Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1293 posty 1012 komentarzy

PODPISZ PETYCJE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żądamy wycofania ustawy o obowiązkowym szczepieniu!

 

My, Obywatele Rzeczypospolitej Polskiej żądamy WYCOFANIA USTAWY O OBOWIĄZKOWYM SZCZEPIENIU!!!

NIE JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI - MAMY PRAWO DO PODEJMOWANIA WŁASNYCH DECYZJI!!!

GŁOŚNO MÓWIMY NIE!!!

 

Link do petycji: https://www.petycjeonline.com/damy_wycofania_ustawy_o_obowizkowym_szczepieniu

 

Więcej przymusowych szczepień dla wszystkich? Jest ryzyko – musi być wybór!!!

Link do petycji: http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/

 

 

KOMENTARZE

 • Koniecznie obejrzyjcie dyskusję
  Nie tylko o szczepieniach i holocauście jakie nam Radziwiłl&company szykują ale też o leczeniu witaminami, ważnej sprawie niedoborów wit.D3 itd. https://www.youtube.com/watch?v=T-Va2xDO384
 • @ireneusz 17:48:36
  Tylko ciemnota może myśleć, że jak jest zaszczepiona, to ten nieszczepiony może go zarazić. Chciał się zaszczepić, to się zaszczepił. Nieszczepionego będzie problem jak zachoruje. Każdy ma prawo decydować o sobie!
 • @ireneusz 21:20:02
  Ło matko. A skąd żeś się tu znalazł baranku boży?
  "ten nieszczepiony bedzie pozniej chciał sie leczyć na koszt społeczeństwa, i społeczeństwo ma płacić za jego głupotę."
  A policzył baranek, ile kosztuje społeczeństwo leczenie nop-ów, w tym nowotworów? (wpływ retro wirusów zawartych w szczepionkach)
  "po to jest wybrany rząd i parlament by podejmował decyzje w imieniu narodu, a oportuniści i głupcy powinni odpowiadać karnie za nie podporządkowanie sie woli prawa." Tak baranku, une wiedzą lepiej, bo une są utytłanymi autorytetami. Zaszczep się, najlepiej na wszystko, będzie jednego mundrego inaczej mniej. Jak można mieć tak sprany mózg?
 • ewinia *5 :)
  Dołączam się do apelu o podpisanie petycji, a przy okazji przekazuję dwa ważne linki aby wszyscy ci, którzy nie mają pojęcia o co toczy się gra i o jaką stawkę - jak choćby pokrzykujący tu @ireneusz mieli na ten temat pełną wiedzę. Bez tego wyrobienie sobie własnego zdania jest niemożliwe. TV wiedzy nam nie dostarczy.

  https://www.youtube.com/watch?v=HR6-BNOufP0&t=2s

  https://www.youtube.com/watch?v=T-Va2xDO384


  Pozdrawiam
 • @ireneusz 10:26:33
  Wszedłeś pod te linki, które dołączyłem? Zrób to, bardzo proszę...
  Bowiem gdy to zrobisz, to jest szansa, że zrozumiesz, że stawka jest równie wysoka jak zakładasz lecz gra toczy się na innym polu niż sądzisz.
  To nie rodzice, nieświadomi, ogłupiali rodzice, których łaskawie określiłeś mianem: per "motłoch" stoją za planowaną od wielu, wielu lat depopulacją, a zupełnie inne siły.
  Pozdrawiam
 • Ewinia - Ważne!
  Dopiero teraz zauważyłem, a to niezwykle istotne! Na samym wstępie swojego posta piszesz:

  "Żądamy wycofania ustawy o obowiązkowym szczepieniu!"

  To jest błąd. To nie o OBOWIĄZKOWE szczepienia tutaj chodzi - takie były do tej pory. Obecnie, po podpisaniu przez prezydenta Dudę weszła w życie ustawa o

  (!)PRZYMUSOWYCH(!) szczepieniach.

  To jest kolosalna, zasadnicza wręcz różnica. Na mocy tej ustawy pielęgniarka - której daje się teraz prawo orzekać czy danego pacjenta należy szczepić - w sytuacji "zagrożenia epidemiologicznego" będzie miała prawo w towarzystwie Policji wejść do naszego domu i zaszczepić nas siłą. SIŁĄ! Co to oznacza łatwo się domyślić.
  Pozdrawiam
 • @javox 13:57:22
  To oznacza tyle, że, jak to było w przypadku sfabrykowanej i grubo przesadzonej epidemii grypy AH1/N1, pod dom może podjechać auto wojskowe (np jakiś transporter opancerzony), jako mobilny punkt szczepień i wszyscy (np narodowości polskiej) obowiązkowo będą pod bronią doprowadzani do tego punktu
 • @ireneusz 17:48:36
  o tym motłochu, to mówisz o sobie? czy o mnie?
 • @Jan Paweł 07:09:04
  Czyli mówiąc krótko... USTAWA O PRZYMUSIE SZCZEPIEŃ, JEST NARZĘDZIEM DO OSTATECZNEGO ROZPRAWIENIA SIĘ Z NARODEM POLSKIM...

  Do tych transporterów wojskowych w myśl innej ustawy (tym razem o "bratniej" pomocy) obsługiwanych przez obce wojska (np przez przeszkolonych przez Bundeswerę muzułmanow), mogą być doprowadzani, niczego nie spodziewający się Polacy (no bo przecież w TV powiedzieli że jest epidemia) w celu zaszczepienia (tzn wszczepienia) jakiejś śmiertelnej choroby działającej po kilku dniach. Zawsze można powiedzieć że szczepionka nie zadziałała
 • @ireneusz 22:22:10
  To szczep się zasrańcu, ale mnie nie zmuszaj do szczepień. Pamiętam jak moja córka się darła jak przyprowadziłam ja na obowiązkowe szczepienia. Serce mi się rozrywało. Dzieci wyczuwają, co jest złe. Po tych cholernych szczepieniach musiałam na nia uważać. Dzięki Bogu nie zachorowała poważniej, ale kto wie jaki to miało wpływ na jej zdrowie.
 • @Jan Paweł 07:09:04
  Tak, to właśnie o to chodzi - o tą groźbę PRZYMUSU szczepień, która nad nami zawisła.

  Sprawa jest nadzwyczaj ważna i powinno się ją potężnie nagłośnić. Niestety jednak, na skutek błędu już w samym tytule notki, w którym to stoi, że żądamy zniesienia obowiązku szczepień, zamiast, jak powinno być PRZYMUSU szczepień notka nie zdołała wywołać odpowiednio mocnego rezonansu wśród społeczności NEONu 24.

  Nie pokazuje się Ewinia, a ja mam prośbę o przeredagowanie notki z mocnym zaakcentowaniem PRZYMUSU, który jest tutaj novum i jak się zdaje ewenementem na skalę Europejską. A może dać nową, już poprawną notkę :)
 • @wercia 09:25:43
  "Dzięki Bogu nie zachorowała poważniej, ale kto wie jaki to miało wpływ na jej zdrowie"
  A jakie będzie miało wpływ na następne pokolenia? Retrowirusy zmieniają nas w GMO. To samo mykoplazma. To jest jawna wojna biologiczna.
  Polecam 11 część:
  https://vimeo.com/249315038
 • @ireneusz 17:48:36
  "Szczepienia to jest zbyt poważny temat, tu powinni decydować specjaliści"

  DOPÓKI lekarze leczyli pacjentów (PRL, jak umieli i jakie mieli leki) to miałeś RACJĘ.
  Natomiast w epoce "big-pharma" ludzie MUSZĄ mieć wolność decyzji.

  Aha, i na miejscu "ludzi" to ja bym szczepił "personel medyczny", na siłę, ponoć to nieszkodliwe, to nie można by oskarżyć...
 • @ireneusz 17:59:34
  Z drugiej strony ILE osób zaraziło się AIDS poprzez podawanie krwi?
  Nie chciałbyś mieć wyboru, jak już Ci się stanie coś i wylądujesz w szpitalu?

  Ja raz odmówiłem punkcji kręgosłupa, dlaczego? Bo CZASEM można po tym (jeśli masz pecha / złego operatora) zostać SPARALIŻOWANYM... Dalej za PRZYMUSEM?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31