Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1228 postów 968 komentarzy

Wrocław - Marsz Wielkiej Polski Niepodległej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po 11 listopada na ustach wszystkich komentatorów życia politycznego w Polsce jest oczywiście warszawski Marsz Niepodległości, ale to nie jedyna wielka manifestacja narodowa, która ma miejsce tego właśnie dnia.

Tysiące Polaków uczciło Narodowe Święto Niepodległości biorąc udział m.in. we wrocławskim marszu Wielkiej Polski Niepodległej. Jak zwykle w przypadku wydarzenia o narodowym charakterze nie obyło się bez prób blokady i szkalowania uczestników. Na kilka dni przed marszem ludzie związani z Komitetem Obrony Demokracji, Obywatelami RP oraz środowiskami LGBT odgrażali się, że nie przepuszczą marszu faszystów. W liście otwartym do Rafała Dutkiewicza napisali, że prezydent Wrocławia nie może zezwolić na pochód zorganizowany przez bandytów – Jacka Międlara i Piotra Rybaka. W starciu z rzeczywistością opozycja nie miała jednak najmniejszych szans. Nieliczne grupki lewicowych bojówek ANTIFY oraz stowarzyszenia Obywatele RP zostały błyskawicznie spacyfikowane przez idących w narodowym marszu kibiców Śląska Wrocław. Zanim policja wkroczyła do akcji było już po wszystkim. Wbrew obiegowej opinii mediów głównego nurtu nikt nie doznał istotnego uszczerbku na zdrowiu. Manifestacja zakończyła się przemówieniami na Rynku Głównym Wrocławia, gdzie wystąpili: Piotr Rybak, Jacek Międlar, Sergiusz Janowski, Aleks Paszkowski oraz gość specjalny - Jayda Fransen, reprezentująca organizację angielskich nacjonalistów - Britain First.

Piotr Korczarowski

 

Link do filmu z Wrocławia eMisjaTv:

  https://www.youtube.com/watch?v=P_R4giCCj7w&t=6s

 

KOMENTARZE

 • Wiem, że mogę polegać
  jak przyjdzie co do czego na zdrowych narodowych pro polskich ideach ludzi o właściwym kręgosłupie moralnym, gdzie lewactwo nie ma żadnych szans w starciu czy to słownym czy dosłownym.
  Brawo Kibice Śląsk Wrocław.
 • Wielkie Brawa dla kibiców...
  Po zlikwidowanych państwowych zakładach, których załogi były tą patriotyczną siłą (niestety, nie zawsze kierujący się mądrością narodową), pozostały stadiony a tam setki tysięcy kibiców.
  Wielkie Brawa!
 • Brawo,
  Brawo wrocławska młodzież!
 • @Casey 02:14:00
  Byliśmy tam! Piotr Rybak zabrany z domu przez policję i zawieziony do więzienia za udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej! Oświadczenie Piotra przed aresztowaniem. Za spalenie kukły Żyda-Sorosa Piotr Rybak odbywał wyrok pozbawienia wolności w postaci dozoru elektronicznego w godzinach 19.00-9.00. Dziś o godz. 21.00 w jego domu pojawili się policjanci i zabrali go do więzienia. Został potraktowany jak kryminalista, a policjanci nie pozwolili mu nawet na wysłanie maili dotyczących prowadzonej przez Rybaka działalności gospodarczej. Gdyby nie obecność kilku znajomych, dom Piotra zostałby bez opieki. Zarzuty, które stały się podstawą do aresztowania Piotra Rybaka, są absurdalne. Jednym z nich jest jego brak reakcji na wulgaryzmy, które ponoć padły w trakcie Marszu Wielkiej Polski Niepodległej, w którym Rybak uczestniczył. Co ważne, uczestniczący w marszu Piotr Rybak wrócił do domu przed godz. 19.00 tak jak nakazuje to wyrok sądu, a więc nie złamał warunków odbywania kary. A jednak został dziś wywleczony z domu jak kryminalista. Możecie różnie oceniać działalność Piotra Rybaka. Jednym się ona podoba, drugim nie. Ale sposób, w jaki został potraktowany, jest haniebny. Kara więzienia za udział w legalnym zgromadzeniu jest czymś niesłychanym! PIOTR RYBAK ZOSTAŁ WYSŁANY DO WIĘZIENIA ZA UDZIAŁ W LEGALNEJ MANIFESTACJI! Oto, co Piotr Rybak powiedział zanim pojechał do więzienia. „Nie boję się więzienia. Wiem, że to, co zrobiłem, było słuszne. Słuszny był mój sprzeciw wobec działań George’a Sorosa i słuszny był mój udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej. Decyzja o wysłaniu mnie do więzienia jest efektem nienawiści i nagonki, jaką przeprowadziły wobec mnie demoliberalne media. Dziś Parlament Europejski nazwał Polaków faszystami. Ci, którzy opluwają Polskę i Polaków, są bezkarni. Ja idę do więzienia, bo wziąłem udział w patriotycznym marszu.

  PS. Jutro materiał video z zatrzymania.


  Ps.II...Zaczęły się więc łapanki na Polaków ! Jak za okupacji ! Bo jesteśmy pod okupacją żydowską i nie ma co się mamić, że jest inaczej ! Jak widać nadal w polskich sądach są antypolsko nastawieni polskojęzyczni działacze międzynarodówki. Widać ludzie bez korzeni i bez tożsamości. Pozostaje im się wyżywać na Polakach patriotach. Oby w końcu do sądownictwa trafiało więcej Polaków z krwi i kości a nie pomiotków post lewicy i post semitów. To jest wyraźny problem, bo te środowiska są wręcz przeżarte nienawiścią do Polski i Polaków. Dla nich Polska to biznes i układy. Jak w Izraelu.
 • @Casey 02:14:00
  Sprawa Kastnera, gen. SS Kurt Becher i George Soros w tle.

  http://piewca.pl/2016/06/21/sprawa-kastnera-gen-ss-kurt-becher-i-george-soros-w-tle/
 • @Casey 02:14:00
  Jesteśmy w końcu żydowską ziemią obiecaną - Polin. Tubylcom - Polakom - nie wolno podskakiwać do panów. Niepodległość Polski to fikcja. Rybak to więzień polityczny. To jest kpina z jakiejkolwiek praworządności!To terror! Nazwisko sędziego powinno być podane tak jak nazwisko jego ofiary.Takie represje budzą złość i faktycznie rodzą antysemityzm. Dość tego.

  Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym.

  https://www.monitor-polski.pl/zbrodniarz-miedzynarodowy-george-soros-polskim-bohaterem-panstwowym/
 • @Casey prawo tylko egzekwowane jak widać wobec Polaków, żydów celebrytów nie dotyczy.
  Były mąż znanej piosenkarki zabił kobietę pasach. Dostał wyrok. Dotąd nie zgłosił się do więzienia. Dariusz Krupa były mąż Edyty Górniak został skazany na 6 lat więzienia za zabicie starszej kobiety, która przechodziła na pasach przy zielonym świetle. Dariusz Krupa był wtedy pod wpływem narkotyków. Mimo, że ten tragiczny wypadek zdarzył się w 2014 r., prawomocny wyrok zapadł dopiero w kwietniu 2017 r. Dariusz Krupa nie zgłosił się do więzienia. Według Sądu Okręgowego w Warszawie skazany Dariusz Krupa nie stawił się do odbywania kary. Skazany złożył wniosek o odroczenie wykonywania kary. Postępowanie w tej sprawie odbędzie się 28 listopada 2017 r. Skazany Dariusz Krupa aktualnie, jak się domniemywa, rzekomo cierpi na chorobę psychiczną, której miał się nabawić podczas rozwodu z Edytą Górniak. Jego obrońcy ponadto pracują w kierunku uzyskania zgody sądu na terapię odwykową od środków odurzających i psychotropowych. I to nie w Polsce, a zagranicą! Skazany twierdzi, że wyjazd zagranicę jest konieczny, ponieważ w Polsce panuje bardzo zła atmosfera wokół jego osoby.


  Ps..Czy Dariusz Krupa będzie kolejnym celebrytą, który uniknie kary. A może minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zainteresuje się tą sprawą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829