Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1242 posty 973 komentarze

Jerzy Zięba o "epidemii" odry i nagonce mediów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nagonka teraz dotyczy szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce.

 

31 grudnia upływa termin ważności do zastosowania szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce. Są w magazynach i jeśli nie będą zużyte, muszą ulec utylizacji. Wszystko na to wskazuje, że będą utylizowane w Polskich dzieciach.

 

Link do filmu Jerzego Zięby o „epidemii” grypy i nagonce:

https://www.youtube.com/watch?v=I6LRjtlt8IQ

 

RAPORT specjalny w sprawie szczepionki MMR – Jerzy Zięba

https://www.youtube.com/watch?v=8sBtCUsaO0w

 

 

 

KOMENTARZE

 • antyszczepionkowcy podobno są od putina ;-)
  Wykombinowali sobie i mają ostatnio nową metodę obrażania niewygodnych poglądów - że to wszystko zrobił Putin i że on tym steruje...
  a prawda jest taka że szczepionki wielu ludziom szkodzą, bo muszą - mają alergeny. To powinien być tylko i wyłącznie wybór człowieka, a wszystkich którzy zmuszają przepisami czy karami powinno się posadzić i niech płacą odszkodowanie nieszczepionkowcom.
  Na grypę się szczepić?????
 • @Leon. 23:23:59
  Najlepszym lekarstwem na grypę, to wyleżenie się w ciepłym łóżku przez kilka dni i dużo snu.
 • @
  Jerzy Zięba o wystąpieniu w programie TVN

  https://www.youtube.com/watch?v=r7GUINry4lQ
 • @
  Wypowiedź ojca zmarłego dziecka o manipulacjach TVN

  https://www.youtube.com/watch?v=Hr9_KuIMaTQ
 • Ewina oto co moja żona napisała temu ministerkowi z przyklejonymi uszami i brodą.
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15415780011d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Kuriozum! Obrzydliwość! Szumowski rozpoczyna kampanię nienawiści do "antyszczepionkowców"! Czyżby obłęd? Czy pan minister wziął w łapę z szczepionki a teraz boi się o zyski, jak teraz ich nie upchnie to później będzie gorzej z następnymi i nie będzie dodatkowych dochodów. Prosimy o konkretne badania i podanie składu szczepionek, a nie propagandę. A co pan minister od siedmiu boleści powie na dane ws zachorowań z powodu braku szczepień wśród Amiszów żyjących w USA? To nie brak szczepień wywołał odrę tylko imigranci z Ukrainy! W Polsce do 1975r. nie szczepiono na odrę, a więc znaczna populacja Polaków nie była szczepiona w tym ja i moje rodzeństwo i jakoś epidemii w Polsce nie było?! 30 przypadków odry miesięcznie,to normalna ilość! Prawie 40 tys. chorych na odrę na Ukrainie, okręg Lwowski to jest bardzo niepokojące! W zeszłym tygodniu było to 1600 nowych zachorowań. O czym więc mówimy? Wpuszczacie do Polski nie szczepionych i już chorych imigrantów to macie zachorowalność. Oczywiście wszyscy ostatnio masowo przyjeżdżający do Polski są zaszczepieni na wszelkie choroby! Czy wy myślicie, że wszyscy Polacy to durnie i ciemna masa? Niestety jest to kolejna manipulacja mająca na celu uciszenie ludzi negatywnie nastawionych do szczepień. Wyszczepienie polskiego społeczeństwa to 96%. W takiej sytuacji zgodnie z obowiązującą wiedzą nie ma możliwości wybuchu epidemii. Ten ministerek ma nas rodziców, dziadków naprawdę za głupców. Mnie ten ministerek ciemnoty nie wciśnie ponieważ jestem dr mikrobiologii po UMCS w Lublinie, rocznik 1952.
 • Ewina
  Za rozprzestrzenianie się odry odpowiadają w 100% polskie służby medyczne i epidemiologiczne. Skoro wiadomo, że źródłem zarazy jest Ukraina, dlaczego nie wprowadzi się obostrzeń na granicy do zamknięcia granicy włącznie. Dlaczego nie wymaga się szczepień od osób wjeżdżających do Polski, w tym przybywających z dalekiego wschodu. Polakom jak przybywają z zagranicy zarażonej zarazą potrafią na granicy konfiskować nawet żywność. Tak bywało w przeszłości, więc dlaczego obcokrajowcy są poza kontrolą. Za to odpowiada rząd i pan ministerek z przyklejonymi uszami i brodą. A ten arogancki, bezczelny i z tupetem ministerek jest tak oczywistym sługusem korporacji szczepionkowych, że już zapomina, że słuchają go ludzie dla których zysk nie jest pierwszym celem w życiu. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pana tego zastąpi ktoś komu zależy na zdrowiu rodaków. Dosyć zastanawiająca jest ta zbieżność wybuchu "epidemii" z wnioskiem ruchów antyszczepionkowych, który ma być rozpatrywany w Sejmie! Sądzę, że to nie jest kwestia przypadku, cynizm korporacji farmakologicznej nie zna granic, polskich lekarzy ma już od dawna w kieszeni i trzyma ich za cohones w prosty sposób bo po prostu koncern przyznał się do korupcji i poddał karze bez procesu czyli zapłacił państwu za lekarzy, których w każdej chwili, gdy tylko nie zechcą współpracować to kieruje do sądu o korupcję! Podejrzewam, że ministerek Szumowski nie jest w tym wyjątkiem, jednym słowem nie lekarze powinni decydować o naszym zdrowiu, bo koncern farmaceutyczny bynajmniej nie jest tym zainteresowany tak jak leczeniem, zgodnie ze swoją naczelną zasadą "profits over life"!
 • @ewinia 07:02:01
  Za brak szczepień do żłobka, przedszkola, szkoły nie przyjmą, ale Ukraińca, Hindusa, Azjatę bez szczepień tutaj sprowadzą ... co za hipokryci ...
 • @Wynalazlem odkrycie, odkrylem wynalazek
  Najlepszy dowod na szkodliwosc szczepien jest fakt ze ci co sie zaszczepili caly czas od 30 lat wybieraja tych samych bandziorow a oczekuja innego wyniku, czyz nie swiadczy to o spadku IQ ;)

  Bodajże Jerzy Jaśkowski podał definicję epidemii: jako procentowy wzrost zachorowalności (chyba wzrost o 50%) powyżej sredniej z poprzednich lat.

  Czyli o ile dobrze zrozumiałem jak w jednym roku na coś choruje srednio 1000 osób a w nastepnym 1500 (wzrost 50% ale tylko 500 osób) to mamy epidemie
  a jesli
  na cos drugiego choruje 100 000 osob rocznie a w nastepnym zachoruje 110 000 ( wzrost o 10%, 10 000 osób) to epidemi nie ma :)
 • @ewinia 07:02:01
  To zaraza z Ukrainy. Rząd milczy na ten temat. Pościągał tu Ukraińców, jakbyśmy ich mieli mało. We Wrocławiu, łącznie z Dutkiewiczem, po Polsku już nikt nie mówi. Wiem, bo siostrzenica tam mieszka, mówi, że nie słychać już języka polskiego. To jest zatrważające, nikomu do głowy nie przychodzi, jaki nas Polaków koniec czeka. Jeszcze zarazę nam sprowadzają na głowę. Za to będziecie pokutować. Wysłać ich z powrotem na Ukrainę, uszczelnić granicę. Jeszcze nam wmawiają, że to dlatego, że nie szczepi się polskich dzieci. Przecież tym Ukraińcom kwarantanna po przyjeździe się należy. Za każdym wjazdem. Takie są wymogi, skoro zarazę sprowadzają. To są standardy światowe. A oni do swoich ciągną. Do Wrocławia, Gdańska, Szczecina itd. Z zarazą na plecach.
 • @Leon. 23:23:59
  Szumowski: "związane trochę z fałszywymi danymi". Dane mogą być prawdziwe lub nieprawdziwe. Chętnie poznam argumenty zwalczającą tezy antyszczepionkowców. Mośku nie atnyszczepionkowcy, ty manipulancie tylko przeciwnicy przymusu jako jedynego państwa. Mośku pytam ile płacą urzędnikom MZ za propagowanie bzdur? Jesteśmy świadkami zakrojonej na szeroką skalę kampanii marketingowej, przygotowanej przez GSK. Wystraszyli się ustawy, znoszącej obowiązek szczepień. Jedyne co słyszę określenie "ciemnogród"....Oto tytuł artykułu na stronie obiektywnego medium: "Minister zdrowia odpowiada na brednie "antyszczepionkowców". Chyba nie ma wątpliwości, że funkcjonariusze tego medium mają określone poglądy? Im więcej takich wypowiedzi, tym bardziej utwierdzają Polaków, że lobby szczepionkowe ma w garści wysoko postawionych rządców! Jako dzieci chorowaliśmy na odrę, okna zasłonięte okiennicami, pościel bez powleczenia-purpur czerwonkawy i w tydzień było po odrze. Bez szczepień! Brednie to wygłasza minister. Dlaczego nie każe się szczepić przebywających cudzoziemców i ich rodziny? Dlaczego u nas szczepi się noworodki w 1-szych 2 dobach? Dlaczego szczepienia nie są dobrowolne? Szumowski, do kogo ta gadka o przymusie szczepienia? O rtęci, aluminium w szczepionkach "uczony" Szumowski ani się nie zająknie. Wpuszczacie bez opamiętania Ukraińców, Azjatów, a straszycie Polaków? Draństwo w czystej postaci. To prosta droga do przerżnięcia wyborów. Szumowski to korporacyjny lobbysta. Sprowadzenie imigrantów wygenerowało problem i teraz rzekomo mają okazywać dowód szczepień, a co z tymi co już tu są? To wina rządu PiS i poprzednich, a szczepionki mają skutki uboczne, to są fakty. Moich kilku znajomych rodziców dzieci z UK mają dość poważne problemy ze zdrowiem po szczepieniach a pomocy fachowej żadnej. Jedna mama usłyszała od lekarza GP: z tym trzeba żyć. Gdyby szczepionki były czymś dobrym to były niedostępne i dodajmy że są silnie lobbowane przez lewactwo z po, nowoczesnej i sld naprawdę myślicie że chcą oni waszego zdrówka? Największym przekleństwem Polaków jest fakt, że ministrem zdrowia zawsze jest lekarz- min. zdrowia nie powinien być lekarz, wtedy pacjenci na pewno lepiej byliby leczeni. Apel do niedouczonych lekarzy jako osoba o zupełnie innym wykształceniu uważam, że najwyższy czas się dowiedzieć, że dziecko po porodzie dopóki jest karmione piersią ma taką samą ochronę jak matka.

  A tak działa branża medyczna https://pubmedinfo.wordpress.com/2016/05/01/wirus-mania-jak-branza-medyczna-nieustannie-wymysla-epidemie-generujac-miliardowe-zyski-naszym-kosztem/

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/lekarze-ktorzy-odkryli-powodujacy-raka-enzym-dodawany-do-szczepionek-gina-w-0 // http://www.polishclub.org/2018/07/06/jak-oszukiwani-sa-polacy-szczepionki-grypa/
 • @kowalskijan584 10:32:09
  Odrę, koklusz, etc.. trzeba przejść żeby uzyskać na nią odporność do końca życia. Gdzieś w latach 2012-2013 w Niemczech zachorowało na odrę prawie 900 000 osób, jakoś trup nie walał się po ulicach, choć obecne szczepionki nie były dostępne. A w tym roku zachorowało na odrę około 80 osób, w ubiegłym jakieś 120, i mamy medialną epidemię, bo szczepionki trzeba będzie wyrzucić i ktoś nie zarobi. Znajomej żony córka po urodzeniu 2 dzieci zezwoliła na szczepienia a po kliku latach jedno ma wodogłowie a drugie adhd nie do końca zbadane bo to jakiś dziwny przypadek!
 • @ewinia 23:31:56 pan Zięba ma rację i nie tylko on.
  Problem leży w magazynach z kończącą się datą przydatności.
 • @ewinia 07:03:58
  Pacjent leczony objawowo, jak to się dzieje w wielu chorobach, to stałe źródło dochodu żydowskich koncernów farmaceutycznych. Szybko nie umrze, ale i nie wyzdrowieje. Po prostu klient.
 • Następny naganiacz na smyczy Big Farmy to Radziwiłł.
  Konstanty Radziwiłł odpowiada "antyszczepionkowcom": "Jedyną obroną przed odrą jest szczepienie wszystkich". https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/420064-radziwill-jedyna-obrona-przed-odra-jest-szczepienie
  Widać, że chodzi na smyczy Big-Farmy. W sumie 20 i parę osób zachorowało i wszyscy mamy narażać się na powikłania poszczepienne. Demagogia i brak wiedzy lekarskiej u gościa. Hucpa i duraczenie! Szczep pan swoich niewolników. Gdzie jest ustawa o odszkodowaniach od waszych sponsorów? Czy naprawdę dr nauk medycznych uważa, że "wirus żyje"? Niema przymusu w Niemczech, Anglii, Portugalii, Hiszpanii itd. Ekspert od szczepień się znalazł. W pierwszej dobie szczepi się tylko w Polsce i Rumuni tam gdzie korupcja największa. Czy wszyscy ministrowie są tak skorumpowani jak ten filut? Jak pokazuje statystyka 100. lat szczepionki nas nie obroniły. Wprowadzono je kiedy już epidemii odry nie było. Zrobili z tego biznes. Czy Ukraińcy (oraz inni obcokrajowcy) masowo zatrudniani w gastronomii i handlu posiadają szczepienia na odrę? Czy jest to sprawdzane podczas wydawania świadectwa lekarskiego o dopuszczeniu do pracy?
 • @ewinia 23:31:56 jesteś w błędzie, tylko podwyżki uposażenia leczą grypę, o czym poniżej.
  Kasa lepsza na grypę niż szczepionka! Co na to Big Farma i minister zdrowia? Brudziński uległ dyktatowi policji! Miliony z kieszeni podatników zakończą „psią grypę”. Podpisanie porozumienia po raz kolejny potwierdziło, jak łatwo przychodzi rządowi Prawa i Sprawiedliwości wyrzucanie pieniędzy podatników. Wystarczył kilkudniowy protest, który znacznie utrudnił funkcjonowanie państwa, aby „nagle” w budżecie znalazło się kilkadziesiąt milionów złotych. Policzmy szybko. 100 000 policjantów po 1000 zł podwyższy w dwa lata to daje 1,2 miliarda rocznie. W rozumowaniu PiS to dobra inwestycja bo tylko siłą i przemocą można wydrzeć tyle kasy więcej. A rząd pod te podwyżki wyrwie 2 miliardy żeby i im skapnęło. I takim to sposobem znowu słaby rząd z byle jakim ministrem na czele przyparci do muru i zmuszeni do dodawania pieniędzy ile kto chce. Szantażem tak jak powiedział głośno poseł Jakubiak PiS można zmusić do wszystkiego. Niech wróci PO to znikną posterunki a policjanci na zieloną trawkę, wszyscy do pracy do 67 roku wszystkie przywileje zabrane itd. No ale niestety ludzie w tyk kraju nie zasługują na to by było i lepiej i lżej żyć. Czarno to widzę, że już nie długo będziemy płakać i zgrzytać zębami zobaczycie. A tak w ogóle to jakim prawem w służbach na rozkaz są jakieś związki zawodowe? To jest zarzewie wszystkich konfliktów, rozrób, a dorabianie się nic nie robiących przewodniczących związków wszystkich na czele z przewodniczącym Dudą biorą ekstra kasę za robienie dobrej miny do swojej złej gry.
 • @ewinia
  Szczepienia pozostają obowiązkowe. Tak się bierze pod uwagę zdanie obywateli. Szanse były minimalne a prowokacja z odrą trafiona w 10 ale to było do przewidzenia. Miglance z sejmu są bardziej zajęci kłótniami niż projektami obywatelskimi więc jeszcze daleka droga przed przeciwnikami obowiązkowych szczepień,czyli w dalszym ciągu Polska poligonem doświadczalnym na naszych dzieciach.Mądrość życiową zaczynajmy od nas samych i najbliższego otoczenia uświadamiając w prosty i przystępny sposób.To co,temat odry zamykamy do następnego razu? Odrę można wyleczyć (co ciekawe nadal obowiązuje te 100 tys Euro za wykrycie wirusa odry ale zawzięcie szczepią na coś czego jeszcze nie odkryto i to szczepionkami, które wkrótce straciłyby datę przydatności!), gorzej z autyzmem, który zostaje wszczepiony dzieciom za pomocy "konserwantów", zawartych w szczepionkach z rtęcią na czele! Wszystkie wymienione obowiązkowe szczepienia są szkodliwe a nawet w pewnym okresie świadomie zbrodnicze

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/chcesz_zachorowac,p1499529818

  Obowiązkowe szczepienia, rzekomo ochronne leżą w interesie kartelu farmakologicznego, który stał m.i za wybuchem II WŚ

  http://zakazanaprawda.pl/dr-rath-od-iii-rzeszy-do-unii-europejskiej/
  i było to nawet wspominane na posiedzeniu komisji przy okazji wprowadzenia obowiązkowych szczepień, również dla dorosłych

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tKd-Rx4JQ48
  Po prostu kartel farmakologiczny trzyma za jaja środowisko lekarskie a to tańczy jak im zagrają i widać to i w polskim Sejmie! Zostali złapani za te jaja prostym sposobem, po prostu przyznały się do korumpowania i poddały karze ale nie wydały tych co korumpowali czyli mają ich w ręku! Poza tym świadomie fałszowane są badania

  http://szczepienie.blogspot.com/p/koncerny-ukrywaja-badania-niewygodne.html
  Dziwię się, że w polskim Sejmie siedzi aż tak nieświadome stado baranów a może i cyników, którzy ani myślą przyznać ludziom rację w ich walce z farmaceutycznym bydłem, które zrobi wszystko w imię "profits over life"! Jak myślicie, co stało za uszkodzeniem mózgu małego Alfiego Evansa

  https://vaccgenocide.wordpress.com/
  jak nie zagrywki kartelu? Trochę jestem zaniepokojony pianiem z zachwytu w TVP INFO nad durną decyzją Sejmu ale przecież w dziennikarzach mamy także do czynienia z wyrobnikami, no tylko nie kartelu farmakologicznego ale mainstreamu!
 • @ewinia
  Typowy tandem, raz kieruje PO innym razem PiS. POowcy też odrzucali obywatelskie projekty i POjechali z nimi. Z PiSem tez POjadą. Aby do września, wystawimy rachunek oszołomom. No i jaki skandal?! To było do przewidzenia. Widocznie firmy farmaceutyczne chcą jeszcze więcej zarobić, poza tym ludzi w Polsce ma być 15 milionów 300 tys. – tak wyliczyli żydzi. Czyżby Polacy o tym nie wiedzieli?! A co Polska zrobi ze szczepionkami, których ważność kończy się 31.12.2018 roku? Przecież muszą to jakoś wykorzystać…No naprawdę nie wiem o co te pretensje a mamy to, co chcieliśmy, wolność oddaliśmy sami przystępując do UE (mojej zgody na to nie było). Kiedy wreszcie Polacy się nauczą, że na tym świecie nie ma nic za darmo! Przywróciłbym obowiązkową lobotomię dla takich ludzi jak posłowie, niech ich dzieci mają posikane mózgi jak rodzice. Przypominam, lobotomia też była obowiązkowa, a jej wynalazca dostał nobla.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930