Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

Red. St. Michalkiewicz pożyteczny, dla PiS, idiota

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydzi żądali od nas 65 miliardów dolarów, a nagle 350 miliardów dolarów zaczął rozpowszechniać przede wszystkim red. Stanisław Michalkiewicz. Dr Zbigniew Kękuś – red. St. Michalkiewicz pożyteczny, dla PiS, idiota

 

Pożyteczny idiota to osoba, która kierując się własnymi poglądami i szlachetnymi intencjami, działa nieświadomie na rzecz czyichś interesów politycznych. Jak bohater PPP 194 red. Stanisław Michalkiewicz na rzecz Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Czego dowody, w postaci jego samego wypowiedzi i artykułów oraz stanowiska w tych samych sprawach aktywistów PiS, prezentuję. Jakkolwiek red. S. Michalkiewicz w zasadnie kierowanych do niego pytaniach dopatruje się zamiaru dyskredytowania go przez... ABW, to ja jego nie posądzam o złą wolę, o świadome wprowadzanie w błąd opinii publicznej. Uważam, że on nieświadomie rozpowszechnia - wszystkimi dostępnymi mu kanałami - sprzeczne z rzeczywistym stanem faktycznym, ale... identyczne z tymi rozgłaszanymi przez PiS'owczyków, m.in. Patryka Jakiego, Antoniego Macierewicza, informacje. Sądzę, że jego intencje są szlachetne. Rozpowszechniając informację, że w liście nowojorskiej Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu – do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie roszczenia żydowskie zostały oszacowane na bilion złotych, czyli ponad 300 miliardów dolarów sprawił red. S. Michalkiewicz, że ostatecznie zaakceptowana ewentualnie przez PiS kwota, dużo niższa od tego biliona złotych, będzie prezentowana jako wielki sukces negocjacyjny rządzącej partii. A takiego listu... nie było. Jeśli red. S. Michalkiewicz będzie się upierał, że był... niech - po prostu - opublikuje jego treść. Tak jak podał do publicznej wiadomości treść notatki z rozmowy ambasadora Jacka Chodorowicza, pełnomocnika ministra spraw zagranicznych RP z Thomasem K. Yazdgerdim, specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA i przewodniczącym delegacji USA w IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance), opublikowanej w artykule "TYLKO U NAS. Michalkiewicz: PiS zdradza Polskę z Żydami! Tajna notatka z rozmów na temat roszczeń żydowskich ujawnia całą prawdę" https://nczas.com/2019/04/23/tylko-u-... Red. S. Michalkiewicz nie musi podawać, skąd ten list otrzymał. Może powiedzieć, że... znalazł go w skrzynce pocztowej. Jak w.w. notatkę. Na pytanie red. Michała Jelonka z Mediów Narodowych: "Jak Pan wszedł w posiadanie tego dokumentu" odpowiedział: "Powiedzmy, że znalazłem to w skrzynce pocztowej". Źródło: "[PILNE] Wyciekła notatka dyplomatyczna z instrukcjami dla rządu! Stanisław Michalkiewicz",

  https://www.youtube.com/watch?v=TDwV8..., 16 kwietnia 2019 r., 13:25

 

Więcej na ten temat w filmie Po pierwsze Polak:

  

https://www.youtube.com/watch?v=gHgnpbF3N0s

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK
 • Koszmar nad koszmarami
  Koszmar, koszmary, koszmarny PiS i jego kolaboracja z usraelem.

  Ale winić należy też wyborców, którzy za 500 ponownie zaglosowali na PiS.
  Dodam że PO w kolaboracji z usraelem jest dobrym kameradem PiS.
  Więc takie samo zło.
 • taka prawda
  Czy będzie to 65 czy 300 miliardów nie ma znaczenia. Należy im się wielki wał i kop w dupę. Gdy uda się im wyłudzić i dacie im 1 miliard oni będą chcieli 1 trylion. Tak będzie w nieskończoność bo tak to działa. W Polsce musi być wypracowana prawna jak i ogólnie narodowa odpowiedź wskazująca wyraźne NIE. Bez tego będzie się to wciąż mącić. Proszę pamiętać, to w Polsce w większości żyją ludzie którzy oczerniają Polaków w międzynarodowych mediach jak i pomagają rozprzestrzeniać żydowskie żądania. Wśród nich są także etniczni Polacy. Proszę spojrzeć tylko na wrogie Polakom działania polskiego rządu a przecież to nie jest nawet wierzchołek góry popierających żydowskie wyłudzania.
  Zadania na podstawie 447 przybrały na sile i z powodu braku kategorycznej odpowiedzi rządu jak i samych Polaków stały się bardzo groźne.
 • Kogo popiera Michalkiewicz?
  Podaję dokładny cytat z Michalkiewicza:
  "Uważam, że jeśli już mamy wybór między folkslistą amerykańską, niemiecką czy też folkslistą rosyjską... lepiej podpisać folkslistę amerykańską, CHOCIAŻ TO SIĘ WIĄŻE z haraczem dla Żydów".
  A tak w ogóle to Michalkiewicz ma dla rządących jedną genialną radę:
  "powinni się od rządu USA mocno domagać; łupów wojennych, taniego uzbrojenia, wycofania się z ustawy 447" itd...
  Gdyby się tylko odważnie domagali to Amerykanie by im wszystko dali...
  Cała wina leży więc po stronie polskiego rządu a rząd amerykański jest OK.
  "W końcu amerykański prezydent realizuje interesy Ameryki" - to też z Michalkiewicza.
 • Nie tylko Michalkiewicz ale Konferderacja i wszelcy "dysydenci" do etatowego pasożytnictwa
  PO choć głównie liberałkanalie ale niesystamowe i trudno się miedzy nich wcisnąćnawet z werbalną krytyką pasożytnictwa jako aksjomatycznej wedlug Marksa istoty życia na ziemi nawet zdecydowanym i świadomym wyznawcom kultu priorytetowości pasożytniczej motywacji ograniczanej przypadkowymi hołdowaniami szlachetnym ideom. Prezessimus dopuszcza ograniczony do werbalizmu idealizm jako marksistowskiego typu "nadbudowę" pasożytniczego systemu. Liberałkanalie mają mniejszą wyobraźnię i niemal profilaktycznie np z konsekwencją korwinowską przerwały marsz we Wrocławiu i gloryfikują banderyzację Ukrainy oraz sakralizację małpich seksow z lewicami udającymi, że nie znają Marksa.
 • Nie wiem
  -----------
  "Żydzi żądali od nas 65 miliardów dolarów, a nagle 350 miliardów dolarów zaczął rozpowszechniać przede wszystkim red. Stanisław Michalkiewicz."
  -----------
  jaki udział w tej hucpie ma utalentowany felietonista i pisarz - St. Michalkiewicz - jednak podejrzewam, że ten kuriozalny, precedensowy pomysł obrabowania sierot po Polsce - powstał w rodzimej, polskojęzycznej V kolumnie dzieci Złego - a grandziarze zza wielkiej wody pod tym pomysłem się tylko podpisali. Rodzima, polskojęzyczna - V kolumna dzieci Złego - niezwykle się rozochociła bo przecież rozpirzenie PRL-u i dorobku całego narodu - poszło im jak z przysłowiowego płatka. Sieroty po Polsce owa V kolumna drenuje od 1989 roku na niespotykaną nigdzie na świecie skalę - a owe sieroty po Polsce zachowują się jak gdyby nigdy nic. W takiej sytuacji - no jak nie rabować - no jak nie rabować dalej - ale już jakby oficjalnie na - 447. Oficjalnie to nie znaczy, że zaprzestaną rabunku nieoficjalnego. Co to - to nie. Będą rabować na dwa fronty w imię - strzyc i golić to bydło - a jak padnie - zrobić mydło.
  Wniosek?
  Zagrożenie mamy na miejscu - więc nie gapmy się spozierając z niepokojem za wielką wodę - bo nam kolo d*py robią tutaj na miejscu.
 • Do @Monaco 16:09:07
  Powiadasz ze za 500 zł zagłosowali ! a na kogo mieli głosować jak po drugiej stronie było zboczone żydowskie lewactwo ! a Konfederacja dla
  zwykłych zjadaczy chleba była niewidoma bo TVP całkowicie zamilczała Konfederacje ! [ a 500 plus ogląda TVP ! ]

  Polska Krajem Neutralnym ! MIŁUJĄCA POKÓJ precz z żydo-NATO !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Żenada
  Autor 1*

  Pana Michalkiewicza moglibyście wszyscy zostawić w spokoju.
 • @Casey 13:54:59
  In this case(y) - ja daję pięć.
 • @demonkracja 18:23:02
  "Zagrożenie mamy na miejscu - więc nie gapmy się spozierając z niepokojem za wielką wodę - bo nam kolo d*py robią tutaj na miejscu."
  __________________

  5* - za komentarz

  "Rodzima, polskojęzyczna - V kolumna dzieci Złego" + żydo-katolicki Kościół (nie zapominajmy o tej podstępnej i zdradzieckiej sile)

  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031