Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1290 postów 1003 komentarze

10.12.2016 Osiemdziesiąta miesięcznica smoleńska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reportaż z wieczornych uroczystości osiemdziesiątej miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu.

 Przed Pałacem Prezydenckim, gdzie co miesiąc tysiące Polaków oddają hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej pojawiła się grupka działaczy Stowarzyszenia Obywateli RP z Pawłem Kasprzakiem na czele. Nazwali się słusznie, bo to nie są Polacy, jedynie obywatele RP, mówiący w polskim języku. Wcześniej nawet grozili zablokowaniem miesięcznicy. Grupce krzykaczy, którzy wykrzykiwali prostackie hasła,  jednak nie udało się  przeszkodzić w uroczystości miesięcznicy. Po uroczystości patrioci z prowokatorami wymieniali ostro swoje zdania. Do rękoczynów nie doszło.  

  

 
10.12.2016 Uroczystości na Krakowskim Przedmieściu

https://www.youtube.com/watch?v=LeeaMMTs1v0

10.12.2016 Patriotów i prowokatorów ostra wymiana zdań na Krakowskim Przedmieściu


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • @
  Przyjrzyjcie się tym Najemnikom RP. Na procesie Piotra Rybaka we Wrocławiu były te same gęby co pod pałacem. Opłacani, przewożeni, kupują im białe róże, żeby odznaczali się od Polaków. Nie śpiewają hymnu, gardzą Polską i Polakami. Jeszcze wciąz czują sie bezkarni.
  https://www.youtube.com/watch?v=qN5CStc2f_I
 • Z obrzydzeniem
  patrzę na jednych i na drugich, opozycja która nie potrafi się pogodzić z porażką w wyborach i PiS który nie rozumie że tworzony przez niego rząd ma być rządem dla wszystkich Polaków a nie tylko sympatyków PiS.
 • @ewinia 20:00:57
  Zapamiętajcie twarz najemniczki z filmu 4.40 minuta. W sądzie wręczała różę ze służalczym uśmiechem sędziemu, który wydał wyrok w imieniu Rzeczypospolitej i w argumentacji swojej użył sformułowania, które brzmiało tak: „w polskiej tradycji antysemickiej’ , według niego „polska tradycja antysemicka” miała wpływ na Piotra Rybaka, który spalił kukłę Sorosza.

  https://www.youtube.com/watch?v=SJSJQQUGxjs&t=14s

  10 miesięcy więzienia za spalenie kukły Sorosa.
  https://www.youtube.com/watch?v=dxc7-z6tb1E
 • @ewinia 20:00:57Myślą, że wyrwą się z ziobrohaków i kregów podejrzeń mocy do lewów czerwcowych nocy
  Nasz prezessimus odkrył marksistowską tajemnicę wykorzystywania prawa przeciwko jego przeznaczeniu zamaskowaną Trybunałem Konstuytucyjnym przez wiele lat ministrantury i prezesur oraz prezydentur swego bliźniaka z innymi nikczemnikami judeo i bandero oraz eurofolksdeutsch psycholicznymi
 • @e-misjonarz 07:11:32
  nie można walczyć z miesięcznicami Kaczyńskiego (blokować tego miejsca) tylko dlatego, że komuś się one nie podobają. Że nienawistnie gada.

  Jeśli Owsiak w styczniu co roku robi Orkiestrę, a latem Woodstock, to dwa razy w roku określona przestrzeń jest wyłączona z możliwości zorganizowania tam jakiejkolwiek kontrmanifestacji. Ot, albo można się nieagresywnie przyłączyć (przystanek Jezus), albo krytykować nieagresywnie (z dystansu), samego demonstrującego Owiaka zostawiając samemu sobie.

  Tę oczywistość dostrzegają nawet ci, którzy niekoniecznie Kaczyńskiego lubią.

  Czy więc aby Obywatele RP to coś a'la rozwodnione echo ataku na Rosiaka? To już wolałem Kijowskiego... o coś konkretnego mu jednak chodziło. O zasady konstytucjonalizmu (obronę TK przed PiS-em).

  Ale i opozycja się degeneruje, jak widać....
 • @e-misjonarz 07:11:32
  Skutecznie masoni odwracają uwgę naiwnych od nieprawdopodobnego przekrętu bankowego, a mianowicie ,,udomowieniu" banku PKO SA przez PZU.
  Ci sami sprzedali PKO SA za 23 zł za kacje a odkupują za 132 zł za akcje, sprzedali 60% udziału w banku za 3 mld zł, a odkupują 30% banku za 15 mld zł. pomimo, że UniC zarobił na dywidencie 35 mld zł przez 15 lat na biednym polaku. Kaczynski ratuje kosztem polaków żydowsko - włoski bank przez PZU, który jest tylko w 33% Skarbu Państwa i to nazywa ,,Repolonizacja".
  Drugie to wchodzi program MIESZKANIE+ to nic innego jak obecny ,,Żond" napędza kolejnych polaków w łapy banksterii.
  Naiwni i cześciowo bezrozumni awanturują się o głupoty, a nie widzą jak im z rąk pejsate obrączki i pierścionki zdejmują.
  KOD - Obywatele to wymysł obecnej władzy do odwracania uwagi od spraw rozkradania i likwidowania Polski.
 • @Wrzodak Z. 15:08:08
  ,,Naiwni i cześciowo bezrozumni awanturują się o głupoty, a nie widzą jak im z rąk pejsate obrączki i pierścionki zdejmują."

  No dokładnie!

  ,,KOD - Obywatele to wymysł obecnej władzy do odwracania uwagi od spraw rozkradania i likwidowania Polski"

  Oczywiście, opozycja zawsze działa w koncercie z władzą, tylko zamieniają się rolami, ale zawsze jedni kradną, a drudzy stoją na czatach udając , że pilnują, aby nikt niczego nie ukradł. Taka była rola PiSu za rządów PO i taka jest rola KODu za rządów PiSu.
 • @Miksa 20:22:16
  ,,Z obrzydzeniem patrzę na jednych i na drugich"

  Ja też.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31