Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1294 posty 1012 komentarzy

1100 dni Mateusz Piskorski spędził w więzieniu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dr Mateusz Piskorski na wolności!

 

W przeddzień trzeciej rocznicy zatrzymania i tym samym swoich czterdziestych urodzin, Mateusz Piskorski opuścił Areszt Śledczy na Służewcu w Warszawie. Niestety większość osób zgromadzonych pod aresztem, czekających na wyjście Mateusza Piskorskiego, nie mogła do niego podejść, ponieważ ma zakaz rozmowy z osobami, które będą zeznawać w jego sprawie, a prawie wszyscy, którzy przyszli, są powołani na świadków. Dziękuje wszystkim za wsparcie, także finansowe, dzięki któremu mógł opuścić areszt.

Mateusz Piskorski zapowiada, że to nie koniec walki, a dopiero początek o wolne słowa w Polsce. Za trzy lata życia zabrane Mateuszowi Piskorskiemu odpowiedzą wszyscy, którzy maczali palce w tym procederze.

Jutro, lub pojutrze wyda oświadczenie, bardzo ważne dla całej tej sprawy i wszystkiego innego, co tutaj się działo

 

Link do filmu z wyjścia z aresztu Mateusza Piskorskiego Sputnik Polska:

https://www.youtube.com/watch?v=so5TWUSCENs&app=desktop

 

KOMENTARZE

 • Ciekaw jestem.
  "Jutro, lub pojutrze wyda oświadczenie, bardzo ważne dla całej tej sprawy i wszystkiego innego, co tutaj się działo"
  -----------------
  Ciekaw jestem - czy temat będzie grzany w przekaziorach - czy też będzie cisza dzwoniąca w uszach. Może knucie w sprawie - jak wyżej - właśnie dopiero trwa.
 • Do @demonkracja 09:17:01
  Będzie burzliwa cisza !


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! przyjazna wszystkim sąsiadom !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • RAPORT - Krajowego Ruchu Polaków.
  KOMENTARZ - RAPORT - 17.05.2019.
  Projektodawców - Krajowego Ruchu Polaków
  Do PROGRAMU wyborczego do jesiennych parl. wyborów 2019.
   
  IZRAEL oraz - Dzisiejsza polityka - To są "Barabasze" inaczej - bo przyjęli ich mentalność - tłuszczy, wrzeszczącej do Piłata; wypuść Barabasza - ukrzyżuj Jezusa. Teraz (potem) rozleźli się po świecie; jak wszy po kożuchu, albo jak insekty (pchły, pluskwy, karaluchy) po naszym mieszkaniu jakim jest świat.
  Dziś mamy ich; w bankach, samorządach, rządach i partiach itd. Na każdym kroku - odcinku - naszej narodowej - zwłaszcza finansowej - egzystencji.
  Oczywiście nie widzimy (udajemy, że nie widzimy) tych przestępców (wrogów ludzkości) i na nich głosujemy.!!! TO SKANDAL cywilizacyjny.
  By Barabasze z PiS nie mieli na kogo zwalić, należy na nich głosować w wyborach do PE.! NIE głosować zaś na nich w wyborach parlamentarnych.
  A że nie sprostają zadaniu jakie sobie postawili w swym “programie”, jest tak pewne jak to, że jutro znów zaświeci słońce.

  Powiada się w starym przysłowiu;
  “Mówił dziad do obrazu a obraz ani razu” - koniec cytatu.
  Zupełnie odwrotnie jest z PROGRAMEM (obrazem) wyborczym Krajowego Ruchu Polaków, który zaczyna się od REZOLUCJI z dnia 11.11.2018.
  Ten nasz - PROGRAM KRP - PRZEMAWIA
  Przemawia - swą treścią z rozwiązaniami - dotyczącymi Nowego Ustroju - dla budowniczych NOWEJ POLSKI i wszystkich innych obywateli.
  To jest przyszłość - historyczna - PRZEMIANA USTROJOWA.!!!

  NIESTETY - zauważamy, że NARÓD MILCZY - tak jak obraz z przysłowia.
  Brakiem milczenia natomiast charakteryzuje się tłuszcza podobna do tej, która wtedy wrzeszczała; “ukrzyżuj Jezusa a wypuść Barabasza.”
  Dziś tą - podobną do Wielkiego Tygodnia - tłuszczę - widać w mediach; TV i szeroko kolportowanej dziś prasie.
  Można powiedzieć, że to jest wojna Zła z DOBREM.
  Jakby na ironię - powiada się - ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ.
  Pytanie jakiego mamy użyć narzędzia walki ze ZŁEM ? BICZA.!!!
  ZŁO WALCZY PIENIĄDZEM. A MY CZYM MAMY WALCZYĆ ze ZŁEM ?
  MY Krajowy Ruch Polaków (KRP) - MAMY PROGRAM wyborczy (BICZ) - gwarantujący zwycięstwo DOBRA NAD ZŁEM - AMEN.

  Pozostaje pytanie do milczącego NARODU.(???)
  PYTANIE O POPARCIE NASZEGO PROGRAMU przez milczący dziś Naród.
  Warunkiem ZWYCIĘSTWA jest udział w wyborach i jego poparcie czynem.
  BUDUJEMY DRUŻYNĘ - kandydatów KRP - złożoną z ludzi sumienia.
  Do drużyny przyjmujemy Polaków, którzy swym podpisem na liście poparcia - rozpropagują - IDEĘ zwycięstwa Dobra nad Złem - zgodnie z proponowanym przez nas PROGRAMEM.
  Elementem organizacyjnym jest lista POPARCIA, którą załączamy do programu w całości - prezentowanego w załączeniu.
  “... jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy” - M. Morawiecki.
  Można powiedzieć, że jesteśmy krajem, który nie posiada zobowiązań, ani podległości pod inne kraje, także - pod jurysdykcję made in Izrael.

  Merytoryczne elementy PROGRAMU, to:
  1. REZOLUCJA z dodatkowymi załącznikami jak; Najwyższe Polskie Prawo (projekt zatwierdzony przez Naród na podstawie aklamacji - brak sprzeciwu), 3 dokumenty poparcia SUWERENNOŚCI finansowej, PARALELA obiegu pieniądza, art. Wysłańcy boga (negatyw), zdjęcie - Suwerenność lub śmierć.!!!
  2. LISTA POPARCIA PROGRAMU - z możliwością złożenia podpisu - co oznacza, że kandydaci KRP będą się rekrutować wyłącznie z osób, które tego poparcia swym podpisem udzielą i wykażą się czynem - propagując PROGRAM w przestrzeni publicznej. Najlepsi z kandydatów zostaną zarejestrowani (ujęci) na liście K.W.W. - pod Egidą KRP.
  Będą mieli do wyboru OPCJĘ 1 lub 2; (albo albo?)
  1. Czy to będzie Nowa Polska - nowy ustrój według PLANU KRP.?
  2. Czy to będzie potworek - karykatura sprawiedliwości, jaką mamy dzisiaj praktykowaną - , pod “władzą” PiS-owską, czyli III RP lub jeszcze gorszą?
  Wybór - JEST - pomiędzy dobrem (1) a ZŁEM (2)
  WYBÓR NALEŻY DO NARODU POLSKIEGO - żadnego innego. AMEN.
 • @husarz 13:52:09
  A co Ty tutaj robisz? To artykuł poświęcony dr Mateuszowi Piskorskiemu, dla którego ani Ty, ani KRP nic nie zrobiliście. Poza tym używasz mojej autorskiej nazwy Nowa Polska. Nieładnie Husarzu.
 • tak
  Dzisiaj ciepło, wieczorem przeszła lekka burza. Rośliny jakby trochę miały za dużo wody , mój bez źle to znosi, ogórki zasadzone w zeszłym tygodniu padły, za to ślimaki są ożywione i już zaczynają swoje rządy na grządkach i zżerają wszystko co człowiek posadził. Hmm może też mają jakieś wybory i boja się że coś może urosnąć ...i nie dadzą rady tego zeżreć potem.

  Ja widać nie ma chętnego do walki bezpośredniej , zwoje papirusów , przedruki , wklejki, manifesty , pomysły i cały ten bełkot socjotechniczny dla biednych .- NIC konkretnego -.

  A Mateuszowi życzę wszystkiego dobrego, musi chłop teraz trochę odpocząć - nasz ci On ...

  pozdrawiam pięknie
 • Może głupio to dla was brzmi,
  ale kto to jest ten Piskorski?

  Jakaś nowa gwiazda po więziennych cierpieniach?
  Czyli męczennik za sprawę.
  Jaką?
 • @Janusz Kamiński 21:06:49
  Polską sprawę.
 • @Janusz Kamiński 21:06:49 ale kto to jest ten Piskorski, męczennik za sprawę. Jaką?
  Analityk zauważa, odnośnie powyższego pytania:

  //Polską sprawę//

  A na czym ta 'polska sprawa' aktualnie polega?

  Chociażby na tym, aby OBYWATELE POLSKI nie dali się okraść, na około 300 miliardów zł (ok. 10 tys zł na dorosłą osobę) przez PAŃSTWO IZRAEL, który to transfer majątku narodowego OFICJALNIE POPIERAJĄ WŁADZE USA. Partia "Zmiana", której przywodził mój młodszy kolega, dr politologii, Mateusz P. miała bowiem wyraźnie ANTYAMERYKAŃSKI CHARAKTER.

  A za ANTYAMERYKANIZM dzisiaj w Polsce idzie się, bez sądu, do więzienia, a za FILOAMERYKANIZM zostaje się prezydentem RP. Proszę zapytać o to dr prawa Andrzeja Dudę.

  Na zdjęciu poniżej Mateusz Piskorski (pierwszy z prawej) w maju 2011 roku w Mińsku w trakcie konferencji nt. “partnerstwa wschodniego“:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/06/Piskorski-i-MG-v-Minske-2011.jpg
 • @Berkeley72 07:38:57
  Dziękuję Panu za uzupełnienie. Wczoraj wieczorem byłem już bardzo zmęczony, aby odpowiadać Januszowi Kamińskiemu. Walka o sprawę polską jest bardzo trudna i wyczerpująca. Pozdrawiam.
 • @Zorion 19:40:33
  Cześć,
  ja nadal obstaję przy swoim zdaniu. To jest dorabianie historii cierpiętnika. Taka kontrolowana opozycja, co to wypłynie na lidera w pewnym momencie. PO i PiS to samo zło, wypaleni są. Po wojnie z Iranem, okaże się, że postawiono nie na tego konia i tutaj wypłynie Zmiana.
  Pożyjemy, zobaczymy; jak mawiają Rosjanie, obym mylił się..

  Prawda jest taka, że jeśli ktoś zagraża faktycznie obecnemu systemowi to "popełnia samobójstwo". Jest wyeliminowany, a Pan Mateusz żyje; czyli ma zadanie do spełnienia..

  P.S.
  planiści NWO myślą, tego nie można im odmówić, pamiętajmy o tym!!!


  Pozdrawiam
 • @wk..ny 12:35:39 ad opinii ->jeśli ktoś zagraża faktycznie obecnemu systemowi to "popełnia samobójstwo". Jest wyeliminowany
  Zgadza się, szef dr M. Piskorskiego, vice-premier Andrzej Lepper popełnił samobójstwo w 2011 roku (przed nim inni podobni ginęli w gwałtowny sposób, by wymienić tutaj jeszcze "przedwojennego" socjalistę Jana Strzeleckiego - 1988, socjal-demokratę Andrzeja Urbańczyka -2000, szefa "Sierpień 80" Daniela Podrzyckiego - 2005). W innych częściach świata jest podobnie: w Rosji tak zginąl gen. Lebiedź, w Macedonii i Brazylii w wypadkach lotniczych socjalistyczni prezydenci lub kandydaci na prezydentów, których nazwisk nie pamiętam.

  Ale co, mamy LIZAĆ Z POKORĄ DUPĘ PANA ŚWIATA "ZACHODU"?

  (Przypominam, to po czesku znaczy "sraczyk", a w Czechach Miloš Zeman jakoś nadal się utrzymuje na prezydenturze.)
 • @Berkeley72 13:10:43
  ja postuluję Narodowy Socjalizm, oby bez żydów!
  Bierzmy z nich przykład..
 • @wk..ny 12:35:39
  Co racja to racja - inni już dawno w piachu, w workach i powietrzu.

  pozdrowił.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31