Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1228 postów 968 komentarzy

Musimy zaatakować kłamstwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozpoczynamy kampanię przeciwko roszczeniom organizacji żydowskich

Szanowni Państwo,

jest to ostatni moment na to, żeby móc się skutecznie obronić. Musimy zdecydowanie zaatakować kłamstwa, które dzisiaj otwierają drzwi do grabieży pieniędzy, nie tylko naszych, ale i przyszłych pokoleń Polaków.


Właśnie dlatego rozpoczynamy kampanię informacyjną, która ma na celu zamknięcie raz na zawsze tematu  roszczeń żydowskich. Już teraz rozpoczęliśmy organizowanie chętnych do działania ludzi, którzy pomogą nam organizować akcje informacyjne na ulicach polskich miast. Naszym zadaniem będzie zorganizować im szkolenia i zabezpieczyć ich w odpowiednie materiały promocyjne. Będziemy wynajmować wielkoformatowe przestrzenie reklamowe i reklamy w komunikacji miejskiej. Już w przyszłym tygodniu wynajmiemy kilka przyczep, na których zamontujemy banery reklamowe, z którymi będziemy jeździć po Polsce. Te działania pozwolą dotrzeć do milionów Polaków i uświadomić im skalę zagrożenia. Pokażemy wspólnie przeciętnemu Kowalskiemu, że roszczenia mogą zrujnować nie tylko gospodarkę naszego kraju, ale również jego budżet domowy.  

Jest to dla Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" duży wydatek, ale w walce o prawdę musimy go ponieść, ponieważ jest to walka o setki miliardów dolarów, które próbuje się od nas wyłudzić. Jest to walka o możliwość spokojnego rozwoju po latach komunistycznej niewoli, kiedy to nie moglismy się bronić przed kłamstwami lobby organizacji żydowskich. Dlatego już teraz proszę wszystkich o wsparcie naszej kampanii. Mogą się Państwo zgłosić do działania pod adresem mobilizacja@ustawa447.pl Wszystkich pozostałych proszę o wsparcie finansowe, na dole niniejszego listu można znaleźć odnośniki do szybkich przelewów i dane do przelewu tradycyjnego. Proszę bądźcie z nami w trakcie tej kampanii, bo razem możemy wygrać kolejną sprawę dla Polski!


Więcej na ten temat tutaj:


https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/3093-rozpoczynamy-kampanie-przeciwko-roszczeniom-organizacji-zydowskich

  

KOMENTARZE

  • @
    Kampania przeciw Zydowskim roszczeniom

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=wNRgnojXeuo
  • @ewinia 13:00:39
    Beznakładowo to można by posadzić parę tysięcy młodych (nakazane przez rodziców, ale może jakieś nagrody?) do Internetu, Pejszbook, YT i Twitter to ich świat. I powinni wiedzieć, jak dotrzeć do rówieśników.
    "Oczywiście" wpisy i konta będą kasowane... ale w ilości siła.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829