Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1228 postów 968 komentarzy

„Jaka przyszłość czeka Polskę?”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„ Odpowiadając na najważniejsze pytanie trapiące każdego patriotę Stanisław Michalkiewicz dokonuje analizy obecnego stanu Rzeczypospolitej.

 

  Jak sam zauważa jego ocena nijak się ma do oficjalnych przekazów medialnych, ponieważ wersja rządowa mówi, że jest wspaniale, a będzie jeszcze lepiej, natomiast opozycja donosi o zamachu na demokrację, łamaniu konstytucji oraz ograniczaniu swobód obywatelskich.

  Fakty wyglądają z goła inaczej. W oczach świadomego człowieka nie da się ich zmanipulować. Można jednak usystematyzować. Aby to zrobić należy zwrócić uwagę na kilka aspektów polskiej rzeczywistości. Jednym z nich jest uwłaszczenie tzw. "sitwy" na majątku narodowym. Należy do niej wielu prominentnych polityków i przedsiębiorców, z których wielu nie posiada, a jedynie zarządza przejętym majątkiem. Ma to głównie miejsce w sektorach strategicznych, m.in. finansach, energetyce, czy na rynku paliw, co w dużej mierze ogranicza polski potencjał narodowy. Drugim czynnikiem mającym bezpośredni wpływ na rozwój naszego kraju są niemieckie plany "Mitteleuropy" zakładające uzależnienie gospodarek państw ościennych wobec polityki Berlina i przekształcenie ich w rynek podwykonawców gospodarki niemieckiej. Kolejnym aspektem, z którym Polska musi się mierzyć są żydowskie roszczenia majątkowe, opiewające obecnie na sumę ponad 300 mld zł. Z jednej strony żydowskie lobby oddziałowuje na strategicznego sojusznika III RP, czyli USA, gdzie wymusza podejmowanie działań politycznych ("JUST" Act 447), a z drugiej strony prowadzi rewizję historii usiłując wmówić światu, że to Polacy ponoszą winę za holocaust żydów.


 To oczywiście nie jedyne problemy, z którymi boryka się nasz kraj, ale zdefiniowanie postawy rządu wobec tych zagadnień stanowi doskonały punkt wyjścia dla rozważań nt. przyszłości Polski.

eMisjaTv”

 

Link do filmu eMisjaTv:

https://www.youtube.com/watch?v=dtbRyb4Gymo

KOMENTARZE

 • No nieee!!Polak z Ameryki takie rzeczy???
  https://youtu.be/zp1NCLoTqjw
 • W Polsce solidaruchow najppiek płatną fuchą jest zdrada Narodowa.
  Do tej fuchy stoją po prostu kolejki "patriotów" różnej maści.
  Wrogowie Polski i Narodu Polskiego mogą sobie dosłownie wybierać
  swoje marionetki do zadań specjalnych (czyli do brudnej roboty wobec Narodu Polskiego).

  A "patrioci" w kolejce do "pracy" dla wrogów Polski przebierają nogami i robią wszystko by tę pracę dostać i utrzymać.
  Wielu traci tę robotę z powodu chciwości i przyspieszania procesu bogacenia się ponad miarę... wpadają na przekrętach, korupcji... i po pracy...
  Ponieważ kolejka "patriotów " jest długa a patrioci niecierpliwi i rządni władzy
  to jedni "patrioci" donoszą na innych "patriotów" by spowodować że zwolnią się miejsca dla "naszych patriotów" .

  A wszyscy "patrioci" oczywiści chórem wychwalają swoich mocodawców
  (jedni Bruksele, inni Washington czy inny Telawiw.w sumie wszyscy wychwalają tę samą globalną mafię żydowską).
  .. a są jeszcze tacy "patrioci" dla których najważniejszy jest Watykan..
  jako ośrodek władzy globalnej żydowskiego Boga.

  Tak czy siak cały ten "patriotyczny" cyrk kręci się dookoła globalnego żyda.

  Ten klimat akurat Polsce i Narodowi Polskiemu wolności nie przyniesie bo dzisiaj wolność to wolność od globalnej mafii żydowskiej oraz żydowskiego Boga.
 • Dzisiaj rocznica!
  22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin

  https://gloria.tv/article/AWFggJ493JqC33phdq47fDzof

  Dekret który w trybie natychmiastowym wyjmował spod prawa wszystkie stowarzyszenia masońskie na terenie kraju. Składał się on z sześciu artykułów, które mówiły m. in. o karze więzienia i grzywny za tworzenie, działalność, wspieranie oraz sympatyzowanie z lożami oraz przekazaniu majątku zlikwidowanych stowarzyszeń na cele dobroczynne.
  Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.
  W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.
  https://image-media.gloria.tv/placidus/g/us/nnc7m5er12s802b3rurum346902b3rurum347.jpg

  http://www.polishclub.org/wp-content/uploads/2013/11/dekret-moscicki-wolnomularze-22111938.jpg

  http://www.bibula.com/?p=71616
 • „Jaka przyszłość czeka Polskę?”
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/459/49/4594924.jpg

  W jakiej sytuacji Rosja użyje broni jądrowej?

  Rada Federacji zaproponowała Radzie Bezpieczeństwa określenie nowych warunków użycia broni jądrowej przez Rosję.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201811229238217-rosja-bron-sputnik/
 • @trojanka 15:28:14
  https://gloria.tv/article/V8cWjpZmaqPf4nAnXwqodo786

  B’nai B’rith – żydowska loża masońska w Polsce
  Żydowskie Stowarzyszenie B’nai B’rith w Rzeczypospolitej Polskiej (B’nai B’rith – Loża Polin) – międzynarodowa, żydowska, organizacja masońska, będąca filią międzynarodowych stowarzyszeń B’nai B’rith. B’nai B’rith to po hebrajsku „Synowie Przymierza”. B’nai Brith została restaurowana ponownie w Polsce 9 września 2007 roku.
 • @trojanka 17:26:10
  Ropa tanieje.
  Jaka przyszłość czeka Rosję?
 • @Talbot 17:40:50
  Klara Hitler ci odpowie!dzisiaj w nocy o 3 !!
 • @Talbot 17:40:50
  PS. temat jest o Polsce, nie o Rosji.... dyrektywy wzmocnione przyszły???każdy temat dobry żeby "poruszać" sprawę Rosji, zwłaszcza jak jest o loży Polin????rozumiem, rozumiem taki już los hasbary!!
 • @trojanka 17:59:16
  Shelomov to też Hasbara?
  Wiem że temat dotyczy Polski, dlatego Rosjanie nie powinni zabierać głosu w dyskusji.
  To są polskie sprawy.
 • @Talbot 18:26:16
  Tak polskie !!!trollisko!!!To nie rozumiem, po co facjatę wciskasz!!jak zwykle wszędzie i na jeden temat.Obsesja demoniczna???zamów egzorcystę bo cię diabli do piekła ciągną!APAGE!!!
 • @Talbot 18:26:16
  Czego to łby, kolesie Talbota, pod ciasnym kapeluszem z futerkiem nie wymyślą, jak to notoryczni manipulanci i kłamcy!!slallom rebe!!

  http://www.jewornotjew.com/profile.jsp?ID=1438
 • @trojanka 19:00:12
  18/11/22 19:03 Ropa f_CFDi (USD/Baryłka) 62.63 -1.20%


  Budżet się nie zepnie.

  https://www.inwestinfo.pl/notowania-na-swiecie/gieldy-swiatowe-online/
 • @trojanka 19:00:12
  Daj spokój!!! Przecież widzisz, że chłopak jest w robocie , akurat przeznaczony na odcinek "rosyjski"
 • @zbig71 19:41:28
  Dokładnie!:))))
 • @trojanka 15:28:14
  Interpelacja nr 1187

  do ministra sprawiedliwości

  w sprawie obowiązywania dekretu prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 22 listopada 1938 r. o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich

  Od kilku lat pojawiają się w środkach masowego przekazu oraz w literaturze informacje o działających na terenie Polski reaktywowanych zrzeszeniach wolnomularskich. Zdaniem posłów Klubu Parlamentarnego Ligi Polskich Rodzin stanowiły one i nadal stanowią zagrożenie dla państwa polskiego, czego wyrazem był wspomniany wyżej dekret prezydenta RP delegalizujący ich działalność.

  Zwracam się w związku z tym do pani minister z zapytaniem:

  Czy przepisy wspomnianego dekretu, zwłaszcza karne, podobnie jak szereg innych aktów prawnych z okresu międzywojennego nadal obowiązują?*)

  Z poważaniem

  Poseł Zygmunt Wrzodak

  Warszawa, dnia 17 kwietnia 2002 r.
 • @trojanka 15:28:14
  dpowiedź podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości - z upoważnienia ministra -

  na interpelację nr 1187

  w sprawie obowiązywania dekretu prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 22 listopada 1938 r. o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich

  Szanowny Panie Marszałku! Odpowiadając na interpelację posła Zygmunta Wrzodaka, przesłaną przy piśmie wicemarszałka Sejmu Donalda Tuska z dnia 25 kwietnia 2002 r. SPS-0202-1187/02, w sprawie obowiązywania dekretu prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 22 listopada 1938 r. o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich (DzU nr 91. poz. 624), uprzejmie wyjaśniam, co następuje:

  Wymieniony dekret nie obowiązuje. Był on aktem prawnym z mocą ustawy (art. 57(1) ustawy konstytucyjnej z dnia 23 kwietnia 1925 r. - DzU nr 30, poz. 227) przewidującym odpowiedzialność karną za przestępstwa określone w art. 2 i 3 tego dekretu.

  Przepis art. V § 1 ustawy z dnia 19 kwietnia 1969 r. Przepisy wprowadzające Kodeks karny (DzU nr 13, poz. 95, z późn. zm.) uchylił wydane przed dniem 5 września 1939 r. ustawy szczególne oraz inne akty prawne z mocą ustawy zawierające przepisy przewidujące odpowiedzialność karną za przestępstwa.

  Z poważaniem

  Podsekretarz stanu

  Marek Staszak

  Warszawa, dnia 16 maja 2002 r.
 • @Wrzodak Z. 21:59:15
  No pięknie!!szlag by ich ....
 • @trojanka 22:22:48
  Jakiś dziennikarzyna ukraiński , mieszkający w Polsce , nazwał Polaków zwierzętami, którzy współpracowali z Hitlerem. Mimo to , jego portal dostał dofinansowanie 40tys płn z budżetu państwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829