Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1349 postów 1033 komentarze

LIVE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Biało czerwone ulice w USA. Polonia w Nowym Jorku protestuje przeciwko roszczeniom i ustawie 447 przed konsulatem Izraela

 

 

Link do filmu wRealu24.pl:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gTnbGhOJzFY

 

KOMENTARZE

 • autor
  Pewnie z głębi serca zdecydowana większosć Polaków mieszkająca w usraelu, protestowała przeciwko ustawie wielkiego knesetu o ustawie 447. Protest słuszny i należą sie podziękowania za samo zmobilizowanie Polaków w usraelu, ale protest powinien być skierowany przede wszystkim przeciwko rządowi w Polsce, ponieważ nie robi nic, aby ostro zaprotestować przeciwko ustawie obcego Państwa, które narusza jego podstawowe prawa samodzielności państwowej.
  To problem rządu Polskiego a nie tych barbarzyńców, którzy roszczą sobie prawa do praw własności narodu polskiego.
  Gdyby np; Państwo Polskie przyjęło ustawę, która naruszała by prawa własności amerykanów w ameryce, to natychmiast usrael zażądał by usunięcia takiej ustawy, jeżeli nie, to wprowadziliby sankcje, wycofali ambasadora, a gdyby to nie pomogło zbombardowali by W-we w imie obrony demokracji.
  A ,,polski rząd" milczy w tej sprawie nie protestuje sejm, politycy, tylko grupa ludzi upomina się o swoją upadłą Ojczyznę.
  Także Polacy z usraela, pod abamasadę Polski w USA, domagając się od ,,kaczelnika" J. Kaczynskiego zajecia ostatecznego stanowiska w sprawie antypolskiej ustawy usraela 447.
 • @Wrzodak Z. 09:49:50
  Obawiam się że jest za późno. I Tusk i Kopacz i Szydło jeździli i odbywali sesje wyjazdowe w Izraelu, Duda za każdym razem spotykał się z ŚKŻ, ja k był w Stanach.Nietrudno się domyślić, co musieli obiecywać Żydom. Zaraz po wyborach w 2015r w Polsce pojawił się J.Daniels i zaczął ,, doradzać rządowi,, a cyrk z IPN z zeszłego roku to klasyczna ustawka w celu zmylenia przeciwnika, czyli nas.
 • Już mośki zablokowały n yt
  Można obejrzeć na wrealu24.tv ciekawe jakie to standardy społeczności YT narusza relacja z protestów, bo taki komunikat się wyświetla. Może mówienie o próbie skoczenia na polską kasę jest naruszeniem, na złodzieju czapka gore.
 • @finka 17:18:54
  Jest konferencja na Youtube z dzisiejszego dnia z Winnickim, Braunem , Michalkiewiczem w tej sprawie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30