Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1349 postów 1033 komentarze

Biznes pod hasłem walka z antysemityzmem.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Eskimosi” chcą wyłudzić od Polski 400 mln rocznie za walkę z antysemityzmem. Gdzie jest MSZ?

 

Żydzi mają coraz lepsze pomysły na wyciąganie pieniędzy pod postacią walki z antysemityzmem. W lutym 2018 roku została zorganizowana konferencja, którą zorganizował Europejski Kongres Żydów, Uniwersytet w Nowym Jorku, Uniwersytet w Tel Awiwie, Uniwersytet Wiedeński. Tam zebrały się największe tuzy żydowskiego świata, zajmującego się np. holokaustem, antysemityzmem itd. Oni omówili sobie jak powinna wyglądać walka z antysemityzmem na całym świecie i wydali po konferencji podręcznik z zaleceniami co należy robić żeby skutecznie walczyć z antysemityzmem. Publikacja liczy 30 stron tytuł jej to „Koniec z antysemityzmem, katalog wytycznych do walki z antysemityzmem" Wytyczne podzielili na trzy grupy. Pierwsza, to walka z antysemityzmem przez ośrodki rządowe i pozarządowe. Druga grupa to jest walka z antysemityzmem oraz religijne i kulturowe dziedzictwo naszego świata.

Oni postulują, żeby wszystkie państwa, społeczeństwa, grupy religijne, media, internet, biznes, organizacje, instytucje, itd. powinny przyjąć i wdrożyć definicję antysemityzmu przygotowana przez międzynarodowy sojusz na rzecz pamięci o holokauście. Oni mierzą antysemityzm przez stosunek do holokaustu.

Dzięki tym definicjom można oskarżyć każdego. Oni życzą sobie dwie setne procenta od PKB od każdego kraju rocznie, plus od każdej instytucji jeden procent ich budżetu rocznie. To jest biznes!

 

Więcej informacji na ten bardzo ciekawy temat mówi Katarzyna Treter-Sierpińska pod linkiem wRealu24tv:

 

https://www.youtube.com/watch?v=u13SJt3MH0k

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30