Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Pieniądze z powietrza - afera stulecia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gadowski ujawnia: afera z handlem limitami CO2 i powiązania jej bohatera Jarosława K. z polskimi elitami. A także o jutrzejszym marszu fircyków i nowej książce LOKAL DLA AWANTURNYCH.

 

film: GadowskiTV

 

KOMENTARZE

 • @Ewinia
  Jarosław Kłapucki . Pozdrawiam. :http://i.wnp.pl/d/23/61/95/236195_940.jpg
 • @Repsol 20:18:19 ciekawe jakie było jego rodowe tetełe?
  Gadowski o aferze ws. uprawnień do emisji CO2. W roli głównej Jarosław K. - a w tle Sikorski, Applebaum i... Wałęsa! "Zapowiada się proces stulecia". Co łączy Radosława Sikorskiego, Anne Applebaum, Lecha Wałęsę i handel uprawnieniami CO2?(czyli żydowski geszeft.)
  —pyta na początku nowego „Komentarza Tygodnia” Witold Gadowski, który w swojej audycji ujawnia aferę związaną z handlem uprawnieniami do emisji CO2. Aferę, o której mówi Gadowski zaangażowani mieli być biznesmeni z Polski a także politycy powiązani z Platformą Obywatelską, m.in. Radosław Sikorski i jego żona. W całą sprawę ma być zamieszany również były prezydent Polski Lech Wałęsa. Otóż w Polsce od 2000 roku rozpoczęła działalność firma Consus S.A. Została ona założona przez Jarosława K. do spółki z Panem W, który został później oszukany. Firma zajmowała się handlowaniem uprawnieniami do emisji CO2. Co więcej, zdobyła ona monopol na pośrednictwo w handlu powietrzem w Rumunii, na Ukrainie, Kazachstanie i w Polsce—zdradza Witold Gadowski. Jak się okazuje afera ma międzynarodowy charakter. Kilka dni temu w Paryżu rozpoczął się proces, który został już nazwany „procesem stulecia”. Na ławie oskarżony zasiedli m.in. zawodowy pokerzysta Arnaud Mimran, Jarosław K. biznesmen z Polski zamieszkały w Toruniu oraz inny biznesmen z Francji. Siedmiu innych oskarżonych uciekło do Izraela. Ich zarzut dotyczy oszustw podatkowych na gigantyczną skale oraz prania brudnych pieniędzy. Zarzut wobec Jarosława K. dotyczy tego, że umożliwiał gigantyczne oszustwa na podatku VAT, do których dochodziło przy handlu uprawnieniami do niskiej emisji dwutlenku węgla mówi Gadowski. W aferze pojawia się także postać Lecha Wałęsy. Jarosław K. jest bardzo znanym w kręgach Platformy Obywatelskiej biznesmenem. Żyjącym w szczególnej zażyłości z Radosławem Sikorskim, a jeszcze bardziej z jego żoną. Jarosław K. ma podwójne obywatelstwo: polskie i izraelskie. Założył kilka firm, które zajmują się handlem biomasą. Firmy te są z Gany i Togo. Co ma z tym wszystkim wspólnego Lech Wałęsa? Otóż, odbywał on egzotyczne podróże właśnie po tych państwach, do których zapraszał go właśnie Jarosław K.(and Jarosław Kłapucki, the CEO of the French arm of Poland-headquartered emissions brokerage Consus SA prasa zachodnia podaje resztę szczegółów czyli Jarosław Kłapucki z Torunia) —zdradza dziennikarz, dodając:
  Zapowiada się jeden z największych procesów światowych z zabójstwami w tle. Dwójka najważniejszych świadków w tej aferze już nie żyje. https://youtu.be/bjauKqOfNgQ Ps..Czyli żydowski biznesmen z PO posuwa żydówkę, żonkę Sikorskiego ? A najlepsze jest to: "siedmiu innych uciekło do Izraela" :-) Czyli byli to obywatele Izraela wypłukujący złoto z powietrza. Nie dziwi nic - gdzie afery i kradzież pieniędzy tam żydostwo. 7 pejsatych wzięło forsę i w nogi do Izraela , a gdzieżby indziej. Oni swoich złodziei , którzy okradają cały świat nie wydaja. Powinno się ich wyrzucić z Europy i zakaz wjazdu na wieki bo rozkradną wszystko. Pokażcie mi jedną aferę, jeden przekręt, jedną łapówkę gdzie nie występuje żyd : Wałęsa, Kwasniewski, Komorowski, Pawlak, Tusk, Frasyniuk, Michnik i reszta żydokomuszej hołoty z Magdalenki. Tak się w Polsce czerwona żydobolszewicka mafia dorabia na krzywdzie społeczeństwa !!!! Eurostat potwierdza: Niemcy są największym trucicielem w Europie. Emitują do atmosfery 2,5-razy więcej CO2 niż Polska! - http://niewygodne.info.pl/
 • @Repsol 20:18:19
  Świat musi otrząsnąć się z żydostwa/żydochazarii i sprowadzić ich tam skąd wyszły te zwierzęta. Najlepiej ich ryje wyglądały by w ZOO. To nie są ludzie. "Wszelka ohyda bierze się od żyda!!!" Jakiż ten Świat byłby piękny, żeby nie to żydochazarskie gówno, które wywołało wszystkie wojny i rewolucje. Budźcie się Ludzie!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31