Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1225 postów 964 komentarze

Marsz Suwerenności 2019!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś 1 Maja ulicami Warszawy przeszedł antyunijny Marsz Suwerenności, zorganizowany przez Konfederację Propolską. „Dość ingerencji w nasze polskie sprawy!”

 

To marsz przeciwko zawłaszczeniu suwerenności i polskiej niepodległości przez brukselskich komisarzy, mówił Robert Winnicki lider Ruchu Narodowego. Data marszu nawiązuje do 15. rocznicy wprowadzenia Polski do UE. 24% ludzi zagłosowało przeciw „Anschlussowi” , w ogóle nie wzięto ich pod uwagę, mówił Janusz Korwin-Mikke, argumentując sprzeciw wobec wspólnoty.Głos zabraliteżm.in. poseł Jacek Wilk, wiceprezes Partii Korwin Konrad Berkowicz, wiceprezes RN Witold Tumanowicz.

Po przemówieniach marszśrodowisk wolnościowych, patriotycznych, konserwatywnych,wyruszył spod Kolumny Zygmunta na Placu Zamkowym, przeszedł pod siedzibę Komisji Europejskiej przy ul. Jasnej.Po drodze kontrmanifestanci blokujący przejście, którzy nie chcą suwerenności Polski, zostali wyniesieni przez Policję i marsz przeszedł dalej. Czy blikujący dostaną jakąś karę za blokowanie legalnego marszu? Wątpliwa sprawa.Po drodze Marsz suwerenności spotkał się z agresją euroentuzjastów, z agresją zwolenników integracji europejskiej. W ich stronę leciały obraźliwe hasła.

Pod siedzibą komisji Europejskiej były przemówienia. Głos zabrał też europosełDobromił Sośnierz, jeden z niewielu posłów, który robi dobrą robotę w Europarlamencie.

Na końcu, flaga UE została pocięta sekatorem.

 

Link do relacji z marszu wRealu24.pl:

https://www.youtube.com/watch?v=tJ7IitURODo

 

Link do relacji z marszu eMisjaTV”

https://www.youtube.com/watch?v=FiuuN6O_KB4

 

 

KOMENTARZE

 • Autorka
  Ciekawe czy Makaron załapie, że ten sekator to aluzja do gilotyny?
 • Czas wyjść do WYBORCÓW panowie i panie z Konfederacji
  Dość gadania z internetu śmiało wyjść do ludzi ! z krótką w treści propagandową ulotką o programie Konfederacji i do LUDZI !!!!

  WSZĘDZIE SPOTYKAĆ SIE Z POLAKAMI [ place deptaki itp. ] i wyjaśniać sytuacje dzisiejszej Polski i Polaków i namawiać na masowe wybory .


  Polska Krajem Neutralnym ! bez obcych wojsk z silną POLSKĄ ARMIĄ !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031