Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1290 postów 1003 komentarze

6. rocznica tragedii smoleńskiej - poranne uroczystości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Relacja z porannych uroczystości przed Pałacem Prezydenckim.

O godzinie 8.00 odprawiono mszę w kościele Seminaryjnym Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Oblubieńca na Krakowskim Przedmieściu w intencji wszystkich ofiar katastrofy. zgromadzeni przeszli pod Pałac Prezydencki.Wśród kapłanów sprawujących Ofiarę był ksiądz Stanisław Małkowski, kapłan Solidarności, niestrudzony bojownik o prawdę - o męczeńskiej śmierci ks. J. Popiełuszki i o Smoleńsku.

W Mszy brali udział premier Beata Szydło, prezes Jarosław Kaczyński, Rodziny Smoleńskie i kilkudziesięcioosobowa delegacja PiS. Obecni byli górnicy z Lubinia oraz wiele pocztów sztandarowych. Następnie zgromadzeni przeszli pod Pałac Prezydencki, gdzie po odśpiewaniu Hymnu Polski, odczytano Apel Pamięci z 96 nazwiskami ofiar katastrofy. Delegacja pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego złożyła wieniec pod krzyżem.

 

 

  

 

KOMENTARZE

 • @Ewinia
  Dziękuję za fotorelację . Ave.
 • Fotorelacja
  Zdjęcia wskazują na jakąś odpustową maskaradę.
 • To żenujące przedstawienie, jakie dziś mieliśmy okazję oglądać
  świadczy o jednym. Wyrzuty sumienia sprawców są ogromne. Można je tylko zapić winami tuska. W żadnej wojnie nie zginęło tylu dowódców wojsk, co dzięki liscie pasażerów sporządzonej przez Duda-Sasin zginęło pod Smoleńskiem. Pismo Gosiewskiego, w którym domagał się, by to prezydent był dowódcą pilotów i słowa Kazany "pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji" dokładnie wskazują dlaczego piloci podjęli tak ryzykowny manewr, gdy ich koledzy widzący sytuację na ziemii mówili, że nie ma możliwości lądowania.
 • @
  Kłamstwo wiarygodniejsze niż prawda

  http://zamach.eu/

  LAS SMOLEŃSKI

  http://lassmolenski.pl/
 • Ewinia
  Deszcz , deszcz i ciarki po plecach . Samotny Krzyż pilnowany (przed Obrońcami Krzyża ) przez ochroniarzy Po raz kolejny pokazano nam gdzie jest nasze miejsce. Joanna "od Krzyża " przed barierką ? ( Tej Pani już dziękujemy ). Estrada ustawiona tak by zgromadzeni mieli za plecami Pałac i to święte miejsce które zgromadziło wielu Polaków w dniu tragedii.
  Według jakiego klucza wywieszono kolejność wizerunków postaci na budynku Garnizonu ?
  Dziękuję za fotorelację, podoba mi się zdjęcie z podestem dla filmowców, takie zmokłe statywy w oczekiwaniu na to "coś ".
  Serdecznie pozdrawiam.
 • Do malpowania Piłsudskiego, stalinowskiefo mojżesza nowohebrajczyków Andersa i innych
  potrzebna jest judeopsycholom z kamaryli katastrofalnych bliźniakow co ukradli księżyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL wlasna martyrologia. Więc Lech poległ w katastrofozamachu a marionetka Duda ulaskawił Mariusza za wsparcie naszości wojny z Irakiem w popisowo gebelsowskich kręgach jego mocy gruntowym na Lepera i solidarnego z nim Giertycha ziobrohakiem
  Rady nadzorcze dla kultu katastrofozazmachu a handel ziemią dla kultu palestyńskich Andersa dezerterów i kultu banderowców a także pobermanowdkiego kościola.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31