Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1242 posty 973 komentarze

WAŻNE!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niezwykle ważna Konferencja o szczepieniach w Sejmie w poniedziałek 20.11.20017

 

Organizatorem konferencji „Obowiązek szczepień w Polsce” jest dr Jarosław Sachajko z ugrupowania Kukiz15. Są jeszcze zaproszenia, można się zapisywać do końca niedzieli, kto nie będzie mógł być osobiście, może oglądać transmisję na żywo o godz. 11.00 ze studia NTV w Sobótce

Adres dot. udziału w konferencji:

biuro.jsachajko@gmail.com


Więcej informacji w filmie niezaleznalelewizja:

https://www.youtube.com/watch?v=NIJxAk7i-YY

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Justyna Socha, Maciej Kawiak, Zbigniew Kękuś o nadchodzącym terrorze szczepionkowym
  https://www.youtube.com/watch?v=QAowlgoRpLo
 • Zastraszają uczciwych lekarzy
  Dr.Jaśkowskiemu odebrali prawo wykonywania zawodu, bo mówił prawdę o szczepionkach i powiązaniach polskich utytułowanych mafiosów z tzw. słuzby zdrowia z koncernami szczepionkowymi. A w tle niemieckie pieniądze, posłuchajcie koniecznie https://www.youtube.com/watch?v=aH14EL1Geh8
  Do tego decyzja Prezydium NRL utajniona !
 • @ewinia 10:40:04
  Justyna Socha była moim kandydatem do sejmu z okręgu poznańskiego, i na nią zagłosowałem.. nie dostała "jedynki" od wikidajły Kukiza i przez to nie dostałą się..?

  Była jedyną osobą, której działalność popieram..

  Wiadomo, że osłowie na Wiejskiej to roboty do głosowania według wytycznych góry, ona jedna mogła coś nowego wnieść do parlamentu, a raczej teatru animacji na Wiejskiej :((

  Mam nadzieję, że w debacie pociągną do odpowiedzialności PAD, za przyjęcie w Polsce szczepionek na HPV, które w Anglii zostały wycofane z powodu wywoływania bezpłodności..
 • tak
  To proste, chcą nas ludzi Słowian pozabijać, już im nie wystarcza że harujemy na nich jak konie, po prostu przeszkadzamy potomkom neandertala.

  Traktują nas Polaków jak bezmyślne bydło na farmie, które można szczepić i robić z nim co się chce.

  pozdrowił
 • @wk..ny 14:08:11
  Wynajęty aktor z patriotycznymi minkami zrobił w podskokach to co mu kazali. Swój swojego nie ukarze, chyba ze będzie wojna domowa i ktoś dobierze mu się do tyłka. Ale na to się nie zanosi. Myślę, że indywidualne działania szkodzące okupantowi są jak najbardziej prawidłowe. Np. zasypywanie ich skargami, pismami, tak aby się tym udławili. Albo wywieszanie transparentów na balkonach w rodzaju "PAD zaszczep swoją córkę".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930