Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1240 postów 972 komentarze

Media Narodowe vs Aleksander Jabłonowski – SAMOOBRONA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Mediach Narodowych ukazał się film, w którym Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) został umiejscowiony na zdjęciu z Marianem Kowalskim, pastorem Chojeckim i Sanjyą, opatrzony podpisem PROWOKATORZY.

 

Został przez nich uznany za anty patriotę, zdrajcę i rozbijacza prawicy.

Proszę Państwa - troszkę prywaty. W zasadzie to nie prywata, a raczej skoro "MEDIA NARODOWE" nie zadały sobie trudu, by zachować minimum standardu dziennikarskiego i nie zaprosiły mnie do skomentowania czy oddania głosu w swojej sprawie to mała samoobrona do paszkwila p.t. PROWOKATORZY. Patlewicz, Wysok: Rozbijacze prawicy. Prowokatorzy w środowiskach patriotycznych Kilka słów prawdy z mojej strony i co o tym myślę. Pragnę zauważyć także, że choć większość komentarzy w mojej obronie (wiele z ponad 200 polubienia) lub krytykujących Pana Patlewicza zostało usuniętych to manipulacji nie da się całkiem ukryć- proporcje komentarzy nie są ani trochę adekwatne do łapek w górę i łapek w dół. Tego się nie da usunąć...”

 

Aleksander Jabłonowski

 

Więcej na ten temat mówi Aleksander Jabłonowski w filmie NPTV:

https://www.youtube.com/watch?v=m3y6kpdINEc

 

Film Media Narodowe: „ROZBIJACZE PRAWICY”. Prowokatorzy w środowiskach patriotycznych – R. Patlewicz, G. Wysok

https://www.youtube.com/watch?v=uwbY_2rf35s

 

KOMENTARZE

  • @
    Według Grzegorza Wysoka i jego rozmówcy duża ilość internautów piszących komentarze, to idioci i szury! Kto broni Jabłonowskiego, to szur i idiota. Zresztą chyba oprócz nich, to wszyscy są szurami. Kto ma mocne nerwy, to może i przebrnie przez ich „mądrości”.

    https://www.youtube.com/watch?v=orZxSl8hyb4&feature=youtu.be

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031