Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

Panie Stanisławie Michalkiewicz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Redaktorze Stanisławie Michalkiewicz kończ Pan, wstydu oszczędź i… pokaż Pan pismo Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego do Ministerstwa Sprawiedliwości z roszczeniem wobec Polski na bilion złotych

 

Redaktor Stanisław Michalkiewicz napisał w opublikowanym na jego stronie internetowej w dniu 16 maja 2018 r. artykule pt. "Dzień klęski, dzień żałoby": "Ponieważ w liście nowojorskiej Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu – do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie roszczenia te zostały oszacowane na bilion złotych, czyli ponad 300 miliardów dolarów, (...)". Jeździ od ponad roku po Polsce i opowiada o tym, bilionie złotych, wynikającym z listu. A czy ktoś ten list widział...? W piśmie do mnie z dnia 29 maja 2019 r. zastępca dyrektora Biura Komunikacji i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości Izabela Bogucka napisała, że... nie było listu ŚORMŻ do Ministerstwa. Kłamie Izabela Bogucka, czy... red. S. Michalkiewicz - znany jako surowy krytyk, demaskator i moralizator - jest kontynuatorem szkoły Berele Lewartowa /Bronisław Geremek/ tworzenia faktów... prasowych? Oby nie okazało się, że zapłaciwszy w przyszłości żydom 65 mld dol., których żądają od nas dawna, nasi władcy będą nas przekonywać, że jesteśmy im winni wdzięczność. Bo przecież miało być pięć razy więcej, ponad 300 mld. dol., o czym od roku informuje red. S. Michalkiewicz powołując się na wspomniany wyżej list... widmo. Będziemy też wtedy winni wdzięczność red. S. Michalkiewiczowi, bo gdyby nie upublicznienie przez niego treści listu, to... nie wiadomo, co by było. Proście Państwo, którzy jesteście w kontakcie z red. Stanisławem Michalkiewiczem, niech Wam - i mediom, których jest częstym gościem - ten list okaże. A najlepiej, niech jego skan zamieści na swej autorskiej stronie internetowej”.

Zbigniew Kękuś

 

Link do filmu Po pierwsze Polak:

 

https://www.youtube.com/watch?v=55ZTT6Nv-Qc&t=38s

 

KOMENTARZE

 • Kwota ponad 300bln USD przewija się w różnych miejscach,
  więc może być coś na rzeczy.

  Ważne jest jednak to, że nikt nie ma zamiaru żydom płacić. Pisałem o tym min. tu:
  http://1do10.blogspot.com/2019/08/zydzi-i-roszczenia-ustalmy-fakty.html
 • @ ewinia
  Red. Michalkiewicz pisal tutaj kiedys jako blogger Nowego Ekranu. To samo robil Janusz Korwin-Mikke, Stan Tyminski, itp. Odeszli z powodu niesamowitej glupoty administratorow tego portalu, jak np. Ruszkiewicz, itp. Koncentrujac się na Michalkiewiczu, którego znam osobiscie, jest on z wyksztalcenia prawnikiem i dziennikarzem. Studia ukonczyl! Michalkiewicz dal się poznac jako niezwykle utalentowany satyryk wszystkiegio tego, co jest anty-polskie.
  „Liga Anty-Defamacyjna” ADL ostro skrytykowala Stanisława Michalkiewicza za tzw. “szyderczą wypowiedz o zwrocie skonfiskowanej podczas holokaustu własności żydowskiej." Abraham H. Foxman, dyrektor ADL, stwierdzil, że wypowiedz Michalkiewicza byla “ pełna nienawiści, plugawa, obrażająca i znieważająca” a stacja "Radio Maryja nieustannie emituje antysemickie oszczerstwa jest głównym czynnikiem niepokojącego wzrostu antysemityzmu w Polsce.”
  Pamiętajmy, że jest tu mowa o tzw. “własnościach żydowskich”, które uprzednio Żydzi złupli w Polsce wysyłając całe rodziny polskie na Syberię, lub po prostu mordując ich we własnych domach i gospodarstwach. Michalkiewicz odslania prawde i, po prostu, nabija się z amerykanskich Żydow, którzy rzadaja tzw. restytucji mienia bezspadkowego, które po wojnie zostalo „przejete przez komunistyczne władze PRLu”, czyli po prostu wywlaszczone od polskich wlascicieli.
  Wystarczy powiedziec NIE. Red. Michalkiewicz oraz premier Mateusz Morawiecki uważaja sprawę za rozwiązaną.
 • @Zdzich 03:12:11
  "Red. Michalkiewicz oraz premier Mateusz Morawiecki uważaja sprawę za rozwiązaną"
  - Skoro tak, to chyba mają rację, bo podstaw prawnych do płacenia żydom haraczu - brak.
 • @Mind Service 03:14:55
  Masz racje na 100%. Z reszta, ten haracz dot. "restytucji mienia" dotyczy wszystkich domniemanych "wlasnosci po-zydowskich"; nie tylko tych w Polsce.
 • @Zdzich 03:32:10
  O! Zdzisia też odblokowałem?...

  I zaraz razem z mendą serwisową :))))

  Bawcie się dobrze.
 • @
  Tak z ciekawości:
  Na ile ocenia się należności jakie Żydzi są winni Polsce za pozwolenie im na zamieszkanie?
  Osiedlając się u nas mieli obowiązek przestrzegania praw Rzeczypospolitej ( z uwzględnieniem pewnych przywilejów, które sobie dodatkowo kupili).
  Czy dochowali tych zobowiązań?
  Jeśli nie - są obowiązani zapłacić za pobyt.
  A chyba się tego nazbierało, oj nazbierało....
 • @@@@!
  Co z ustawą "Anty 447"? Rzymkowski: Temat mienia bezspadkowego usechł sam, nie istnieje. Nasze prawo w zupełności nas zabezpiecza. https://wpolityce.pl/polityka/459149-rzymkowski-temat-mienia-bezspadkowego-usechl-sam
  Ps...Szwajcaria też była pewna. Z obcowaniem z żydami jest jak z pocałunkiem lwa w zadek, przyjemność żadna a ryzyko ogromne. Niestety w obecnym świecie zawsze może być szantaż i takie naciski na zmianę prawa, iż obawiam się, że nasze władze pękną i ustąpią także i w tej sprawie...
 • Izrael okradł Polskę !
  Izrael i światowe żydostwo niech odda setki mld marek które dostali od Niemiec za pomordowanych żydów !!!! 3 mln żydów to byli obywatele polscy i TO POLSCE należało się odszkodowanie !!!!!!!!!!!

  IZRAEL OKRADŁ POLSKĘ NA SETKI MLD MAREK KTÓRE DOSTAŁ OD NIEMIEC !


  Słowianie ! gdy w Polsce będzie Polski rząd z Polakami Słowianami to trzeba będzie się zwrócić do Izraela o oddanie tych mld marek które sobie NIEPRAWNIE POBRAŁ !

  Apel do żydów w Polsce ! czy jest z was ktoś odważny i powie internautom na jakiej podstawie Izrael pobrał mld marek od Niemiec za nie swoich obywateli ? [ jest taki odważny ? ]


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Zdzich 03:32:10
  Podstaw, jakiejkolwiek logiki i nagłej konieczności w 8 godzinnym procedowaniu Ustawy o IPN również nie było.
 • @Zdzich 03:12:11
  Chyba bzdzisz nieco. Wymienieni przez Ciebie Panowie odeszli albowiem RO przestał im płacić tantiemy. I to cała przyczyna ich ucieczko z portalu. Przynajmniej ja tak uważam. Ty to jednak naiwniak jesteś.
 • @zadziwiony 11:36:31
  Przeczytaj ich komentarze pozegnalne i zobaczysz, ze o zadnych "tantiemach" nie bylo mowy.
 • @kula Lis 68 08:19:47
  "Prezydent tzw. III RP, Żyd Kwaśniewski - Stoltzman, sprawę tzw. zwrotu ekwiwalentu Żydom za rzekomo utracone majątki, tymi oto słowami w izraelskim Knesecie przyobiecał załatwić:
  „Zgodnie, czy niezgodnie z polskim prawem – racja musi być po stronie Żydów”.
 • @Drab61 14:21:31
  ...jakby co to tylko cytat z książki Albina Siwaka "Bez strachu" o którym "starsi i mądrzejsi" z tych co się poznają po zapachu mówią że to komuch i antysemita ... dobra to rekomendacja :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31