Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1386 postów 1058 komentarzy

5G- ludobójstwo zaplanowane na Polakach - Ewa Pawela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Technologia 5G powstała w Izraelu. Zastosowanie tej technologii niesie za sobą ogromne ryzyko zdrowotne, epidemiologiczne dla mieszkańców, jak również jest ogromnym zagrożeniem dla cyber bezpieczeństwa dla państwa.

 

Przy pomocy tej technologii będzie można nie tylko przejmować wszystkie dane, które będą przesyłane, ale również jest to technologia wojskowa, będzie można bardzo ingerować w myśli ludzkie, w proces kognitywne poszczególnych osób, np. rządzących, czy wynalazców. Jeżeli dopuścimy do tego, że ten system zostanie zainstalowany na terytorium naszego kraju, będzie to proces nieodwracalny! 5G i WI-FI to jest broń technotroniczna, która może nas nie tylko śledzić i inwigilować, ale może nas zabijać zdalnie, może nami manipulować, przekształcać w posłuszne, bezwolne marionetki. Lada moment będzie za późno!

SPRAWA JEST SZALENIE NIEBEZPIECZNA!

Rząd bardzo perfidnie zaplanował konsultacje społeczne w sprawie tego projektu ustawy, o zmianie ustawy, na czas świąteczny. Te konsultacje maja trwać tylko 14 dni, już 3 dni upłynęły, czas jest wyznaczony do 30 grudnia. Brak stanowiska w wyznaczonym terminie potraktowane zostanie jako przedstawienie opinii pozytywnej. Czyli nasza akceptacja dla projektu nowelizacji. Mamy bardzo niewiele czasu, żeby zareagować.

 

Bardzo ważne informacje na ten temat przekazuje Ewa Pawela w filmie Polskie Sprawy:

https://www.youtube.com/watch?v=ghDRvzsm-7I

 

KOMENTARZE

 • @ Autorka
  Tak szczerze pisząc to jakoś nie potrafię sobie wyobrazić powodu dla którego implementacja technologii 5G jest konieczna.

  Zapewne moje widzimisię będzie dość "zaściankowe" ale:

  - sądzę, że do amatorskiego użytku technologia 3G jest w większości sytuacji wystarczająca i chyba już wystarczająco szkodliwa dla zdrowia w pobliżu anten i po przyłożeniu telefonu do głowy.

  - Przecież bez 5G i bez 4G smartfony dalej będą mogły kręcić filmy w 4k i robić zdjęcia 40 i więcej MP jak komuś to potrzebne. Procesory też będą mogły być coraz wydajniejsze bez tej technologii, optyka w nich nie ma nic wspólnego z bezprzewodowością.

  - Do zastosowań profesjonalnych można stosować połączenia kablowe, o szybkości pewnie i większej niż zapewnia 5G.

  Postęp ma zbyt często wręcz idiotyczny wymiar.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 13:40:26
  Jest to już dopięcie na ostatni guzik tej totalnej okupacji w jakiej znaleźliśmy sie po "odzyskaniu" wolności.

  Czy my zwykli oglądacze telewizora (jako narzędzia zbiorowej hipnozy) jesteśmy w stanie bez Pana Boga obronić się przed tą zagładą?

  Wszyscy świadomie, bądź podświadomie wiemy, że nie jesteśmy w stanie obronić sie wobec takiej zastosowanej już teraz na nas technologii zniszczenia, bez zwrócenia się do naszej Królowej.

  Nie wiem tylko na co czekamy...
 • Kilka dni temu skazano bylego ksiedza na 25 lat wiezienia w Boise, Idaho.
  Skazano 73 letniego starca go za to, ze siedzac na swym wozku inwalidzkim po pijaku, ogladal na kompie porno i inne paskudztwa.

  Obserwuja kazdego moi panstwo 24/7 i jak zechca to wsadza do wiezienia. Powod sie znajdzie ale niekoniecznie musi byc. Piskorski na przyklad.

  https://www.kivitv.com/news/former-priest-thomas-faucher-to-be-sentenced-today
 • @staszek kieliszek 01:34:49
  Dlaczego nie skazac tych,ktorzy to wytwarzaja i tych,ktorzy to rozpowszechniaja.
  Podobnie nie rozumiem jak przy obecnym inwigilowaniu mozliwe jest rozpowszechnianie scen dzikich mordow dokonywanych przez fanatykow muzulmanskich?
 • @Herkules 02:18:41
  To tak jak walka z narkotykami na ulicach Chicago. Policja rekwiruje narkotyki od handlarza, nastepnie sprzedaje je za rogiem.
 • @Herkules 02:18:41
  "Podobnie nie rozumiem jak przy obecnym inwigilowaniu mozliwe jest rozpowszechnianie scen dzikich mordow dokonywanych przez fanatykow muzulmanskich?"

  To może być bardzo konstruktywne pytanie - widocznie za rozpowszechnianiem tych scen stoją ci, którzy inwigilują.

  To oczywiście rodzi podejrzenia o związki inwigilujących z tymi, którzy podkładają dokumenty identyfikacyjne na miejscach "ataku"

  A to prowadzi do konkluzji, że ktoś nieźle mąci i bardzo mu zależy na szerzeniu tego zamętu.

  Pozdro!
 • @Jan Paweł 14:59:36
  Po co ty czlowieku mieszasz w to Jahwe i Miriam. Uwazasz ze padniemy pod stopy czestochowskiej, piekarskiej i juz hop problemu nie ma. Rozwoj technologi by jest i bedzie, a w szczegolnosci wojskowej. Gdyby nie technologia wojskowa dalej bys w "mamuty rzucał kamieniami". Wystarczy dbac o wszystkie aspekty natury, przyrodyi rozwijac sie duchowo w oparciu o nie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930