

Została przygotowana petycja do prezydenta Andrzeja Dudy, żeby pod żadnym pozorem nie podpisywał tej szkodliwej dla polskiego społeczeństwa ustawy. Ustawodawstwo polskie sprzyja kapitałom obcym, by wywłaszczono nas z naszych bezcennych aktywów jakimi są ziemia, zalegające pod nią potężne zasoby, woda i lasy.

Ustawa została zatwierdzona przez Sejm 13 lutego 2020 r. skierowana do prezydenta i pomimo apelu, prezydent ustawę podpisał. W tej chwili chodzi o zaskarżenie tej ustawy do Trybunału Stanu, Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, Ministra Sprawiedliwości. Ustawa ma wiele podstaw i uzasadnień, aby nie została zatwierdzona, bo jest niezgodna z Konstytucją, dlatego, że zasoby naturalne w myśl art. 1 Konstytucji stanowi, że Rzeczypospolita jest dobrem wszystkich obywateli polskich. Bez naszej zgody nasi przedstawiciele przygotowali ustawodawstwo i zatwierdził je organ wykonawczy jakim jest prezydent. W tej chwili jeszcze prawnie możemy to zaskarżyć do tych instytucji.

Do środy trzeba zebrać tysiące podpisów!

 

PILNIE podpisz petycję

 

Czy popierasz zaskarżenie do Trybunału Konstytucyjnego ustawy z dnia 23.01.2020 r. zmieniające prawo geologiczne i górnicze

https://www.citizengo.org/pl/177619-czy-popierasz-zaskarzenie-do-trybunalu-konstytucyjnego-ustawy-z-dnia-23012020-r-zmieniajacej


Żądamy przekazania całości dóbr naturalnych tj. wody, ziemi, lasów i złóż podziemnych do wyłącznej dyspozycji Narodu Polskiego

https://www.citizengo.org/pl/177569-zadamy-przekazania-calosci-dobr-naturalnych-tj-ziemi-wody-lasow-i-zloz-podziemnych-do?m=5&tcid=67578082&fb=0&nid=177569

 

Film do obejrzenia Mateusz Jarosiewicz:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=BPH7hzclREA

 

Jeśli nie pokażemy jedności wszystkich Polaków, to przegramy przyszłość na pokolenia.

Przekaz wiadomość dalej!

KOMENTARZE

 • Polska została....
  juz przejęta tą metodą :
  https://www.youtube.com/watch?v=mOypdIhNrME&t=65s
  a świat stosownie poinformowany o faszystowskich przekonaniach Polaków.
  Każde więc podskakiwanie Polaków zostanie zgodnie w Ustaw(k)a 1066 krwawo stłumione przez wojska "sojusznicze", ku zadowoleniu świata.

  Czy więc w końcu Polacy obudzą się, że już nie ma dla nas innego ratunku jak tylko i wyłącznie nasza Królowa - Matka Boska Królowa Polski?

  Ale najpierw musimy przeżyć ten teraz atak biologiczny, więc także nie mamy innego wyjścia jak tylko i wyłącznie zwrócenie się do naszego Patrona narodowego Św Andrzeja Boboli w nowennie ku jego czci :
  http://swietyandrzejbobola.pl/nowenna-do-swietego-andrzeja-boboli-w-czasie-epidemii/

  Jest ten Święty bardzo skuteczny w epidemiach i zarazach, wielu już Polaków podejmuje te modlitwy.
  Na co my Polacy mamy jeszcze czekać?
  Aż nas zostanie 0,5 miliona?
 • Popieram notkę Ewinii, ostrzegam przed czytaniem petycji!!!
  Brawo Ewinia. Widać, że Ci zależy na temacie. Jeżeli zależy, to się opracowuje temat z szacunkiem dla czytelnika. Bez bełkotu i artystycznego brudu, jaki wciska niejaka Ninaanonimowa. Twój styl podoba mi się.

  NIESTETY muszę ostrzec przed tą petycją i stroną petycji!
  ---------------------------------------------------
  Pokazana strona zbiera informacje dla innej strony. Mój Antywirus mnie ostrzega i blokuje połączenie.

  Znaczy ta petycja służy do zbierania danych o podpisanym dla jakieś innej anonimowej organizacji ( zaraz sprawdzę)

  Moje żądania do Jarosiewicza:

  1. Powinien zmienić stronę petycji na bezpieczną lub uaktualnić certyfikaty strony https://www.citizengo.org/

  2. Do dzisiaj nie wiem jak funkcjonuje ta wyprzedaż polskich metali?

  3. Z moich wątpliwości można zbudować już wizję oszustwa polegającego na zbieraniu profili internautów przy pomocy graniu na patriotycznych uczuciach. Dlatego on powinien się wysilić i przedstawić temat w artykule pisemnym dla ludzi, którzy myślą.

  Oczywiście ja mógłbym sam posprawdzać. Zrobię to może, ale wtedy nie będzie on miał szansy na jakąkolwiek karierę, jeżeli okaże się, że kradnie dane dla niecnych celów.

  Dlatego Tytko i Jarosiewicz powinni pójść nie tylko w ilość, ale też w jakość: podać linki, analizę przepisów, linki do ekspertyz biura sejmowego itd. Uprzedzam, że jeżeli ja sprawdzę i dojdę do innych wniosków to będę bezlitosny! A mam duuuże uprzedzenia. Jarosiewicz wyspecjalizował się w przejmowaniu wszelkich progresywnych tematów opozycji. Pracuje przy tym przynajmniej 8 godzin dziennie. Kto tak dużo czasu poświęca dla Polski?
  Oczywiście to są tylko uprzedzenia. Sam sobie życzę by nie okazały się prawdą. Ale muszą one jednak być wyjaśnione.


  Podstawa: IP numer strony petycji to 104.26.6.130
  od
  Hostname www.citizengo.org Internetdienstanbieter Cloudflare, Inc.

  https://www.citizengo.org/pl/177569-zadamy-przekazania-calosci-dobr-naturalnych-tj-ziemi-wody-lasow-i-zloz-podziemnych-do

  Skrypt zbiera dane dla strony o numerze IP 35.227.201.5 z fałszywym certyfikatem.

  Funktion:
  Online-Gefahrenabwehr
  firefox.exe hat versucht, auf Grundlage eines nicht übereinstimmenden Zertifikats eine Verbindung mit 35.227.201.5 aufzubauen. Wir haben die Verbindung blockiert, um Ihre Daten zu schützen, weil das verwendete Zertifikat für eine andere Web-Adresse als die Zieladresse ausgestellt wurde.
 • Rozmodleni katolicy zdradzają kraj
  Podpierają mordy bogiem przy pasowaniu na posła a potem sprzedają złodziejom cały kraj po kawałku co najcenniejsze. Znaleźć te wszy i postawić przed sądem. Do ostatniej katolickiej kanaliozy i zdrajcy. A księży won do watykanu organizacja przestępcza nie ma prawa tu tak działać jak obecnie...
 • @adevo 23:38:51
  >Skrypt zbiera dane dla strony o numerze IP 35.227.201.5 z fałszywym certyfikatem.
  ---------------
  Wszedłem ta strona jest w chmurze Googla i wygląda jak strona w chmurze Cloudflare.
  Wszystkie wirusowe skanery odradzają wchodzenia na nią.

  https://iddd.de/rys/AVTytko.png

  https://iddd.de/rys/AVTytko4KL.jpg

  IP Address 35.227.201.5
  Decimal Representation 602130693
  ASN AS15169
  Country United States
  Country Code US
  ISP Google Cloud
  Latitude 37.7510° (37° 45′ 3″ N)
  Longitude -97.8220° (97° 49′ 19″ W)
  Organization Google Cloud
  Is Private IP Address no
  PTR Resource Record 5.201.227
 • @adevo 01:22:07
  -------- dostałam podziękowanie od Mateusza , z ćhmury ono ??.
 • @adevo 23:38:51
  Niejednokrotnie podpisywałam petycje na stronie Citizen Go i nie boję się tej strony. To Pan Krzysztof Tytko ma powody aby się bać o siebie. To celowe straszenie, żeby ludzie nie podpisywali petycji?
 • "PO...
  --------------
  "POLACY! W ponad 1000 letniej historii naszego państwa jeszcze nigdy nie byliśmy tak zagrożeni eksterminacją ekonomiczną, społeczną, kulturową, religijna, jak teraz."
  --------------
  To jest proces a zaczął się się - przyjmijmy umownie - od tzw. rozbiorów
  I RP.
  Wniosek?
  W wyniku powyższego - obecnie Polski już nie ma - jest tylko jej atrapa - a sieroty po Polsce głosu już nie mają żadnego. Żadnego!
 • @demonkracja 07:53:41
  -----------nie ma , NIGDY !!!!!!!! ZAPAMIĘTAJ !.
  DAJ SZANSĘ !!!!!!! WYPEŁNIJ KUPON -podpisz petyćję !! . UWIERZ ! prześlij optymizm , dobrą energię !!.
 • @ewinia 07:30:41
  -------- JAK NAJBARDZIEJ !! ĆELOWE -już wiesz ?! na jakim portalu jesteś ,kim są rzekomi katolićy. Polak nie utworzył klubu RONINA , nie rozmawia się tam o DOBRU Ojćzyzny naszej Polski.
 • @ninanonimowa 14:54:53
  Wyraźnie widać, że Polacy chcą przekazać nasze zasoby naturalne obcym kapitałom i być u nich tylko robolami za przysłowiową miskę ryżu. Tylko pod filmem z Panem Tytką na liczniku jest ponad 40 tys. wejść, a petycję podpisało tylko 2.566 osób. Szkoda gadać.
 • @ewinia 19:22:57
  ----------- Polaćy są ZAHAROWANI NA ŚMIERĆ !!! nie mają ćzasu zjeść. Natomiast udająćy polaków , jak najbardziej !!!! robią wszystko aby sobie jednoćześnie odebrać sobie i wziąć . Znaćzy to, że lewa ręka daje prawej ręće , a gawiedz myśli,że to ! jakaś różnića.
 • Cytat:
  "POLACY! W ponad 1000 letniej historii naszego państwa jeszcze nigdy nie byliśmy tak zagrożeni eksterminacją ekonomiczną, społeczną, kulturową, religijna, jak teraz."

  KOMENTARZ "fiesta"

  Slowa w cytacie to nonsens.

  Najazdy Tatarow na Polske , Potop Szwedzki , Zniszczenie polskiego pieniadza i finansow, polskiej ekonomii i handlu przez Fryderyka II i zydow , ROZBIORY POLSKI , II wojna swiatowa.... to kilkanascie przykladow o wiele grozniejszych niz dzisiejsze zagrozenie wywolane sztucznie przez ZYDOW, ktorzy daza do zapanowania nad calym swiatem i wszystkimi narodami - patrz: NAUKI TALMUDU.

  Zydowskie zagrozenie dla panstw, narodow i chrzescijanstwa ujawnil ks.prof. I.B.Pranaitis , ktory przetlumaczyl Talmud na inne jezyki w 1892r i wydal w Petersburgu.
  O zydowskim zagrozeniu pisal rowniez ks.prof. S.Trzeciak w ksiazce pt. PROGRAM SWIATOWEJ POLITYKI ZYDOWSKIEJ w 1936r.

  Prof. J.Robison dostarczyl dowodow na istnienie spisku zydowskiego przeciw panstwom , narodom i religiom w ksiazce pt. PROOFS OF A CONSPIRACY, wydanej w 1798r.

  Prof. N.H.Webster dostarczyla dowodw na istnienie tajnych organizacji zdominowanych przez zydow, ktore prowadza robote wywrotowa w panstwach i narodach w ksiazce pt. SECRET SOCIETIES AND SUBVERSIVE MOVEMENTS, wydanej w 1924r.

  Z kolei E.Dilling dostarczyla dowodow na masowy udzial zydow w zaprowadzaniu komunizmu w Rosji oraz panstwach Europy Srodkowo-Wschodniej i zachodniej, a takze w USA w ksiazce pt. THE JEWISH RELIGION: IT'S INFLUENCE TODAY, wydanej w 1964r.
  E.Dilling ukazuje rowniez jak zydzi opanowali wladze w USA.

  Taki historyk jak prof. A.Sutton udokumentowal udzial zydow w wywolaniu rewolucji w Rosji w 1917r oraz udokumentowal udzial zydow w dojsciu do wladzy A.Hitlera i rozbudowe potegi militarnej Niemiec hitlerowskich w ksiazkach pt.
  WALL STREET AND THE BOLSHEVIK REWOLUTION
  WALL STREET AND THE RISE OF HITLER

  Celem zydow jest przejecie kontroli na panstwami i narodami i ustanowienie jednego zydowskiego rzadu swiatowego.
  W tym celu zydzi posluzyli sie MEDIAMI i PROPAGANDA o tzw. Koronawirusie , ktorego wytrzepali z ich obrzezanych k*tasow.

  KORONAWIRUS TO OSZUSTWO ! 
  To nie koronawirus nas zabija... Dr Shiva wRealu24
  https://www.youtube.com/watch?v=RjDp2jDLWbo 

  Biolog i ekspert w dziedzinie badan nad wirusami dr Shiva - KORONAWIRUS TO MIT 
  https://www.youtube.com/watch?v=QteUjsm1I6g 

  Amerykanski pastor | OSTRZEZENIE |: Pod zadnym pozorem nie dajcie sie szczepic! Lektor PL. 
  https://www.youtube.com/watch?v=z7SbLC1V9Lk

  Prof. M.Dakowski o KoronaSwirusie 
  https://www.youtube.com/watch?v=RKjqhUoiTRM 

  WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI....

  Doktor Mateo Basetti - Dyrektor szpitala w Genui i Prezydent wloskiego stowarzyszenia do spraw infekcji podaje ze:
  WE WLOSZECH NIE UMARL NIKT na Koronawirusa !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=bmrxZqKEjm0

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30