Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1228 postów 968 komentarzy

Dokąd zmierzamy - Stan Tymiński

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Marsz Niepodległości zmierza donikąd" - twierdzi Stanisław Tymiński, wieloletni sponsor i uczestnik manifestacji organizowanej przez Ruch Narodowy 11 listopada.

Zdaniem byłego kandydata na prezydenta RP, a dziś spełnionego biznesmena, nie ma w Polsce patriotycznego środowiska, w które warto zainwestować. Za dużo miejsca zajmują personalne spory i niezdrowe ambicje. Lata mijają, a na scenie narodowej niewiele się zmienia. Polacy wciąż są doskonale rozgrywani we własnej ojczyźnie. Wciąż jesteśmy narodem niewolników. 

"Chciałbym, aby powstała taka organizacja, która ma szansę wejść do Sejmu, ale do tego potrzeba wiele kompromisów, trzeba zdobyć zdolności (...), a ja nie widzę tego rodzaju wysiłków" - zauważa Tymiński. "W tej chwili patriotyzm jest dozwolony, a w międzyczasie są ruchy, które niszczą Polaków na każdym kroku. Nasi wrogowie potrzebują czasu, który my tracimy. Oni budują swoje państwo, a my je tracimy" - dodaje.

    
  Tekst Piotr Korczarowski

 https://www.youtube.com/watch?v=jxmUXsS1t4o

film: eMisjaTV

KOMENTARZE

 • Pan Tyminski dokladnie wie co mowi.
  Marsze Patriotycznych Tuptusi....prowadza do NIKAD...!
  MInelo 25 lat...i NIC!!!!!!
  Odpowiedz jest prosta cyt:

  9. Proliferacja praw, która prowadzi do utraty wolności jest znakiem, i jest wprost proporcjonalna do duchowej choroby Narodu.

  10. Jeśli Naród jest pozbawiony zdrowia duchowego i moralnego charakteru, rząd i ludzie bez zasad wypełniają tę lukę. Wtedy wolność prosperuje wśród wartości moralnych a tyrania rozwija się w moralnym rozkładzie.

  16. Bystrość umysłu, wnikliwość, trafność sądów to cechy zdrowego Ludu. W chorym lub umierającym narodzie, cywilizacji, kulturze czy rasie istotne treści są zarzucane na rzecz pozorów.
  (David Lane- 88Zasad)_

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829