Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

Obce służby w Auschwitz?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Media Narodowe pokazują specjalne nagrania, które zostały zarejestrowane przez ekipę Mediów Narodowych i Roberta Bąkiewicza podczas tegorocznych obchodów w Auschwitz.

 

Na nagraniach można zobaczyć służby, nie wiadomo jakie, jakiego kraju. Tajemnicza grupa z zamaskowanymi twarzami nagrywała przeprowadzane przez MN wywiady z uczestnikami z Stowarzyszenia Rodzin Niemieckich Obozów Koncentracyjnych, nie tłumacząc kim są i dlaczego ich nagrywają. Cały czas chodzili za nimi. Na ich ubraniach można zauważyć wybrzuszenia, ktoś kto jest dobrze zorientowany może zauważyć, że są to kabury wewnętrzne, prawdopodobnie mają broń ukrytą pod kurtkami. Nie są to zwykli przechodnie zainteresowani wywiadami.

Pierwsza próba MN nawiązania kontaktu ze służbami, z funkcjonariuszami, nie wzbudziła ich zainteresowania sprawą.

Druga próba też nie przyniosła rezultatu. Nagle pojawili się Policjanci z powiatowej komendy w Oświęcimiu i zażądali dokumentów od MN. Policjanci stwierdzili, że „mieli informację, że udzielali tam w środku wywiadu, w związku z powyższym będą prowadzić czynności wyjaśniające pod kątem wykroczenia związanego z wywiadem i zgromadzeniem ewentualnym”. Policjant (Tomasz Grudek) nie odniósł się do prośby o zainteresowanie się osobami, które chodziły za MN.

Telewizja „Idź pod prąd” też przeprowadzała wywiady i nagrywała, ale nie została wylegitymowana i posądzona o zawiązanie zgromadzenia.

 

Co było dalej, w filmie Media Narodowe:

https://www.youtube.com/watch?v=pw5LNT-4ebg

KOMENTARZE

 • Kto jest dyrektorem muzeum i czy to już jest exterytorium żymu ?
  Na to wygląda skoro Oświęcimska policja gie może, a nawet jest przeciw Nam !
 • gdzie my żyjemy
  to przechodzi ludzkie pojęcie. kilku zamaskowanych jak bandziory i do tego cały pluton zomo nasłany na kilka staruszek i kilku facetów z kamerką
 • Autor
  Takie mamy rządy, niestety. Chodzi mi o ostatnie 30 lat. Często przejeżdżałem koło cmentarza żydowskiego na Powązkach. Prawie codziennie jest tam po parę wycieczek żydowskich. Zawsze mnie dziwiło jakim prawem ,,ochrona'' tych wycieczek jest uzbrojona. Ciekawe czy gdzie indziej na świecie pozwolono by w środku miasta łazić tępym burakom z bronią na wierzchu. W normalnym kraju w pięć minut byliby antyterroryści i rozbroili by ćwoków. Warszawa to nie Telawiw, tu nikt nie lata z karabinami po ulicach i nie strzela, nawet do Żydów.
 • @marek500 09:43:54
  O ile się nie mylę, to koło Kopacz gdy była premierem także byli dziwni ochroniarze. Niestety, Mosad w Polin ma kontrolę nad wszystkim.
 • W Polsce jest wiele gmin żydowskich..
  Ostatnio oglądałem audycję o wciskaniu LGBT to szkół.
  LGBT to kultura żydowska. żydzi wciskają LGBT do szkół i na ulice Polskich miast w istocie promują swoją kulturę.
  Oni w ten sposób przerabiają Polskę na Pollin.
  Robią to duże miasta ..które są w istocie gminami żydowskimi w sensie zarządzania tymi miastami (Gdańsk, Wrocław, Warszawa, Poznań..to "gminy żydowskie").
  Na zawodach pływackich we Wrocławiu o memoriał Marka Petrusewicza dekoracjom zawsze towarzyszy skoczna muzyka żydowska...
  Ostatnio na jakiejś imprezie w przedszkolu ....słyszę to samo... dzieci tańcują w tak muzyki żydowskiej.
  Jedną z takich "gmin żydowskich" jest "nadzwyczajna kasta".

  W Polsce toczy się intensywny proces likwidacji kultur Narodu Polskiego a promocji kultury, zwyczajów, dewiacji Narodu żydowskiego.

  Na tym tle to co się dzieje z pamięcią o pomordowanych w obozach Polakach bardzo układa się z tym co się dzieje w innych dziedzinach.
  (tablica z napisem "tu ginęli żydzi i nie żydzi" wynaradawia Polaków i inne narody... to tak jakby napisać "tu ginęli żydzi i goje"
  a to oznacza świat żydo centryczny.
  Polska solidaruchów to świat żydo centryczny.
 • @zadziwiony 10:23:52
  To widać Jarosław ochroniarzy odziedziczył po niej , bo dookoła niego non stop widać tylko semickie ryje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031