Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

O tym musi wiedzieć każdy Polak

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzej Czyżewski , dr Zbigniew Kękuś : Czy WSI przygotowały Mateusza Morawieckiego na Premiera RP

 

 

 

 

 

Link do filmu monitorpolski:

https://www.youtube.com/watch?v=BLTq7a756eM&t=1424s 

 

KOMENTARZE

 • @
  Prokurator Andrze jM. Czyżewski: kariery panów Morawieckich związane są związane z oficerami WSI
  https://www.youtube.com/watch?v=rrzzqY3V_Rw&t=68s

  Dr Zbigniew Kękuś o Mateuszu i Kornelu Morawieckim
  https://www.youtube.com/watch?v=WrNJ1ek8Avg&t=64s
 • "Solidarność Walcząca" była jedyną organizacją solidarnośc iową, którą n ie mogło się zajmować SB
  Zajmowanie się Solidarnością Walczącą było zastrzeżone wyłącznie dla wywiadu wojskowego PRL. Dla tego chwalą się, że w szeregach SW nie było ani jednego tajnego współpracownika SB. W okresie stanu wojennego zgodziłem się na drukowanie w moim mieszkaniu przez znanego mi działacza SW. Zwracałem im uwagę, że te działania konspiracji robią na mnie wrażenie demonstracji. Otrzymałem odpowiedź, że Sbecy nie mają motywacji.
  Ignorowanie jakichkolwiek kompromisów i "okrągłego stołu" przez SW stwiało SW poza zakresem niebezpieczeństwa dla "komuny" jako groteskowych pajaców zajmujących się konkurencją w narodowo patriotyczno liberalistycznej retoryce i być może stanowili rezerwowych służb wojskowych jako ewentualni liderzy w wypadku spontanicznych ale skutecznych działań w rodzaju rumuńskich przeciw Czauszesku lub poznańskich robotników przeciw pierwotnej dyktaturze PRLowskiego proletariatu bermanowskiego. Demontaż stalinowskiej dyktgatury został postanowiony gdy spełniła swą zasadniczą rolę sjonistycznej kolonizacji Palestyny i jej rozkład wydawał się być kontrolowany jako przejście do układu nowocześniejszych państw rządzonych przez oligarchów z izraelickimi paszportami. Sukcesy wyborcze starego Morawieckiego były bliskie 0 i niwe pomogło mu wówczas nawet wsparcie syna "Lwa" KopaCZEWSKIOEGO, KTÓRY Z CEPEM I ZAPEWNIENIEM O MŁÓCENIU KOMUNISTÓW WYSTĄPIŁ Z mORAWIECKIM W AUDYCJI WYBORCZEJ. Dzisiaj w warunkach zglajszlachtowania historii odsieczy wiedeńskiej i powstania warszawskiego oraz żo0łnierzy wyklętych z prawdą katastrofozamach smoleńskiego co miwsiąc bliższą bliższą Morawieccy n ie musza się martwić brakiem synów Lwa Kopaczewskiego wśród żyjących i mogą sobie radzić sdzięki bkliźniakowi lizbońskiego współojca traktatu UE oraz jego słupom sejmowym, senackim i prezydenckim , które może przekonają nawet Jowankę Tramp-Kuszner do podtrzymywania banderyzacji Ukrainy w celu zapewnienia zmiany władzy Putina na Chodorkowskiego lub podobnego jako godniejszego władcy rosyjskiego barbarzyństwa zbliżonego do arabskiego ostatnio falami uchodzców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031