Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

Wypowiedź dr Marii Doroty Majewskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po konferencji z 25.XI.2017 zorganizowanej na terenie Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej „Szczepienia między nauką, a ideologią”

  

I stało się tak, jak przewidywałam. Najprawdopodobniej mowa pieniądza karteli farmacji przekonała abp. Henryka Hosera, który zorganizował konferencje nt. szczepień, żeby zaatakował nas wszystkich – rodziców, naukowców i lekarzy – broniących dzieci przed szczepiennym terrorem, śmiercią i kalectwem.

My opieramy się na własnych i rodzinnych tragicznych doświadczeniach z NOPami, na rządowych bazach danych o NOPach, na setkach niezależnych badań naukowych, które udowodniły szkodliwość współczesnych szczepień, oraz na doświadczeniach tysięcy lekarzy, którzy zarejestrowali kalectwo i zgony poszczepienne. A na czym opiera swe sądy abp. Hoser? Na własnych subiektywnych wrażeniach z podróży do Afryki niemal pół wielu temu. W jego oczach rodzice, którzy bronią swe dzieci przed szczepiennym kalectwem są niemoralni i nieludzcy.

Ten biskup, który nie posiada własnych dzieci i nie ma pojęcia o szkodliwym działaniu szczepień oraz ogromie tragedii związanych z NOPami, arogancko uważa, że wie lepiej. Trudno o większą pychę ze strony urzędnika kościelnego.(https://dzieckonmp.wordpress.com/2017/11/29/abp-henryk-hoser-o-szczepieniach-wystepowanie-przeciwko-systemowi-szczepien-jest-nieracjonalne-i-nieludzkie/). Swoją drogą, skoro abp. Hoser został oskarżony przez rwandyjskiego księdza o dobre stosunki z ludobójcami w Afryce, czy można się dziwić, że teraz wspieramedycznych ludobójców polskich dzieci?(https://wiadomosci.wp.pl/rwandyjski-ksiadz-oskarza-arcybiskup-henryk-hoser-byl-w-dobrych-stosunkach-z-ludobojcami-6079340703679105a).Ciekawe, dlaczego nie słucha opinii Angeli Merkel, która uważa, że szczepienia jako ryzykowne, muszą być dobrowolne.

Od uczestników tej konferencji, dowiedziałam się, że naukowcy i lekarze, którzy próbowali wypowiedzieć się nt. NOPów, nie zostali dopuszczeni do głosu. Nie była to więc żadna konferencja naukowa, bo nauka wymaga otwartych dyskusji, tylko jej parodia, zwykła nasiadówka propagandowa, której celem było zwerbowanie księży jako lobbystów karteli farmacji. Ewidentnie uważają one, że skoro za PRL można było przekupić/namówić niektórych księży, by współpracowali z bezpieką, tak samo można ich nakłonić, żeby kolaborowali ze współczesnym aparatem medycznegoterroru.(http://www.telewizjapolska24.pl/PL-H23/3/2079/liczna-agentura-wsrod-duchownych-kolejny-kaplan-tajnym-wspolpracownikiem-sb.html,  https://opinie.wp.pl/metody-werbowania-duchownych-do-wspolpracy-ze-sluzba-bezpieczenstwa-6126019980073089a)

Czy usłużni koncernom farmaceutycznym lub tylko ignoranccy księża będą grzmieć z ambon, że nieszczepieni zostaną wyklęci i nie będą dopuszczeni do królestwa niebieskiego? Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, że większość księży zachowa moralność i zdrowy rozsądek. Nie mniej, agitacja proszczepienna z ambon jest możliwa w niektórych parafiach. Przed kościołami mogą być zorganizowane łapanki na wiernych do szczepień w ustawionych namiotach lub autobusach. Takie szczepienne łapanki urządza się w Afryce.

Wszyscy Polacy muszą zdać sobie sprawę, że nie można ślepo ufać nikomu, kto agituje do przyjmowania toksycznych szczepień – ani lekarzowi, ani urzędnikowi, ani aptekarzowi, ani dziennikarzowi, ani księdzu. Nie różni się to bowiem od namawiania do gry w rosyjską ruletkę lub skakania z urwiska do kamienistej rzeki. Kto ocaleje, ten się może zahartuje, a kto się zabije, to o nim się powie, że zginął z własnej winy, bo był naiwny bądź głupi.

 

Wypowiedź Jerzego Zięby:

Nie stało się dobrze, że abp Hoser tak powiedział. Po mojej wypowiedzi na tej konferencji, tuz po wystąpieniu prof. Radzikowskiego, trochę bym to jednak stonował, szczególnie, że to właśnie abp. W swoim wystąpieniu mówił o… poszukiwaniu PRAWDY.

Powiedziałem, że to co usłyszeliśmy, nie ma niczego wspólnego z nauką i że są FAKTY NAUKOWE, które temu wszystkiemu całkowicie zaprzeczają. Zwróciłem się do abp PUBLICZNIE, żeby w związku z tym zorganizował następną taka konferencję, jako KONTYNUACJĘ tej co była, żeby ZAPOZNAĆ się z innymi jeszcze elementami tego zagadnienia, a wtedy dopiero wyrazić swoją opinię. Nie wcześniej.

Zaczekajmy więc spokojnie na KONTYNUACJĘ tej konferencji. Jak widać, kiedy politycy z ugrupowania Kukiz 15 taką konferencje zorganizowali min zdr KR olał to, ale na konferencję zorganizowaną przez abp Hosera oczywiście przybył.

No więc teraz niech abp zorganizuje drugą i zaprosi KR.

Ciekawe, czym się wykpi… będzie trudno odmówić udziału konferencji prganizowanej przez abp.

 

Źródło; https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1955855341320581&id=1442034396036014

 

KOMENTARZE

  • @@@!
    Koncern wyjawił prawdę o szczepionce. Władze zawieszają program szczepień w szkołach. Po tym jak francuski gigant farmaceutyczny przyznał, że szczepionka na dengę wywołuje objawy choroby u osób, które nie były wcześniej zakażone, władze przygotowują się na ‚czarny scenariusz’. Francuski koncern farmaceutyczny, Sanofi Pasteur, przyznał w środę 29 listopada, że pierwsza licencjonowana szczepionka na dengę może wywołać chorobę o nasilonych objawach u osób, które wcześniej nie były zarażone wirusem. Gdy informacja ujrzała światło dzienne, władze filipińskie natychmiast zawiesiły program szczepień szkolnych. Jak donosi Independent, szczepionkę podano już 730 tysiącom dzieci. Według rzecznika resortu zdrowia była ona podawana wyłącznie dzieciom w wieku lat 9 i więcej, a także, że przyjmowano ją na obszarach, gdzie powszechnie występował wirus dengi. Osoby, które zostały zaszczepione są obserwowane pod kątem wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych dodał. W 2016 roku, na Filipinach, na dengę zachorowało 211 tysięcy ludzi. Około tysiąc osób zmarło. Program szczepień miał pomóc w walce z zarazą w rejonach objętych największym ryzykiem.

    Źródło: independent.co.uk

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31