Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1225 postów 964 komentarze

„KK! Miałeś złoty róg…’

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Marian Kowalski wyrzekł się Narodowców RP. Czy to znaczy, że sam już nie jest narodowcem? Temu zapewne by zaprzeczył, lecz jego ostatnie poczynania budzą spore kontrowersje.

Dlaczego jeden z najlepiej kojarzonych członków Ruchu Narodowego, kandydat na prezydenta RP, człowiek szczery i odważny zmienił front? 

Ponadto w odcinku o obronie "Reduty Ordona" oraz negatywnym wpływie Unii Europejskiej. A na koniec wielka wpadka TVN! 

Zapraszam serdecznie, Piotr Korczarowski”

https://www.youtube.com/watch?v=jPQoNSzw0MI

 

film: eMisjaTV

 

KOMENTARZE

  • PASTOR CHOJECKI...
    Był-że by on religijnym ramieniem WASP-ostwa? Takim współczesnym Janem Amosem Komensky-m, wrogiem Stolicy Apostolskiej? A to by były jaja! Kwadratowe! Ciekawe, co na to nasz portalowy agent Papieża Franciszka Trybeus?
    Fajnie swoją drogą, że były redaktor naczelny NEonu24 Piotr Korczarowski pokazuje co w trawie piszczy. Bardzo się wyrobił, ten młodzieniec. Szkoda, żeśmy nie utrzymali go na stanowisku i funkcji. Ale cóż, wielcy ciągną w swoja stronę, czyli w kierunku gwiazd, a my, skromni blogerzy polscy - ciułamy swoją oglądalność jak prości oracze niwy prowincjonalnej, pełnej ostów i cierni...
    [duma się nad losem prostego blogera polskiego, z trudem inwestującego w młodzież polską]

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031