Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1228 postów 968 komentarzy

„Ofiarne dziewice”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy istnieje związek PRZYCZYNOWY między wirusem HPV i rakiem szyjki macicy? Absolutnie nie! Jeśli ten mikrob tam się znajduje, to jest on tym, co nazywa się „wirusem pasażerskim”.

 

Dopóki nie mamy dowodów, że rak szyjki macicy jest POWODOWANY przez HPV, dopóki jedyne co mamy to związek, to jest to fundamentalnie bezużyteczne, by szczepić przeciwko HPV, ponieważ istnieje ryzyko, że ten rak szyjki macicy nie jest spowodowany HPV, a w tym przypadku rak by się pojawił bez względu na to, czy wirus brodawczaka ludzkiego jest obecny, czy nie.

"W dziejach historii, dziewice były poświęcane w interesach większego dobra. Grecy poświęcali młode dziewczęta, aby zaspokoić swoich bogów. Inkowie z Peru odurzali młode dziewczęta i je pogrzebywali w najdalszych zakątkach imperium wierząc, że to uchroni ich terytorium przed najeźdźcami.
Te młode dziewczęta są naszymi współczesnymi dziewicami ofiarnymi, poświęconymi dla interesów większego dobra. Ale dlaczego te całkowicie zdrowe młode dziewczyny są w ogóle szczepione? Oficjalne wskaźniki reakcji niepożądanych w UK po szczepionce p. HPV są najwyższe ze wszystkich istniejących szczepień. A obecnie następuje wdrażanie na całym świecie szczepienia, często oferowanego za darmo poprzez szkoły,

czy autorytety medyczne, które przeszło badania licencyjne w przyśpieszonym tempie i nie przebyło długoterminowych testów na toksyczność."

 

Link do filmu „Ofiarne dziewice” Szczepienia WyBudzeni:

https://www.youtube.com/watch?v=VkqBpsdLt3k

KOMENTARZE

 • @
  Joanna zmarła na nowotwór po szczepionce HPV

  http://stopnop.com.pl/joanna/
 • @ewinia 18:11:56
  Niepokorna profesor wyłamuje się przy badzniach nad „bezpieczeństwem” szczepionek nad HPV

  https://polakuleczsiesam.pl/niepokorna-profesor-wylamuje-sie-przy-badaniach-nad-bezpieczenstwem-szczepionek-hpv/
 • @
  Im szybciej to zachodnie tałatajstwo wyzdycha - tym lepiej.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:11:05
  Ukłony
 • @ Autorka
  "Te młode dziewczęta są naszymi współczesnymi dziewicami ofiarnymi, poświęconymi dla interesów większego dobra."

  Ja się z takim stwierdzeniem całkowicie nie zgadzam. Nie ma podczas pokoju w państwie większego dobra niż ludzkie życie.
  Ludzi trzeba chronić. Ich zdrowie też.

  Bigpharma won!

  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829