Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

W.Gadowski: Łagodne słowa łamią kości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O Brexit i jego konsekwencjach, reakcji Parlamentu Europejskiego na Insha Allah, wizycie prezydenta Chin w Polsce, a na koniec kilka słów do księży.

 

 

film: GadowskiTV
 

KOMENTARZE

 • Gadowski jest spoko
  ...i jest polskim patriotą.
  Proruscy jego nie lubią.
 • Sukienkowi jak nie zniszczą Polski, to jej nie naprawią
  Kilka dni temu miałem okazję rozmawiać z młodzieżą wypaczoną przez funkcjonariuszy Watykanu.
  Właściwie nie była to rozmowa, a próba rozmowy. Kpili sobie z Boga, z kościoła watykańskiego, ze mnie.

  Największą tragedią narodu polskiego jest dopuszczenie zwiedzonych i zwodzących sukienkowych do wypaczania dzieci i młodzieży polskiej.
  Około 5% sukienkowych jest zniewolonych alkoholizmem. Oni po prostu muszą pić, muszą być nietrzeźwi.
  Jeżeli 5% jest już uzależniona, to co najmniej 20% musi nadużywać alkoholu. Jak można powierzyć kształtowanie narodu pijakom? I to nie tylko problem zakłóconej trzeźwości w czasie czynności, ale pijaństwo trwale upośledza sprawność umysłową, moralność, etykę.
  Przecież ksiądz pijak to ktoś pokroju pijaczka z pod budy z piwem.
  Ubierz pijaka z jakiegoś odwykowego psychiatryka w kolorowe stroje funkcjonariusza, postaw go za bufetem, otwórz mu mszał rzymski i podpowiedz aby czytał na czerwono, bo na czarno będzie zapiewał organista sterując publiką, ...
  Podpowiedz mu, żeby co jakiś czas przyklęknął, żeby podniósł 18 razy ręce do góry, żeby trochę oprawiał kieliszek...
  Nawet z kazaniem poradzi sobie przeciętny pijaczek. Wystarczy że trochę poględzi o polityce, a cudzołożnikach, o pieniądzach na remont dachu i będzie cacy.
  I okazuje się, że wcale nie trzeba kończyć seminarium, aby mamić naiwną publikę.
  A biorąc pod uwagę około 25% pijaków w sukienkach, to pokazuje 25% albo i więcej ze zdeprawowaną moralnością, etyką, a właściwie pogan idących do piekła, gdyż pijacy Królestwa Bożego nie odziedziczą.
  Podobnie jest z pederastami. Nie dosyć że nie znają Boga, że nie potrafią sami sobie zapewnić zbawienia, to jeszcze są przyczyną deprawacji innych. Podobnie zboczeni pedofile w sutannach.
  Ale alkoholicy, pijacy, pederaści i pedofile to tylko część zdeprawowanych sukienkowych.
  A co z cudzołożnikami, którzy rozbili małżeństwa, czy z wszetecznikami - dziwkarzami, którzy współżyją z kobietami stanu wolnego, chociaż z ambon potępiają rozwodników i nie chcą chrzcić dzieci ze związków pozamałżeńskich?
  Tacy jak powyżej to tylko część zawodowych grzeszników kpiących sobie z zasad Boga do przestrzegania których zaganiają innych.

  A co ze 100% księży bałwochwalców czczących i naganiających do kultu posągów, kukieł, obrazów... A co ze 100% symonistów oferujących usługi za pieniądze obiecując załatwienie czegoś u Boga za pieniądze? A co ze 100% spirytystów wzywających duchy zmarłych, modlących się do zmarłych. Każda tzw. litania do wszystkich świętych to spirytyzm. Podobnie modlitwy do matki Pana Jezusa to spirytyzm. Tak jak i tzw. apel poległych, gdy wzywa się duchy bohaterów narodowych.

  Także 100% funkcjonariuszy Watykanu uprawia i praktykuje magię sakramentów, kropienia mieszkań, samochodów soloną wodą, czy każąc pisać magiczne znaki kredą na drzwiach mieszkań. Podobnie tzw. żegnanie się, czy noszenie medalików, różańców, krucyfiksów na szczęście, to grzeszna magia.

  I później chrystusowcy próbują zwiastować Polakom biblijną Ewangelię, a zaczarowani Polacy odrzucają przesłanie Słowa Bożego. I szczególnie młodzież zapiera się Boga, wypiera się swojego kościoła do którego są formalnie przypisani. I często stwierdzają, że w Boga nie wierzą.

  A biedny Gadowski chce korzystać z usług zdeprawowanych sukienkowych dla naprawy narodu. Niech najpierw ci fałszywi kapłani naprawią siebie i niech pokażą, że respektują Boga, Boże Słowo, oraz niech odwrócą się od swoich grzechów.
 • można tak
  http://www.gadowskiwitold.pl/komentarz-tygodnia-%C5%82agodne-s%C5%82owa-%C5%82ami%C4%85-ko%C5%9Bci
 • Autor!
  Prosto jasno i na temat! Mówi jak jest!
 • Powyżej, pijany "von Finov" rzygnął sobie na "sukienki".
  Wracając do świata normalnych ludzi, oto co powiedział Papież Franciszek na temat wyjścia UK z Unii:
  Catholic News Service, Piątek, June 24, 2016
  "Głosowanie było wolą wyrażoną przez ludzi. Wymagamy wielkiej odpowiedzialności ze strony nas wszystkich, aby zagwarantować dobro mieszkańców Wielkiej Brytanii i dobro współistnienia całego kontynentu europejskiego."

  W słowie "współistnienie" kryje się niezależność, suwerenność, i indywidualność każdego kraju z osobna, a nie unii.

  "Hip hip hooray!!!" dla Wielkiej Brytanii i jej katolickiej Irlandii!
  Niech żyje Papież!
 • Gadowski mówi
  pasterz owiec powinien pachnieć owcami ...
  Pachnie ,koziną i capem.
 • @Zdzich 00:08:49
  ""Hip hip hooray!!!" dla Wielkiej Brytanii i jej katolickiej Irlandii! "

  Nie ma się z czego cieszyć - Angole mieli za zadanie pilnowania Niemców, aby nie dogadywali się z Rosją.
  Dla Polski Brexit jest niebezpieczny, a że Jezuita się cieszy i gratuluje to sam zobacz jak demontuje katolicyzm, zgodnie z instrukcją NWO.
  Teraz w Europie zacznie się anarchia i wojenki.
  O tym, że UK jest nafaszerowane ruską agenturą, to nawet nie chcę pisać.
  Czas Pokoju w Europie dobiegł końca.
 • Nie wierzę politykom i .... księżom
  Jakkolwiek podpisuje się obydwiema rękami pod większą częścią wypowiedzi pana Gadowskiego, ten apel na końcu wypowiedzi, skierowany do duchowieństwa, budzi już tylko moje zdziwienie. Bardzo wyraźna zmiana postaw w polskim społeczeństwie, z rezygnacji i czarnowidztwa, jakie panowały jeszcze rok temu, na optymizm i poczucie własnej siły, zaistniała zupełnie bez udziału duchowieństwa, a w pewnej części nawet na przekór działaniom KK w Polsce. Faktem jest, że trudno wytłumaczyć ten powiew nowej siły w naszym kraju, bez Boskiej ingerencji, ale wygląda na to, że absolutnie nie ma ona swojego źródła w Watykanie.
  Obejrzałem sobie też fragment filmu "Insha-allah-krew-meczennikow" o którym opowiada pan Gadomski. Takich bredni, jakie można tam spotkać, dawno nie słyszałem - natomiast wszystko absolutnie zgodne z wytyczoną doktryną PiS - ruscy, to nasz wróg, ameryka - dobry wujek, a KK najwyższą wartością. Nic dziwnego, że pies z kulawą nową nie pofatygował się na projekcję.
  Biorąc wszystko do kupy, naprawdę zaczynam się zastanawiać, nad istotą zjawiska zmiany nastrojów w Polsce. PiS działa dobrze w gospodarce oraz ma właściwe podejście do kwestii imigrantów, i może stąd przypływ optymizmu, jednak cała reszta, a zwłaszcza relacje z Waszyngtonem i Watykanem wiodą nas na manowce.
 • Autor!
  Bo ksiądz księdzu nie równy. Zależy gdzie młodość spędzał i skąd promotorów ma.
  Dziś jest kilku tylko kapłanów. Reszta to zaraza .
  Od lat widać tę walkę .
  Dwóch papieży !
  I bierze islamistów zapomina o chrześcijanach z Syrii?
  To jest pasterz?

  Gadowski ma racje kiedy Europa się wali , na KK nie możemy liczyć, trzymajmy się władzy jaka by ona nie była!
  Bo utoniemy!
 • @Zdzich 00:08:49
  Drogi Zdzichu!

  Tak się składa, że od momentu mojego nawrócenia do Pana Jezusa Chrystusa ponad ćwierć wieku temu, nie upiłem się ani razu. Właściwie ani razu nie zdarzyło mi się, abym wypił ilość alkoholu uniemożliwiającą mi prowadzenie samochodu.
  Dlatego posądzanie mnie o bycie pijanym jest nieprawdziwe i nieuprawnione. A że piszę rzeczy dla niektórych niewygodne, albo trudne do zaakceptowania...
  Zamiast słowa rzygnął, bardziej prawidłowym byłoby; zdemaskował.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31