Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Agresja na Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Witold Gadowski: o niemieckiej kolonii medialnej w Polsce, pożyczkach dla USA, sojusz Niemiec z Rosją, imigrantach oraz słabości Agencji Wywiadu.

 „Czy wiecie dlaczego Onet kupił Tomasza Lisa, Jarosława Kuźniara, byłą szefową TVP Kultura Katarzynę Janowską, a także parę innych osób, Łukasza Grasa, to powiem państwu jak nie wiecie i zdradzę tajny projekt Axel Springer w Polsce. Axel Springer uważa, że Polska jest ich i wszystko w Polsce im się należy. Teraz chce za duże pieniądze kupić telewizję Puls i przygotowuje się do tego trzymając w przechowalni w Onecie tych „gwiazdorków” telewizji. Sprytny plan rozszerzenia władztwa.”

Więcej w filmie.  film: GadowskiTV

 

KOMENTARZE

 • Podsłuch - nasluch
  Gadowski wspomina o Agencji Wywiadu ,która wykorzystuje sprzęt dostarczony przez NSA do podsłuchu opozycji ,a nie nasłuchu FR - Kaliningradu czy innych Trenów PŁn Rosji. Sprzęt od lat 90-tych umiejscowiony w Starych Kiejkutach- Jednostka Wojskowa JW -2669.
  Co na to PIS jajco na to. Podkłada " bomby" i łapie "terrorystów".
  Alleluja i do przodu.
 • @kfakfa 17:57:27
  "Co na to PIS jajco "

  Polska jest w NATO, a nie w Układzie Warszawskim.
  NATO załatwiło Polsce rosyjskie WSI.
 • @
  Gadowszczak, niezawodne dziecko Gazety Wyborczej wysłane na front "niezależnych i niepokornych" dalej smęci nam tę samą bajkę: zagrażają nam Niemce, Ruskie, Islam i Turki. TvPuls nam zabiorą, to jest agresja wg Witusia

  - a o tych 40000 kolesi ze służb dla Gadowszczaka niewymownych włóczących się po naszym pięknym kraju nie wiadomo gdzie i za kim pod bronią - ale poza prawem

  - a o tych tysiącach rocznie nowych polskich obywateli dwupaństwowców


  Gadowszczak cicho sza, cichosza, niema, niema niema.....
 • @kfakfa 17:57:27
  Gadowski tylko spekuluje i nie ma pojęcia o działaniu AW. W Starych Kiejkutach prowadzi się telekomunikacyjny nasłuch szerokopasmowy, wobec FR. Dotyczy nie tylko łączności radiowej otwartej, ale i kodowanej. Analizowane są sygnały radarowe, sterowania i naprowadzania broni rakietowej i wojskowej łączności satelitarnej. Nasłuch marynarki wojennej, lotnictwa wojskowego itp.

  Cywili kontroluje się w inny sposób. Do podsłuchu zobowiązani są operatorzy świadczący usługi telekomunikacyjne. Inna kwestia to bezpośredni podsłuch np rozmowy telefonicznej, dekryptarz czy obróbka danych.
 • @Andrzej Tokarski 20:03:08
  "- a o tych 40000 kolesi ze służb dla Gadowszczaka niewymownych włóczących się po naszym pięknym kraju nie wiadomo gdzie i za kim pod bronią "

  O nich to gada cały czas Michalkiewicz

  Witold Gadowski: kto skłóca Polaków i Żydów
  "Od dawna zbierałem się, aby napisać o tej cholernej chorobie – antysemityźmie – którą przemyślnie wszczepiła nam Rosja.

  Nie będę sięgał do osławionej fałszywki wypichconej przez carską ochranę i Matwieja Gołowincewa, znanej jako „Protokoly sijonskich mudrecow”, bo to tylko część starorosyjskiej strategii dzielenia i rządzenia.

  Zauważcie, że antysemityzm zawsze był wykorzystywany, najpierw przez carat, a potem przez sowieckich kremlińców dla oddalenia perspektywy racjonalnej współpracy narodów Polskiego i Żydowskiego. Pierwszy rzut sowieckiej bezpieki, która kolonizowała w 1945 roku Rzeczpospolitą, to, jak pamiętacie, starannie wyselekcjonowany przez Stalina korpus bezpieczników pochodzenia żydowskiego. Przypadek?

  Nie. Zimno zaplanowana socjotechnika, obliczona na trwałe wzbudzenie w polskim społeczeństwie nienawiści do semitów. Potem heca Moczara, Gomułki i Jaruzelskiego związana z tropieniem syjonistycznej agentury wewnątrz PZPR i bezpieki.

  Podział ról w ramach Układu Warszawskiego, gdzie Polsce przydzielono wspieranie wszelkich antyizraelskich ruchów. To PRL – owskie służby przodowały w podkrzepianiu OWP (w PRL – owskiej Warszawie była nawet ambasada OWP), wszelkiej maści antyizraelskich terrorystów. PRL szkodziła jak mogła państwu Izrael. Polscy komuniści ochraniali antysemickich terrorystów z grupy Baader Meinchof, wspierali Abu Nidala, „Carlosa”, Wadi Haddada, George Habbasza – to fakty.

  Mało kto wie o tym, że 100 tysięcy nakładu antysemickiej "Rzeczywistości" na pniu wykupowała ambasada Syrii Było to w czasach gdy Breżniew kochał Asada. Jest na to ślad w papierach po SB.

  Antysemickie ukorzenienie Polaków miało służyć uniemożliwieniu porozumienia się pomiędzy polskim żywiołem niepodległościowym i syjonistycznymi budowniczymi państwa Izrael.

  Nietrudno zauważyć, że od wielu lat i Polska i Izrael maja wspólnego przeciwnika – różne mutacje wielkoruskiego imperializmu.

  Dziś również usiłuje się idiotycznie skojarzyć polskie środowiska niepodległościowe i patriotyczne z chorobliwym antysemityzmem. Warto zauważyć przy tym, że towarzystwo „Gazety Wyborczej” w żaden sposób nie jest reprezentatywne dla państwowotwórczych elit syjonizmu. Jeśli szukać paranteli tego grona, to raczej wśród wrogich idei państwa Izrael grup wywodzących się z ZSRR.

  http://foxmulder.blox.pl/2011/03/Witold-Gadowski-kto-skloca-Polakow-i-Zydow.html
 • @Talbot 21:10:16
  Jednym słowem, facet bredzi jak najęty.
 • @Fischer 20:04:24
  Skoro zmyśla w/g was ,to kto podsłuchiwał lot 101 rankiem 10 kwietnia 2010 ? Nie spece w Kiejkutach ? No tak, oni pewnie "spali".
 • @Talbot 21:10:16
  Czyli środowiska żydowskie, to nasi dobrzy przyjaciele i cały czas nas wspierają ? I nie mają w stosunku do nas żadnych nieracjonalnych żądań i o nic głupiego nas nie oskarżają?
  To coś nowego.... może się coś zmieniło , a ja tego nie zauważyłem.
 • @Andrzej Tokarski 20:03:08
  Daję Panu 5* za komentarz - tylko nie mam jak odhaczyć...

  Pozdro!
 • @Talbot 21:10:16
  Przed wojną też Polacy nie lubili Żydów. Nawet Prymas Hlond napisał list w tej sprawie. Prosił, żeby Polacy ich nie pobijali.... A ich prosił o zaprzestanie szerzenia:

  - lichwy,
  - bolszewizmu,
  - pornografii,
  - niewolnictwa,
  - oszustw....

  Ciekawe, czy to też wina Stalina....

  https://pl.wikipedia.org/wiki/August_Hlond
 • Dlaczego …
  .
  „Onet kupił Tomasza Lisa ” ?

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html

  „Axel Springer uważa, że Polska jest ich i wszystko w Polsce im się należy. ” ?

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Springer nie ma nic wspólnego z Niemcami, jak wielu sobie wyobraża

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy

  bo ci są nie mniej w d... jak Polacy, ale w uproszczonych modelach myślowych często się to ignoruje, aby móc wykorzystać jeszcze istniejące powojenne i wcześniejsze emocje, jak też animozje czy nienawiści. To, że to zaciemnia poważnie obraz i rozumowanie, ignoruje się chętnie, choć z fałszywych założeń rzadko dochodzi się do poprawnych rozwiązań.

  Gwoli historycznej prawdzie przypomina się, że Axel nie żyje od lat.

  „Sprytny plan rozszerzenia władztwa.”

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html

  Wcale nie chodzi o jakieś rozszerzenie, to jest sprawowanie władztwa. Szkoda tylko, że Polacy jeszcze nie pojęli, KTO nad nimi panuje ? Dla ułatwienia, to nie są żydzi, oni tylko wraz z ich gojami mogą co najwyżej SPRAWOWAĆ władzę im udzieloną.
 • @kfakfa 22:31:30
  Nie według Nas- towarzyszu, bo nie jestem z twojej frakcji. Tylko moim zdaniem. Takie rozmowy samolot ziemia może odebrać każdy w promieniu kilkuset kilometrów. Kup sobie skaner radiowy i będziesz je słuchał codziennie. Do tego nie trzeba centrum w Kejkutach. W eter poszło raptem kilka komunikatów. Jednak nie będzie tam istotnych rozmów prowadzonych przez interkom, czy w kabinie samolotu, które są wnikliwie badane i analizowane.
 • @Jasiek 11:37:07
  dzięki!
 • @Jasiek 11:44:39
  Niebo żydów – O. Maksymilian M. Kolbe...Co jest Niebo żydów? Zobaczmy teraz, jak wygląda Niebo żydów, do którego wzdychają i na które całe życie pracują. Przede wszystkim zapytajmy się żyda chasyda, to jest żyda pobożnego, kto się znajduje w Niebie żydowskim? On zaraz odpowie, że tam są wszyscy, których żyd kochał za ży­cia, a nie ma nikogo, kim się żyd brzydził i kogo nienawidził w swym życiu. A więc w Niebie żydowskim nie ma Pana Jezusa, ani Matki Bożej, ani św. Józefa, ani żadnych Świętych, których czczą Chrześcijanie. A więc jest to Piekło.


  W Niebie żydowskim nie ma tych ludzi, którzy za życia kochali Pana Jezusa i Najświętszą Pannę Maryję. A więc jest to Piekło.

  W Niebie żydowskim nie ma tych ludzi, którzy słuchali Kościoła, wierzyli Ewangelii i przyjmowali Sakramenty św. A więc jest to Piekło.
  W Niebie żydowskim nie ma żadnego, który żył i umierał w miłości Krzyża Chrystusowego. A więc jest to Piekło.
  W Niebie żydowskim nie ma nikogo, kto żył pobożnie, nosząc Szkaplerz i od­mawiając Różaniec. A więc jest to Pie­kło.

  W Niebie żydowskim nie ma żadnego z tych, którzy słuchali Kościoła i cho­dzili na Mszę św., kazania, katechizm i inne nabożeństwa. A więc jest to Piekło.

  W końcu w Niebie żydowskim nie ­ma nikogo z tych ludzi, którzy, żyjąc pobożnie i trzeźwie, znaczyli się często znakiem Krzyża św. i zginali kolana swoje przed Ukrzyżowanym. A więc jest to Piekło.


  Wiemy więc, kogo nie ma w Niebie żydowskim. Teraz przypatrzmy się, czym jest napełnione Niebo żydow­skie.

  Najprzód są tam wszyscy żydzi, któ­rzy całe życie gardzili Chrystusem, Najświętszą Panną Maryją, Krzyżem i nie chcieli się na­wrócić. A więc to jest Piekło.
  W Niebie żydowskim są wszyscy mi­łośnicy i przyjaciele żydów, którzy ich naśladowali we wszystkich nieprawościach, a o Pana Jezusa i Ewangelię wcale nie dbali; oni słuchali żydów i wiernie im służyli. A więc jest to Piekło.
  W Niebie żydowskim są ci, którzy na Przykazania Boże wcale nie zważali, ale za to na każde skinienie żyda byli gotowi. A więc jest to Piekło.
  W Niebie żydowskim są ci, którzy Kościoła, Mszy św. ani Sakramentów nie cierpieli, za to szynki i pijaństwo bardzo lubili. A więc jest to Piekło.
  W Niebie żydowskim są ci, którzy do cnót Bożych, Różańca, katechizmu czuli wstręt wielki, ale za to za prze­kleństwem i wszelkimi złościami przepadali. A więc jest to Piekło.
  W Niebie żydowskim są ci, którzy sługi Boże nienawidzili, za to sługi diabelskie, żydy, całym sercem ukochali. A więc jest to Piekło.
  W Niebie żydowskim są ci, którzy nie chcieli nosić Szkaplerza św., ale raczej sami obdarci z łaski Bożej i na­dzy, drugich do nędzy moralnej i materialnej przywodzili. A więc jest to Piekło.
  W niebie żydowskim są ci wszyscy, którzy obrazów Świętych Pańskich nie znosili, ale za to wszelkie obrazy pie­kielne i czartowskie wielce cenili. A więc jest to Piekło.
  W Niebie żydowskim są ci, którzy nie chcieli uklęknąć i oddać pokłonu Panu Jezusowi utajonemu w Najświę­tszym Sakramencie, za to kłaniali się i upadali przed tymi, których serce było mieszkaniem czartów. A więc jest to Piekło.
  Widać więc z tego jasno, że Niebo żydowskie, do którego wszyscy żydzi niewierni idą po śmierci i dokąd pro­wadzą wszystkich ludzi, nie jest nic innego, tylko najgłębsze ogniem siar­czystym gorejące Piekło.
  Niebo, w którym nie ma Jezusa, ani Matki Bożej, ani Świętych Apostołów, Męczenników i Wyznawców, tylko duchy i ludzie nienawidzący Jezusa, Boga naszego i wszystkiego co Chrystusowe, to jest po prostu Piekło. (*)

  Fragment broszury: Christus Deus noster. Chrystus Bóg nasz. [Kraków 1918], ss. 27-34 (całość str. 41).

  Za: http://glostradycji.blogspot.com/2016/01/niebo-zydow-o-maksymilian-m-kolbe.html Bardzo logiczny wywód św. o. Maksymiliana Marii Kolbego. Co współcześni dodaliby do spostrzeżeń Ojca M. Kolbe?
  – W Niebie żydowskim są ci, którzy:
  – lichwą i spiskiem ubezwłasnowolnili ekonomicznie gojów,
  – przekupstwem, morderstwami i szantażem przejęli stery rządów wielu państw,
  … Tak na marginesie: Piekło jest też w Kijowie… to obecny Ambasador RP.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31