Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1228 postów 968 komentarzy

Ujawnić tajne negocjacje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ujawnić tajne negocjacje między rządami Polski i USA w sprawie ustawy 447 JUST!

 

Konferencja prasowa koła poselskiego koalicji „Konfederacja” z udziałem Stanisława Michalkiewicza dotycząca tajnych rozmów rządu Prawa i Sprawiedliwości z departamentem Stanu USA nad majątkowymi roszczeniami amerykańskich organizacji żydowskich.

 

Link do filmu z konferencji asmeredakcja:

https://www.youtube.com/watch?v=p3tJmF_4yik

 

KOMENTARZE

 • @
  Wyciekła notatka dyplomatyczna z instrukcjami dla rządu. Ujawnił ją Stanisław Michalkiewicz. Notatka pochodzi z 29 października 2018r.

  https://www.youtube.com/watch?v=TDwV8qAXNtA
 • @ewinia "Ujawnić tajne negocjacje"
  Po co ?

  Uważasz, że polscy podatnicy są zainteresowani komu nabijają kasę?

  Przecież dług publiczny jest znany i nie przeszkadza im dalsze jego obsługiwanie.

  Co ma być ujawnione, skoro to wszystko jest jawnie robione przez posłów i senatorów ?
 • Niepotrzebnie jest nazywanie spiskowcami wybrańców narodu. Może głosujący na nich to spiskowcy?
  Dariusz Nejman
  8 godz. ·
  Kaczyński, Morawiecki, Brudziński, Kamiński spiskują za plecami Polaków. Jeżeli uważnie się przyjrzycie, prześledzicie zmiany personalne, to zrozumiecie dlaczego Duda mówił o tradycji judeochrześcijańskiej, bo Kościół w tę sprawę wydaje się być umoczony po uszy. Zrozumiecie jakie tematy poruszano na spotkaniach Rydzyka z Danielsem.

  Czy może dziwić to, że PIS buduje elektorat wśród najbiedniejszych, wśród najgorzej wykształconej części społeczeństwa, dla której Polska nie ma żadnej wartości, którzy przyjmą jałmużnę od każdego, od zbrodniarza, bandyty, okupanta, zaborcy, napastnika, złodzieja i oszusta, byleby tylko coś w portfelu było, byle by zrobić zakupy w Lidlu, Netto, Biedronce, i usiąść przed telewizorem z paczką takich czipsów , by obejrzeć "Milionerów", "Postaw na milion", "Taniec z Gwiazdami", "M jak Miłość" , "Na Wspólnej" czy Wiadomości TVP.

  Wszystko przygotowane jak w zegarku. Za chwilę zniosą wizy do USA, a we wrześniu pojawi się Trump i zapowie budowę Fort Trump. W rzeczywistości postawią tu atrapy i będą pobierać za puste magazyny i kilku ochraniarzy miliardy amerykańskich dolarów. Byli nawet tak zapobiegliwi, że przypilnowali, by polska reprezentacja w koszykówce była przebojem Mistrzostw Świata jakie odbędą się tuż przede wyborami, we wrześniu 2019 roku, żeby polski goj gapił się w telewizor, kiedy fortuna wyciekać będzie przez J.P.Morgan Chase, Goldman Sachs i Morgan Stanley.

  Wszystko to po to żeby agenci z PIS zostali wybrani na następna kadencję. Wyników wyborów przypilnują obecne już w Polsce i dobrze usadowione odpowiednie, zagraniczne agencje, Duda odbył ciekawą pogawędkę z Hermelińskim, ustępującym Przewodniczącym PKW. Jego miejsce zajmie Grzegorz Jędrejka, nominowany przez Przyłębską, Prezes TK z nadania PIS. Jędrejka to człowiek episkopatu Polski, absolwent KUL. No i macie kulturę judeochrześcijańską. Co za zbieżność wydarzeń, notatka dyplomatyczna o tym że roszczenia za mienie bezspadkowe będą realizowane po wyborach i akurat tuż przede wyborami szefem PKW zostaje człowiek PIS, czy jak kto woli USA i Izraela.

  Co będzie kiedy wyrwą z Polski ile się da ? Zrobią tu wojenkę, polskie truchło rzucą na pożarcie Niemcom, Rosji i Ukraińcom. Kiedy krew będzie lała się strumieniami sprawcy nieszczęścia Polski, będą się pławić w luksusach, w USA albo w Izraelu.
 • @Zbigniew Jacniacki 03:18:21
  Biskupi są świadomi swojej roli w tym przekręcie, nie poinformują swoich baranków i owieczek, że będą strzyżenie dla dobra...narodu wybranego.

  Ponieważ katolicy stanowią olbrzymi procent społeczeństwa polskiego, więc żadnej reakcji politycznej nie będzie.
 • @Zbigniew Jacniacki 03:33:07
  "Biskupi są świadomi swojej roli w tym przekręcie, nie poinformują swoich baranków i owieczek, że będą strzyżenie dla dobra...narodu wybranego."

  Ty niedobroto jeden! ;-)
  Masz się modlić za swoich pasterzy, a nie tak na nich najeżdżasz.
  Pamiętaj: miłosierdzie i wybaczenie... nie dodają tylko, że "za frajer" :-(

  Pozdro!
 • @Jwu 07:33:37
  Brak krytyki ze strony totalnej jest jeden. Oni są z jednego pnia razem z PiS. Mają tych samych panów. Tych samych właścicieli. Są na jednym łańcuchu. Dlatego tylko warczą o michę. Bo tylko to im wolno.
 • @Zbigniew Jacniacki 03:18:21 no i wyszło szydło z worka
  "Czy może dziwić to, że PIS buduje elektorat wśród najbiedniejszych, wśród najgorzej wykształconej części społeczeństwa, dla której Polska nie ma żadnej wartości, którzy przyjmą jałmużnę od każdego, od zbrodniarza, bandyty, okupanta, zaborcy, napastnika, złodzieja i oszusta, byleby tylko coś w portfelu było"

  Właśnie akurat tym ludziom najbardziej zależy na Wolnej Polsce,
  tak jak kiedyś zależało więźniom obozów zagłady, aby ich uwolniono.

  Takiego durnego pomówienia jeszcze nie czytałem, nie słyszałem.
 • Spokojnie!
  Pytam się grzecznie - czy czarci pomiot rozpirzając kompletnie PRL - a jednocześnie zostawiając Polaków w skarpetkach potrzebował jakiegoś ciągu cyferek - choćby w konfiguracji - 447? Czy czarci pomiot łupiąc potem Polaków po 1989 roku na niebotyczne sumy - potrzebował - jak wyżej?
  Wniosek?
  Moim zdaniem te cyferki - 447 - mają jakiś szerszy zasięg przekraczający granice atrapy Polski. Niebawem dowiemy się - o co chodzi.
 • Jeszcze jedno.
  Faktycznie - to wygląda tak, że cała magdalenkowa ferajna gra na PiS - aby ten wygrał wysoko nadchodzące wybory. Schetynesku i pozostali - co chwila odgraża się, że a to przyjmie kolorowych a to chce od zaraz zrezygnować ze złotówki a to zboczeńców z odpowiednim namaszczeniem będzie w goły zad całować a to jest za wytycznymi WHO - co to masturbacji chcą dzieci w przedszkolu już uczyć, etc.
 • @interesariusz z PL 08:23:44... Takiego durnego pomówienia jeszcze nie czytałem, nie słyszałem
  A kiedy ostatni raz rozmawiałeś z ludźmi, o których wspomniał Dariusz Nejman?

  Ja mam okazję prawie codziennie.

  Moje obserwacje pokrywają się z opinią D.Nejmana.

  Za pomoc społeczną zagłosują na każdego "darczyńcę".

  Świadomość polityczna jest tak niska, że nawet nie umieją powiedzieć,
  czy płaca jakieś podatki.

  Twoja emocjonalna reakcja jest bardzo silna.

  Ale nie zmieni faktu.

  TAK JEST W NASZYM KRAJU.

  NIE OZNACZA, ŻE TAK CHCĘ, ABY BYŁO

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829