Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1371 postów 1049 komentarzy

Wrocław – Manifestacja antyislamska 18.11.2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W środę wszystkie wrocławskie środowiska o charakterze patriotycznym, narodowym, młodzież w większości sympatycy Obozu Narodowo-Radykalnego zebrała się na wrocławskim Rynku na Manifestacji antyislamskiej.

Europo obudź się, wróć do swoich korzeni!. Polska tylko dla Polaków, opamiętaj się rodaku! Głos zabrali m.in. Karol Wilk z ONR, Jarek Bogusławski, Piotr Rybak patriota, który również walczy z islamem. Podczas manifestacji została spalona kukła. Gdzie jest artykuł zabraniający spalenia kukły na manifestacji? 


film; poniatowski.pl


KOMENTARZE

 • Wypada tylko
  żałować, że na tej demonstracji nie było z 10 tys. ludzi.
  Cóż, brak własnych mediów, działanie Polaków bez koordynacji i rozproszeniu, niedostateczne wykorzystanie środków technicznych przy oczywistym braku funduszy i finansowania, no i lenistwo oraz zgorzkniałość straconego pokolenia, które całe życie spędza w permanentnym kryzysie i reformie.
 • @LoneStar1776 02:43:18
  Zdjęcie tych w kominiarkach wkleił admin. Na pewno nie było zrobione na tej manifestacji.
 • ?
  ,,Podczas manifestacji została spalona kukła. Gdzie jest artykuł zabraniający spalenia kukły na manifestacji?"

  A cóż to za pomysł, aby na manifestacji palic cokolwiek, na dodatek w środku miasta?

  A przede wszystkim, dlaczego ludzie protestujący przeciwko islamskim ekstremistom - jak mniemam - którzy zakrywają twarze, sami rownież zakrywają twarze? Czarne kominiarki tu, czarne kominiarki tam - o co tu w tym wszystkim chodzi i co oni w ten sposób chcą udowodnić?
  Nasz ekstremizm jest lepszy od waszego?

  Czy organizatorzy w obozie radykalnym używają szare komórki, czy tylko są radykalni?
 • @Lotna 09:45:51
  Autorka ,,zapomniała" dodać, ze spalono kukle Żyda. Czyli jak w banku maja oskarżenie o antysemityzm - czy o to chodziło?
  Można by jescze zrozumieć, gdyby to była kukła Sorosa albo Mohameta, ale zydka w czarnym chalacie? Ktoś powinien sie puknąć w czoło, no chyba, ze to prowokacja, a nie głupota.
 • @Lotna 09:59:21
  Po spaleniu " kukły"/ciałopalenie niezgodne w numerologią chazara?/ prokuratura dla miasta Wrocław wszczęła śledztwo...
  Wczoraj wieczorem,w TVP info- podstarzały spiker chazarski darł ryja do basenowego PO halickiego :
  jakiś łysy łeb ...
 • @kfakfa 10:11:06
  Dziwisz sie? Przecież to jest kij w mrowisko/woda na młyn.
  Czy o to chodziło organizatorom antyislamskiej demonstracji - bo to jest niedźwiedzia przysługa dla sprawy nie sprowadzania imigrantów do Polski i dla całego obozu radykalnego w Polsce.
 • GW szuka czytelników!
  Ruch Narodowy nie zakłada masek!! To prowokacja w tubylczym wydaniu!!
 • @klementyna 10:34:20
  Ostatnio chazarstwo manifestowalo na ulicach Warszawy , a młode chazary szły w maskach ,nie słyszałem by w tele-chazarkiej TVP,TVN,Polszmat i superchazarstacji darto ryj.
 • @Lotna 09:59:21
  Postawiona kukła to „Gość”. Nigdzie nie jest powiedziane , że to żyd. Gościem może być każdy. „Gość” trzyma w ręce flagę UE, gdzie próbuje się nam wmówić, że ta flaga ma charakter maryjny. To jest nieprawda. Pięcioramienne gwiazdy były symbolem Rewolucji Francuskiej, były symbolem masonerii, są symbolem bolszewizmu. To nie jest nasza flaga, to nie jest flaga łacińskiej Europy. Spłonęła flaga, a wraz z nią kukła. Film od 42,35.
 • @LoneStar1776 02:43:18
  Że, dyktatura większości to widać. Ale, coś co stoi na głowie przed dyktaturą nazywasz demokracją jest "to" niewiarygodnie:))
  Pozdrawiam
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • @ewinia 11:11:43
  Do notki dodałam zdjęcie na którym wyraźnie widać, że podpalona została flaga. Przy okazji spalił się "Gość".

  Prośba do admina o wymianę zdjęcia, które umieścił, a nie jest z tej manifestacji.
 • Uwaga! Prowokacja we Wrocławiu!
  Ta niby antyislamska a w rzeczywistości czysto faszystowska manifestacja miała na celu dorobienie "mordy" wszystkim normalnym ludziom nie zgadzającym się na zaludnianie Polski obcym elementem!
  Obcym elementem wrogim i całkowicie odmiennym kulturowo.
 • @ewinia 11:23:11
  Przy okazji flagi.
  Polska vs gwiazdy, flaga ZSRR i Chin – rewolucja, szyld, Rothschild

  https://www.youtube.com/watch?v=u8L9PjiPB8E
 • @ewinia 11:11:43
  Z ciekawości zapytam. Dlaczego ten "gość" ma pejsy?
 • @kfakfa 10:48:47
  "W środowy wieczór we Wrocławiu odbyła się antyimigracyjna demonstracja. Pikietę zorganizowały Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolska. Problem w tym, że doszło w jej trakcie do spalenia kukły Żyda. Skąd i po co wzięła się na anty-islamskiej pikiecie kukła Żyda?

  Podczas demonstracji spalił związany ze Zbigniewem Stonogą, Piotr Rybak spalił kukłę przedstawiającą Żyda. I to wywołało problem, bowiem media pokroju „Gazety Wyborczej” oraz TVN24 już atakują środowiska narodowe za ksenofobię.

  – Teraz palą kukły, kiedyś spalą nas – czytamy w lewackich mediach.

  Problem w tym, że Piotr Rybak jest przez środowiska narodowe odrzucany i nikt z nim nie współpracuje. Wcześniej współpracował z ruchem „Oburzonych” JOW-ów, czy Pawłem Kukizem.

  Od dłuższego czasu jednak, wszyscy od niego się odcinają.

  – W związku z zachowaniem Piotra Rybaka z Wrocławia, niegodnym uczciwego i inteligentnego człowieka, który z jednej strony wielokrotnie deklarował ścisłą współpracę z naszym stowarzyszeniem „OBURZENI”, z drugiej zaś – w tym samym niemal czasie – rozpowszechnia oszczercze wobec nas informacje, pozwolimy sobie wyrazić sugestię, by zachować wyjątkową powściągliwość we wszelkich kontaktach z tym człowiekiem - napisali w oficjalnym oświadczeniu reprezentanci stowarzyszenia „Oburzeni”.

  Podobnie jest z Ruchem Kukiza. Sam Paweł Kukiz odniósł się do sprawy:

  – Nasz ruch jest ewidentnie rozgrywany. To nie przypadek - te wypowiedzi - Pan Rybak, Pan Raczyński - napisał Kukiz.

  Narodowcy są oburzeni sprawą, a w internecie wrze. Środowiska narodowe wprost piszą o prowokacji, która ma na celu wywołanie konfliktu i oczernienie środowisk patriotycznych z których kolejny raz chce się zrobić rasistów i ksenofobów. A przecież w pikietach antyimigracyjnych zupełnie nie o to chodzi."
 • @klementyna 11:32:29
  Od początku twierdzę ,że 100 kopyt chazara to prowokator ajwajców."Wybitna" -odrażająca ,rynsztokowa wypowiedz po przegranych wyborach świadczy dobitnie.
 • @kfakfa 11:40:07
  Miałam to wkleić ogólnie a wyszło do pana .
  Zwracam honor. :)
 • Żadnych wojen za USA i Izrael
  https://kierunki.info.pl/2015/11/oswiadczenie-brygady-dolnoslaskiej-obozu-narodowo-radykalnego/
 • @Lotna 09:45:51
  //A przede wszystkim, dlaczego ludzie protestujący przeciwko islamskim ekstremistom - jak mniemam - którzy zakrywają twarze, sami rownież zakrywają twarze? Czarne kominiarki tu, czarne kominiarki tam - o co tu w tym wszystkim chodzi i co oni w ten sposób chcą udowodnić?
  Nasz ekstremizm jest lepszy od waszego?//


  //13 I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii,
  i z ust Fałszywego Proroka6
  trzy duchy nieczyste jakby ropuchy;
  14 a są to duchy czyniące znaki - demony,
  które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi,
  by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga.//


  //7 Potem podniosła się ołowiana pokrywa i zobaczyłem we wnętrzu dzbana siedzącą kobietę. 8 I rzekł: «To jest bezbożność», i zepchnął ją z powrotem do wnętrza dzbana, a otwór zakrył ołowianą płytą.
  9 Potem podniósłszy oczy patrzyłem. I oto zobaczyłem dwie kobiety. Zbliżały się na skrzydłach, rozpostartych na wietrze niby skrzydła bociana, i poniosły dzban wysoko między niebem a ziemią. 10 Zwróciłem się do anioła, który do mnie mówił, z zapytaniem: «Dokąd one poniosą ten dzban?» 11 Odpowiedział: «Do kraju Szinear, by tam zbudować dla niego dom. Tam złożą dzban na ustalonej dla niego podstawie». //


  https://www.youtube.com/watch?v=hJytIpgfXV8  //7 Babilon był w ręku Pana złotym kielichem,
  upajającym całą ziemię.
  Jego wino piły wszystkie narody,
  dlatego w szał popadły//


  //Pan pobudza ducha króla Medii,
  bo jego zamiary dotyczą zniszczenia Babilonu;
  jest to zemsta Pana,
  zemsta za Jego świątynię. //  https://www.youtube.com/watch?v=MSqDIWI__Ew
 • @LoneStar1776 02:43:18
  //Zrobią obraz Polaków jako FASZYSTÓW! To są SYJONISTYCZNE PROWOKACJE!!!


  FASZYSTOWSKIE bojówki posadziły HITLERA na TRONIE III RZESZY!!!


  Po DEMOKRACJI, ZAWSZE!!! następuje DYKTAURA - TOTALITARYZM!!!//


  http://i.imgur.com/erkW9ld.jpg
 • NWO
  Gearoid O Colmain o zamachach w Paryżu 13 11 2015 dla RT International --- POLSKIE NAPISY
  W "mędiach" głównego ścieku takie rzeczy...
  https://www.youtube.com/watch?v=2qDNcrHwe5w
 • @rysio 13:51:06
  Wkleił Pan bardzo ważny link.

  Dariusz Kosiur
 • Nienawiść i prowokacja
  Syjonistyczna zgnilizna (nie wyłączając Kościoła) wznieca nienawiść do muzułmanów, którzy są imigrantami nie z własnej woli, ale z powodu zbrodni popełnianej na nich przez Międzynarodowego Żyda (USA).

  Jednocześnie syjonistyczna zgnilizna posługująca się swoją agenturą (przemawiający we Wrocławiu i palący kukłę Żyda) dokonują prowokacji, której celem jest wprowadzenie cenzury na niezależnych portalach internetowych.
 • @AlexSailor 02:20:55
  Banda stetryczałych pierników. Doprowadzili do upadku Polski, w wyniku przegranej II wojny światowej, utraty ziem wschodnich w Jałcie dzięki idiotycznym sojuszom. Dziś, jak zły duch historii, od dupy strony za pomocą kościoła usiłują wejść ponownie na salony IV RP.
 • Europo obudź się, wróć do swoich RZYMSKO-KATOLICKICH korzeni!
  ... (nie bylo problemu.)
 • @ administracja
  I znowu pojawił się tu LoneStar vel zbanowany Pope Nimrod ze swoimi idiotycznymi fotomontażami, które uprzednio wystawił pod innymi artykułami. Nie mają one znaczenia w dyskusjach, tylko je torpedują. Ta sytuacja nagminnie się powtarza, pomimo, że uprzednio LoneStar1776 był już cztery razy(!) zbanowany za to samo. Prosze o permamentne usunięcie tego retarda umysłowego z naszego środowiska.
 • @Zdzich 17:19:23
  Panie Zdzichu,
  nie zgadzam się z Panem, choć nie podzielam wszystkich komentarzy LoneStar1776
 • @Rzeczpospolita 17:33:55
  Z ciekawosci pytam, z czym sie Pan ze mna nie zgadza odnosnie LoneStar'a?
 • @LoneStar1776 17:11:04
  Dużo pieniędzy trzeba, robimy składkę i mamy za 4lata swój rząd!!
 • @Rzeczpospolita 17:33:55 -Ta... -Jest bezcenny.
  -Najważniejsze, że atakuje Kościół. -Trzymać go pod ochroną!
 • @Zdzich 17:19:23
  http://www.wykop.pl/ramka/1285081/jedno-zdjecie-warte-tysiac-slow/
 • @Zdzich 17:19:23
  Zdzich, znowu trolujesz na temat LoneStar. Czy tylko Ty masz prawo sie tutaj wypowiadać?
 • @klementyna 11:32:29
  Dziękuję za wyjaśnienie.
 • @rysio 13:51:06
  Powiedział wyraźnie: Francja nie ma własnej polityki zagranicznej i jest całkowicie poddana imperializmowi amerykańskiemu, syjonizmowi i globalizmowi, podobnie jak Niemcy.
  Sedno.
  Tym samym, rozdzielanie partii dokonujących rozbioru Polski na PO służące interesom niemieckim / EU i na PiS, jak to sie ładnie określa, szukający sojuszy z USA i Izraelem - nie ma najmniejszego sensu, bo wszyscy są podporządkowani imperializmowi międzynarodowych syjonistow i globalistow, którzy opanowali politykę USA.
 • @Zdzich 17:51:49
  Jak to z czym?
  Nie zgadzam się z twierdzeniem, że fotomontaże LoneStar1776 są "idiotyczne". Np. fotomontaż pod niniejszym postem jest bardzo wymowny i nawet nie wymagał tych kilku zdań, które LoneStar1776 dodał.
 • @moher 18:05:10
  A choćby nawet tylko z tego jednego właśnie powodu, bo Kościół (Kościół, czyli polityczna instytucja hierarchiczna) był i jest antypolski, antynarodowy i antypaństwowy - a wrogów trzeba wskazywać i tępić.
 • @Lotna 19:03:57
  Tu nie chodzi o to, czy jest w tym sens, czy nie. Taki jest stan faktyczny: istnieje konflikt między żydostwem anglosaskim i europejskim, który zresztą pojawił się w okresie międzywojennym.
  Świadomość istnienia tego konfliktu jest ważna, np. Rosja potrafi ten konflikt wykorzystywać. My, Polacy, nie posiadając żadnej narodowej organizacji nie możemy nawet o tym marzyć o takiej politycznej grze.
 • @Rzeczpospolita 20:54:14
  Zgoda, należałoby ten konflikt wykorzystać.
  Ale, jak wielki jest ten konflikt, skoro obie strony zgodnie i konsekwentnie dążą do tych samych celów? Bardziej mi to przypomina zatarczki w rodzinie, choć chciałabym się mylić.
  Zle się wyraziłam, mówiąc, ze to nie ma sensu. Chciałam powiedzieć, ze to nie ma dla nas większego znaczenia, bo Polska pod czyimikolwiek rządami, tak jaj dzisiejsza Francja i Niemcy, nie ma niezależnej polityki.
 • Rzeczpospolita 20:45 (Kościół, czyli polityczna instytucja hierarchiczna) był i jest antypolski, antynarodowy i antypaństwowy"/
  -Nieźle. trzy kłamstwa w jednym zdaniu. (-Ale znam lepsze).-:))))))))))))))))
 • Znowu ? Wrocław
  We Wrocławiu rozpoczął się kontrowersyjny spektakl „Śmierć i dziewczyna”, na scenie ma się odbywać akt seksualny sprowadzonych z zagranicy aktorów pornograficznych. Szczególne oburzenie protestujących przed teatrem wzbudza obecność dziecka w przedstawieniu.  Spektakl w teatrze kierowanym przez posła z partii Ryszarda Petru, Krzysztofa Mieszkowskiego spotkał się z licznymi protestami. Do wstrzymania premiery wzywało również Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które pieniędzmi podatników dotuje ten teatr.
 • @moher 22:12:07
  Dowcip polega na tym, że swój pogląd potrafię obronić posługując się faktami historycznymi i logiką.
  Panu pozostaje wyłącznie zaprzeczanie i zarzucanie kłamstw, ale bez jakichkolwiek prób uzasadnienia, a sama pańska wiara w to, że to pan ma rację nic nie jest warta.
 • @LoneStar1776 23:02:51 "weź się za książki"
  -Życzę Panu przeczytania tylu książek co ja. -:)))
 • @Rzeczpospolita 00:46:24 -Dowcip nie na Tym polega,
  by opierać się tak jak Pan to czyni na informacjach ze źródeł wyssanych z palca przez wrogów naszego Kościoła, lecz autentycznych faktach. -Niestety, tacy jak Pan, jak i liczne na neonie grono "logicznie myślących" szuka tylko takich źródeł, przy pomocy których można naszemu Kościołowi dokopać. -Ta Pańska prawda pochodzi ze źródeł zatrutych kłamliwym jadem wrogości.
 • @ Rzeczpospolita, Lotna, ninanonimowa
  Ja potrafię uszanować Wasze uwielbienie i czas poświęcony na oglądanie "ILUSTROWANYCH OPOWIEŚCI POCZYTAJ MI MAMO DLA ŻYDÓW", ale zamieszczanie tych samych obrazków codziennie pod kilkoma niezależnymi w treści artykułami wybiega daleko poza tolerancję daną temu debilowi w NEon'ie.
 • @Rzeczpospolita 20:45:25
  Kościół to ja, reprezentujący 98% Polaków. I NIKT z nas nie jest antypolski i antynarodowy. Anty-żydo-komunistyczny, owszem.
  Swoich wrogów już wskazałeś: to MY, 98% Polaków, których nazywasz "żydo-katolikami". Wiemy(!) że chcesz nas vel Kościół wytępić. Kto pozostanie? Żydzi w symbiozie z ateistami vel syjonistami.
  Czy jeszcze masz coś do powiedzenia?
 • @Zdzich 05:11:11 No właśnie. -To dziwne
  -Jesteśmy w Polsce przytłaczającą większością. Właściciel neonu mówi o sobie, że jest "Polak Katolik i humanista", a tu w praktyce jesteśmy prześladowaną, zahukaną mniejszością, którą się pędzi do kąta, a nasi wrogowie czują się panami sytuacji. -Bardzo to zastanawiające, czego to jest wynikiem. -Widocznie diabeł nie śpi... SZCZĘŚĆ BOŻE! Zdzichu. -Polska WWW!
 • Komentarz z Niemiec znaleziony w sieci...
  stein : Uchodzcy w malej miejscowosci w Bawarii w moim sasiedztwie sprzedali rowery,ktore dano im do poruszania sie po okolicy,obrzucaja darowanym jedzeniem pracownikow czerwonego krzyza.Mowia, że nie po to szli tyle kilometrów by jezdzić rowerem. Oni chcą volkswagenów, laptopów , smartfonów, domów i zasiłków a najlepiej od razu emerytury. Napadli i pobili ksiedza ,ktory im pomagal bo nie chcial im dac pieniedzy. Nagminne jest tez kupowanie wody mineralnej ( oni dostaja bony zywnosciowe ,za ktore nie moga kupic papierosow i alkoholu ) -nastepnie wychodza ze sklepu i wodę wylewaja ,po czym wracaja i sprzedaja butelki za ktore kupuja papierosy i piwo. To wszystko w ciagu 2 tygodni od przybycia do nowego obozu dla uchodcow, ciekawe co bedzie dalej. Ludzie sa w coraz wiekszej panice i boja sie wychodzic na ulice i opuszczac domow w obawie przed wlamaniami. O tym wszystkim ani slowa w mediach,bo wladze nie chca wywolywac paniki.
 • @@@!
  Zastanawiające jest że każdy temat dotyczący uchodźców zaczyna się od matek z dziećmi,żeby zmiękczyć sumienia ale moje sumienie widzi rozstrzelanych we Francji grupowe egzekucje to widzę i nic na dzień dzisiejszy tych wizji mi nie przysłoni, dlatego mam nadzieję,że nasz rząd stanie na wysokości zadania i stanie za Polakami.Niemcy niech sobie radzą jak widzieli tylko matki z płaczącymi dziećmi a nie widzieli zimnych zabójców.
 • @@@!
  Merkel mówi, że dalej będzie ich przyjmować, a potem rozsyłać, zmuszając inne kraje grożbami i szantażem, aby ich przyjęli. Ta kobieta albo chora, albo chce zniszczyć Europę. Mówmy nie dla uchodzców, bo to co się słyszy to włos się jeży na głowie. Zerknijcie na ta fotkę poniżej!!!! http://ocdn.eu/images/pulscms/Nzg7MDQsMCwxYTcsMTAwMCw5MDA7MDYsMzE0LDFiYzswYywxNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZSwxLDEsNiww/a4927b57361affdbc92f885e52a43d43.jpg Ani tam kobiet ani biednych i głodnych dzieci. Po tych twarzyczkach tych uchodzcow widac ze sa zdolni do wszystkiego niestety najgorszego. Gratuluję krajowi który przygarnie takich biednych panów, i przy okazji zazdroszczę im zapomogi która dostaną, pracy i szacunku od kraju gdzie będa mieszkać i się rozmnażać. Byleby tak dalej a niebawem dolacza dzieciom jeszcze jeden przedmiot nowej religii w szkole :-((( Panowie i Panie z PiS radzę dobrze, odmówić przyjęcia uchodzców, inaczej powtórzycie wynik w najbliższych wyborach PO. Dostaliście mandat od ludzi właśnie w związku z zapowiedziami, że tak właśnie zrobicie, Polacy nie chcą żadnych "uchodzców" to po pierwsze po drugie życzymy sobie rozbiórki meczetów na terenie Polski. To obcy i niebezpieczny dla nas twór. Myślę, że śledzący fora politycy wyciągną wnioski i to szybko. Granice pozamykać i zając się nami nie bandą w większości morderców.
 • @@@!
  Dania odmawia realizacji zobowiązań ws. uchodźców! Premier Rasmussen: "Musimy wywrzeć presję na Unii Europejskiej!" Czy oburzenie będzie takie jak w przypadku ministra Szymańskiego?...Zobowiązanie podjęte we wrześniu przez Danię wobec UE do przyjęcia 1000 uchodźców z innych krajów jest już nieaktualne - powiedział w sobotę duński premier Lars Lokke Rasmussen. http://wpolityce.pl/swiat/272638-dania-odmawia-realizacji-zobowiazan-ws-uchodzcow-premier-rasmussen-musimy-wywrzec-presje-na-unii-europejskiej-czy-oburzenie-bedzie-takie-jak-w-przypadku-ministra-szymanskiego -- Dania objęta jest klauzulą opt-out, wyłączającą ją ze współpracy z UE w dziedzinie azylu. Umowa OBOWIĄZUJE jeżeli jest założenia zostają spełnione. NIE zostały. Dlatego umowa JEST nieważna. Krystaliczna JASNA wypowiedź Danii. To jest PRZYKŁAD dla Polski (nareszcie mamy POLSKI rząd)...A dni Merkelowej i Junckera są już policzone. Coś czuję, że szybciej niż myślimy komunistka z wydziału propagandy FDJ niejaka Merkelowa straci stołek a zaraz za nią jej pupilek Tusk. Straszny nacjonalizm w tej Danii..Oni za chwilę wypadną z polityki. Z nimi i Tusk. Zero imigrantów, zero lewaków w TVP i PR, zero dotacji dla lewackich fundacji ("Nigdy więcej" Fundacja Batorego, Krytyka Polityczna itp), zero sędziów z korzeniami komuchów, zero...
 • @Rzeczpospolita 20:45:25
  //A choćby nawet tylko z tego jednego właśnie powodu, bo Kościół (Kościół, czyli polityczna instytucja hierarchiczna) był i jest antypolski, antynarodowy i antypaństwowy - a wrogów trzeba wskazywać i tępić.//

  Niech się Pan zastanowi o czym Pan mówi.....Pzdr.
 • @Rzeczpospolita 20:45:25
  //A choćby nawet tylko z tego jednego właśnie powodu, bo Kościół (Kościół, czyli polityczna instytucja hierarchiczna) był i jest antypolski, antynarodowy i antypaństwowy - a wrogów trzeba wskazywać i tępić.//

  Niech się Pan zastanowi, o czym Pan mówi....!!!!!
 • @kfakfa 22:12:15
  //Spektakl w teatrze kierowanym przez posła z partii Ryszarda Petru, Krzysztofa Mieszkowskiego spotkał się z licznymi protestami. Do wstrzymania premiery wzywało również Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które pieniędzmi podatników dotuje ten teatr.//

  Niestety, spektakl się odbył- a w Tv właśnie Petru z "kimś" -tam, mówi o zamachu na demokrację !!!! MAJA SŁOWO "DEMOKRACJA", z którego zrobiono parawan do wyuzdania i zohydza się prawdziwą DEMOKRACJĘ....
 • @LoneStar1776 23:02:51
  Odłóż katechizm i odhacz się od pacirków na żyłce i weź się za książki

  Nie obrażaj ludzi...
 • @moher 01:22:54
  //LoneStar1776 23:02:51 "weź się za książki"
  -Życzę Panu przeczytania tylu książek co ja. -:)))//

  Gratuluję Ci ogromnej wiedzy- miło moi, ze mam takiego Braciszka. Pozdrawiam. Helenka
 • @Zdzich 05:11:11
  //Kościół to ja, reprezentujący 98% Polaków. I NIKT z nas nie jest antypolski i antynarodowy. Anty-żydo-komunistyczny, owszem.//

  Kościół to również ja .....Pozdrawiam serdecznie.... Helena
 • @moher 08:00:04
  Polska WWW- JASNE !!!! - I ROŚNIE W SIŁĘ !!!! Helenka
 • @moher 08:00:04 - Pocieszające!
  Nasi wrogowie, ATEIŚCI, nie są panami sytuacji, tylko wiją się jak piskorze ze strachu, gdyż Katolicy, jako PRAWDA, nadepnęli im na ogony.
  A to, że pozwala się im wykorzystywać "wolność słowa" w NEon'ie też mi się nie podoba, gdyż ich słowa to po prostu chamstwo i bezczelność.
 • @Kula Lis 65 09:06:01
  Palestyńczycy ukazani na zdjęciu to porządni ludzie, ktorzy porzucili swoje kraje i terrorystów. Jesli ich nie przyjmiemy, pozostanie im przyłączyć się do Al-Qaidy.
  Co byś Ty zrobił na ich miejscu?
 • NAJNOWSZE INFORMACJE. RYBAK NĘKANY I OCZERNIANY PERFIDNIE.
  Piotr Rybak ujawnił, że kukła spalona to była kukła multimiliardera Sorosa, odpowiedzialnego za inwazję na Europę. Proszę - tutaj jest wywiad z Piotrem Rybakiem;
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/127534,piotr-rybak-nekany-bo-wskazal-na-sorosa-winnego-inwazji
 • @Zdzich 17:46:05 "ich słowa to po prostu chamstwo i bezczelność."
  -Które to cechy nam przypisują, "bo każdy sądzi według siebie" SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Zdzich 17:58:18
  A z jakiej to racji mamy ich przyjąć? i utrzymywać między innymi z moich podatków? Jeżeli tak ich kochasz to przyjmij ze dwie rodziny pod dach i na utrzymanie. Ubogacą ciebie i żonę kulturowo, daj przykład. A co ja bym zrobił? a no walczył, etc... a nie szwendał się do Jewropy po socjal. To tyle i aż tyle.
 • @Kula Lis 65 21:26:31
  Zauważ, że zamiast walczyć (co niby byś robił), to utrzymujesz bonzów Jewropy swoimi podatkami.
  Czyli wszystko odwrotnie do tego, co napisałeś.
 • @Zdzich 06:05:18
  Na razie ani ja który był przeciw anschluzowi do Jewue, ani ty nie mamy wyboru, a oni z tych podatków utrzymują tę muzułmańską szarańczę nie pytając mnie czy ciebie o zdanie.
 • A chcecie takiej jak w Brukseli - strefy No Go w Brukseli w Polsce!!!
  …….Jan Jambon, minister spraw wewnętrznych Belgii, przyznał, że władze utraciły kontrolę nad opanowaną przez muzułmanów brukselską dzielnicą Molenbeek, skąd wywodzi się terrorysta podejrzewany o zorganizowanie zamachów w Paryżu. Jak podaje serwis niewygodne.info.pl, belgijska policja nie jest w stanie zaprowadzić w Molenbeek porządku i zinfiltrować radykalnych grup islamskich. W dzielnicy, określanej mianem „wylęgarni dżihadystów”, gdzie bezrobocie przekracza 30%, drastycznie wzrosła także przestępczość (gangi, wymuszenia, handel narkotykami, wandalizm). Policja uznała Molenbeek za dzielnicę typu „No Go Zone”. To z Molenbeek wywodzi się Abdelhamid Abaaoud, mający belgijskie obywatelstwo Arab marokańskiego pochodzenia, który przez francuskie służby jest podejrzewany o zorganizowanie zamachów w Paryżu. Mieszkało tam także dwóch innych sprawców tych bestialskich ataków……
 • @Zdzich 06:05:18
  Strefy No go czyli panowanie szariatu w Europie są już w Danii, Szwecji, Niemczech, Francji i w wielu innych krajach Europy. Czy maja być także w Polsce?
 • @Zdzich 06:05:18
  Uchodźcy...Można ich przyrównywać do soli. W małych ilościach dodaje smaku potrawie w dużych czynią ją nie do jedzenia. Polska powinna mieć prawo decydowania, powiedzieć NIE wszystkim.
 • Ile zamachów było w planach? Ile jeszcze będzie?
  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/2015/11/isis-smashing-crosses-mosul-monastery.jpg Państwo Islamskie deklaruje wprowadzenie kalifatu we wszystkich państwach w Europie. Daje sobie na to niewiele ponad rok. Zgodnie z Koranem, każdy mieszkaniec Europy będzie mógł przejść na islam, zostać niewolnikiem, lub zostanie mu obcięta głowa. ‘Wszystkie Europejki, bez względu na to, czy są dziećmi, czy nastolatkami, czy mężatkami przejdą na własność wojowników Allaha’. Podobnie jak kościoły i inne budynki sakralne. Poniedziałkowy poranek pełen jest deklaracji rządów i służb specjalnych krajów Unii Europejskiej i Turcji o odniesionych sukcesach. Chodzi o udaremnione zamachy idące niemal w dziesiątki. Problem w tym, że te deklaracje nikogo po Paryżu nie uspokajają. A były szef MI6, brytyjskich służb wywiadowczych pisze w ‘Financial Times’, że kolejne na liście są Londyn i Berlin.
  Zaczyna David Cameron, premier Wielkiej Brytanii, który na antenie BBC 4 informuje, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy służby specjalne udaremniły w Wielkiej Brytanii siedem zamachów. Wprawdzie zamachy były organizowane na mniejszą skalę niż te w Paryżu, lecz brytyjski premier określa wydarzenia w stolicy Francji, jako ‘takie, na które się przygotowywaliśmy’.
  – Mieliśmy świadomość, że w Syrii są komórki, które radykalizują ludzi w naszym kraju i które są zdolne wysłać ich do przeprowadzenia ataków – mówi Cameron na szczycie G20 w Antalyi w Turcji. – Musimy wzmocnić nasze służby bezpieczeństwa i zrobimy to, musimy też dać więcej pieniędzy na nie.
  Media brytyjskie poinformowały, że Wielka Brytania wzmocni swoje służby bezpieczeństwa i wywiadu o dodatkowe 1 900 osób, zwiększając zatrudnienie w kontrwywiadzie (MI5), wywiadzie (MI6) i wywiadzie elektronicznym (GCHQ).

  Stambuł nie spłynął krwią

  Turcy idą dalej, bo informują o ‘wielkim’ zamachu terrorystycznym. Jak wielkim? Znacznie poważniejszym, niż ten do którego doszło w piątek w Paryżu. Miał być zorganizowany w Stambule a przygotowywał go długobrody miłośnik Mahometa z brytyjskim paszportem.
  – Sądzimy, że przygotowywali atak w Stambule tego samego dnia, co w Paryżu. Pierwsze rezultaty naszych dochodzeń wskazują na to, że udaremniliśmy wielki zamach – mówią przedstawiciele tureckiego rządu.
  Turecka policja przesłuchała w piątek w Stambule pięć osób, w tym brytyjskiego obywatela o nazwisku Aine Lesley Davis. Davis ma być, według Turków, członkiem oddziału Państwa Islamskiego, którym dowodził słynny Dżhadi John, obywatel brytyjski, prawdopodobnie zabity podczas nalotu dokonanego w Syrii przez Amerykanów z zastosowaniem dronów.
  – Jest pięciu podejrzanych, którzy przedostali się w tym tygodniu z Syrii do Turcji – wyliczają Turcy. Władze tureckie przypisują ugrupowaniom ekstremistycznym szereg dokonanych ostatnio na terenie tego kraju ataków, zwłaszcza samobójczy zamach koło dworca głównego w Ankarze, który spowodował śmierć 102 osób. Był to największy zamach, do jakiego doszło współcześnie w Turcji.

  John Sawers: Jeszcze będą zamachy

  Ale John Sawers, były szef służb wywiadowczych MI6 a dzisiaj szef ośrodka analitycznego Macro Advisory Partners informuje w swoim artykule w ‘Financial Times’, że to wszystko to dopiero preludium do tego, co szykują Europie muzułmanie. Kolejne ataki mają nastąpić w Wielkiej Brytanii lub w Niemczech.
  – Państwo Islamskie chce prowokować podziały w Europie, a szczególnie wrogie nastawienie do napływających uchodźców – pisze. I dalej: – IS chce, by w siłę rosła skrajna prawica, pogłębiając wyobcowanie europejskich muzułmanów. Narażone na atak mogą być Niemcy, gdzie taki akt terroru osłabiłby kanclerz Angelę Merkel i podzielił opinię publiczną. Równie dobrze do zamachu może dojść w Londynie, gdzie według szefa MI5 Andrewa Parkera tylko w tym roku udaremniono już sześć ataków terrorystycznych.
  Bezspornie samozwańczemu państwu IS zależy na utrzymaniu chaosu w Syrii i Iraku, bo dzięki temu może kontrolować zdobyte w tych krajach terytoria i zasoby, by finansować swój kalifat. Nie chodzi mu też o obalenie reżimu syryjskiego prezydenta Baszara el-Asada, z którym po cichu współpracuje, jak zapewnia Sawers.
  Dżihadyści nie chcą jego zdaniem dwóch rzeczy – lądowej interwencji zbrojnej NATO lub Rosji oraz układu pokojowego ustanawiającego w Syrii nowe władze. Jak pisze Sawers, na interwencję lądową w Syrii ani Zachód, ani Rosja nie mają obecnie ochoty, mając w pamięci wojny w Iraku i Afganistanie. Układ pokojowy korzystny dla syryjskich sunnitów pozbawiłby IS siły przyciągania, tym bardziej więc szefowie MSZ USA, Rosji, krajów europejskich i Bliskiego Wschodu podczas spotkania w sobotę w Wiedniu powinni dążyć do politycznego rozwiązania w Syrii.

  Plany Islamistów

  Francuzi i Belgowie mówią już wprost o zamykaniu meczetów w ich krajach. Następne będą Kraje Skandynawskie i Wyspy Brytyjskie. Nie bez powodu – to właśnie w meczetach prowadzone są nabory na wojowników IS. I w dużej części z nich odbywają się pierwsze szkolenia z dżihadu. Państwo Islamskie deklaruje wprowadzenie kalifatu we wszystkich państwach w Europie. Daje sobie na to niewiele ponad rok. Zgodnie z Koranem, każdy mieszkaniec Europy będzie mógł przejść na islam, zostać niewolnikiem, lub zostanie mu obcięta głowa. ‘Wszystkie Europejki, bez względu na to, czy są dziećmi, czy nastolatkami, czy mężatkami przejdą na własność wojowników Allaha’. Podobnie jak kościoły i inne budynki sakralne.

  Napisane przez: Pawel Pietkun
 • Bruksela: Apel do mieszkańców, by odsunęli się od okien!
  Oczywiście to nie ma żadnego związku z masową falą islamskiej migracji. Absolutnie żadnego. Mieszkańcy Brukseli maja zabronione zbliżać się do okna bo przez przypadek mogą zobaczyć jak tajemniczy jak zawsze ktoś bombkę podkłada. Nagrywajcie wszystkie ruchy służb. Ten teatr ma jeden cel. Zastraszyć wszystkie społeczeństwa i zniewolić całkowicie. U nas były ćwiczenia w metrze. Ja bym to metro omijał z daleka. No i co, wy Europejczycy? Warto było ściągać muzułmanów i cackać się z nimi, hołubić i kochać, a własną cywilizację deptać? Chcieliście multi-kulti, to teraz macie.
 • Mariusz Błaszczak o sprawie uchodźców: nie pójdziemy na żadne kompromisy...
  Nie pójdziemy na żadne kompromisy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków. Nie będziemy ulegać ideologiom związanym z poprawnością polityczną - powiedział w "Sygnałach dnia" Polskiego Radia Mariusz Błaszczak, wypowiadając się na temat kwestii przyjęcia uchodźców. Minister spraw wewnętrznych dodał, że decyzja poprzedniego rządu o przyjęciu siedmiu tysięcy uchodźców "była błędna". Błaszczak powiedział, że w piątek "uzgodniono pewne działania" dotyczące relokacji uchodźców i wzmacniania bezpieczeństwa przed nielegalnym przekraczaniem granic. - Realizowane to będzie dzięki PNR (Passenger Name Record - tłum. red.), czyli listę podróżujących samolotami. Listy te mają być udostępnione służbom specjalnym, żeby zneutralizować zagrożenie - podkreślił szef MSW. Dodał, że sprawa ta jeszcze musi zyskać akceptację Parlamentu Europejskiego. - UE ma jednak to do siebie, że działa w sposób bardzo powolny - przyznał.

  Polityk PiS podkreślił także konieczność zwiększenia dostępu do informacji, żeby wychwycić grupy ryzyka. Koncepcja "smart borders" pozwoli wzmocnić granice zewnętrzne UE. - Chodzi o to, żeby jak najszybciej przejmować ludzi, którzy w rejestrach funkcjonują jako osoby ryzykowne - powiedział Błaszczak w "Sygnałach dnia".

  Czy to oznacza także zwiększenie liczebności i kompetencji Straży Granicznej? - Chcemy przywrócić Straż Graniczną w miejscach, w których była wyeliminowana w ostatnich latach. Oznacza to, że również obywatele UE mogą być kontrolowani w ocenie ryzyka – to Straż Graniczna będzie oceniać. Skąd będzie czerpać wiedzę? Z dostępu do baz danych - ocenił Błaszczak. Na pytanie, czy nie będzie to także oznaczać ograniczenia swobodnego podróżowania, odpowiedział, żeby nie traktować tego w ten sposób. - Chodzi o to, by służby skoncentrowały się na eliminacji ryzyka. Ci, którzy grupy ryzyka stanowią, będą kontrolowani - dodał.

  Kraje Unii Europejskiej chcą ściślejszych kontroli na granicach zewnętrznych strefy Schengen. Kilka dni temu w Brukseli spotkali się unijni ministrowie spraw wewnętrznych. Holandia zaproponowała, by ministrefę wspólnie utworzyły kraje Beneluksu, Austria i Niemcy. - Na posiedzeniu Rady Europejskiej pomysł ten nie został przedstawiony w sposób formalny. Może to forma nacisku. UE to związek państw, które mają swoje interesy. Czasem są one zbieżne, czasem rozbieżne. MiniSchengen nie leży także w interesie UE. Jest mała szansa na realizację tego pomysłu, bo narusza także interesy tych państw, które tego chcą - powiedział Błaszczak.

  Duński premier Lars Lokke Rasmussen powiedział, że "zobowiązanie podjęte we wrześniu przez Danię wobec UE do przyjęcia 1000 uchodźców z innych krajów jest już nieaktualne". Co to oznacza także dla Polski? - Wcześniejsza zgoda rządu duńskiego była dobrowolna, niezobowiązująca. Rozmawiałem z MSW Słowacji – wyraził zdziwienie polską reakcją, bo była ona odmienna aniżeli ustalona podczas spotkania Grupy Wyszehradzkiej - powiedział Błaszczak, odnosząc się do niedawnej decyzji Polski o przyjęciu siedmiu tysięcy uchodźców.

  Problem polega jednak na tym, że tylko 66 gmin spośród blisko 2,5 tys. deklaruje przyjęcie uchodźców. Tak przynajmniej wynika z ogólnopolskiej ankiety resortu pracy, której rezultaty poznała "Rzeczpospolita". Podkreślany jest brak mieszkań komunalnych. Nie wiadomo też, kto miałby proces przyjmowania uchodźców finansować i ile pieniędzy gminy miałyby dostać. – Decyzja rządu o przyjęciu siedmiu tysięcy uchodźców była decyzją błędną. Nie pójdziemy na żadne kompromisy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków - powiedział Błaszczak. - Będziemy pomagać w sposób racjonalny. Bezpieczeństwo Polaków jest najważniejsze. Nie będziemy ulegać ideologiom związanym z poprawnością polityczną - zakończył szef MSW.
 • @Zdzich 06:05:18
  Uchodźcy w Europie –strefy No Go w Brukseli!!!

  ……St. Gilles, Cureghem, and Molenbeek are considered areas where non-Muslims are not welcome, and going there can be dangerous. Makes you wonder about the future of Europe…? …….

  http://www.gatestoneinstitute.org
  http://www.theguardian.com
  http://gatesofvienna.blogspot.com
  http://www.clarionproject.org


  http://www.clarionproject.org
  http://www.jpost.com
 • @Zdzich 06:05:18
  My Polacy żyjemy w ubóstwie a Polska, ty, Zygmunt, jeszcze chcecie obcym rozdawać ? Nie mamy żadnego, powtarzam żadnego obowiązku z nikim się dzielić, my musieliśmy odczekać swoje by móc ciężko tyrać na euro -za darmo nic nam Zachód a zwłaszcza Niemcy nic nie dali -jeszcze tylko kłody pod nogi nam podstawiali. Nie chcemy żadnych uchodźców z Azji i Afryki w Polsce, ponieważ dla Polaków nie ma pracy za uczciwe pieniądze na uczciwych umowach.
 • Aj waj, aj waj!!!
  Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia imigracji
  Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia liczby imigrantów. Szef organizacji Josef Schuster powiedział dziennikowi "Die Welt", że uchodźcy pochodzą z kręgów kulturowych, w których nietolerancja jest na porządku dziennym.(AJ WAJ, AJ WAJ!)...- Wcześniej czy później nie unikniemy wprowadzenia limitu - powiedział Schuster w wywiadzie dla "Die Welt". Jego zdaniem władze powinny kontrolować, kto wjeżdża do kraju.

  Schuster wskazał na problem integracji imigrantów. - Wielu uchodźców ucieka przed terrorem stosowanym przez Państwo Islamskie, pragnąc żyć w pokoju i wolności. Równocześnie uchodźcy ci pochodzą z kręgów kulturowych, których stałym elementem są nienawiść do Żydów i nietolerancja - powiedział szef środowisk żydowskich w Niemczech.

  Jak dodał, problemem jest nie tylko podejście do Żydów, lecz także równouprawnienie kobiet oraz stosunek do homoseksualistów.

  Zdaniem Schustera przyczyną braku tolerancji nie jest islam jako religia lecz sytuacja w krajach pochodzenia uchodźców.

  Od początku roku w Niemczech zarejestrowano ponad 900 tys. imigrantów. Większość z nich pochodzi z Syrii, Iraku i Afganistanu.

  Centralna Rada jest głównym przedstawicielem liczącej ponad 100 tys. osób społeczności żydowskiej w Niemczech. Większość z nich przyjechała do Niemiec w latach 90. z krajów byłego ZSRR. Ps...Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia imigracji - no to już widzę koniec rządów Anieli Willkommen i lokaja od otwierania i zamykania ....drzwi w RE. Czekamy na powrót wielkiego króla Europy, sławnego interlokutora cara, "polityka" z miasta Zoppot. A boją się nie bezpodstawnie, w końcu Mahomet wyeliminował fizycznie żydów z Medyny: Po tzw. "Bitwie Rowu" Mahomet oskarżył Kurajza, ostatnie pozostałe w Medynie żydowskie plemię, o sprzyjanie mekkańczykom, i pomimo że po pierwszych walkach złożyło ono broń kazał stracić około 600 do 900 mężczyzn, a kobiety i dzieci sprzedać w niewolę...No to teraz Merkel będzie musiała paść na kolana. Jeśli żydzi czegoś chcą, to to musi być uczynione, ponieważ w innym przypadku okrzykną ją antycośtam..Żydzi finansując imigrantów strzelili sobie w głowę. Albo im strzelili inni żydzi. Oczywiście, że protestują gdyż przebudowa pustych synagog na meczety już ruszyła. Exodus żydów z Niemiec do Ameryki już trwa, co z kolei wkurza osiadłych tam bogatych żydów tak samo jak w latach 40-tych ub. wieku. A co na to GW, TVN, Polsat, Lewicka, Lis, Kraśko, Szczuka i t.zw prof. M. Środa i inne oszołomy? Czy ośmielą się nazwać tych żydów nazistami, rasistami i ksenofobami ? Ciekawe co na to parch Tomasz Gross, który kilka miesięcy temu pojechał na Polakach za -jego zdaniem-nieprzychylne nastawienie Polaków wobec imigrantów. Czekamy na ich słodkopierdzące wypowiedzi, bo jak widzę to na razie zaniemówili. Myślę, że czekają na wskazówki z Tel Awiwu.. Czyli od dziś, droga "polska" żydolewico, popieranie przyjmowania imigrantów islamskich to antysemityzm!!!. Wbij sobie to w głowę i zmieniaj front na antyislamski jak najszybciej!!!
 • Czym różni się żyd od Araba?
  Odpowiem na to pytanie. Pewien żydowski profesor zbadał genotyp współczesnych Izraelczyków i porównał z genotypem żydów z czasów Chrystusa. I co się okazało? że potomkami żydów z czasów Chrystusa są ... Palestyńczycy! Żydzi mieszkający w Izraelu mają zupełnie inne geny. W Izraelu w większości nie mieszkają żydzi tylko chazarzy, oni nic wspólnego z żydami nie mają. Przyjęli tylko wiarę, a tak to dzikie wschodnie plemiona. Nie było żadnego wygnania żydów Z Izraela. Rzymianie nigdy nikogo nie wypędzali, tylko sobie podporządkowywali. Żydzi na świecie, to osoby nawrócone na judaizm. Po powstaniu Izraela przyjechali jako potomkowie rzekomo wypędzonych. Ten profesor po opublikowaniu badań został przez władze Izraela skrytykowany, zgadnijcie dlaczego? Tam w Palestynie był także i taki okres, że Arabowie zmuszali żydów do przejścia na islam pod karą śmierci. Dlatego wielu Palestyńczyków to nawróceni na islam żydzi. Tam się szybciutko zasymilowali, tylko w państwach zachodnich jakoś nie chcą.
 • @Zdzich 06:05:18
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/11/ekspotrujemy-araby.jpg?w=600
 • Lewacy niosą śmierć!!!
  Życie nie znosi próżni. Tam gdzie lewactwu neoliberałom i ideologom postmodernizmu udało się z sukcesem wyrwać narodom chrześcijańskie serce i wprowadzić dyktaturę wszelkiej maści mniejszości i dewiacji – wkracza wojujący islam. Wojna wdarła się do Europy, choć lewactwo nadal będzie przekonywać, że atak na Paryż to krwawy, ale jednak tylko incydent, który nie może prowadzić do jakichś szerszych nieuzasadnionych uogólnień. Oni wiedzą, że również mają niewinną krew na rękach. Wyśmiewani i nazywani oszołomami mądrzy ludzie już 30 lat temu przepowiadali, że Francja nazwana przez Watykan „najstarszą córą Kościoła”, właśnie z tego powodu zniszczona będzie, jako pierwsza.

  Bogu dzięki, że Polacy ocknęli się letargu. Budzi się poczucie patriotyzmu oraz duma z naszej historii. To są fakty, których nie zakrzyczy już nawet cała wataha skompromitowanych do cna lewackich francuskich piesków w rodzaju różnych Michników i Smolarów. Jednych naród nie wpuścił do parlamentu, a innych wymiótł stamtąd – miejmy nadzieję, że raz na zawsze. Ważne jednak, aby nowa władza w tej zapowiadanej „dobrej zmianie” za jeden z najważniejszych celów uznała umacnianie postaw patriotycznych, edukację młodych ludzi w wielkim szacunku dla wartości chrześcijańskich i tradycyjnej rodziny oraz prowadzenie polityki historycznej broniącej prawdy i honoru narodu. Raz na zawsze trzeba wyrzucić na polityczne pobocze ludzi typu Kopacz – mówiących o Polsce „ten kraj” i osobników takich jak Tusk twierdzących, że „polskość to nienormalność”. Żeby odbudować postawy patriotyczne i dumne spojrzenie na naszą wywodzącą się z chrześcijaństwa historię i kulturę trzeba wielu lat. W życiu politycznym jedna czteroletnia kadencja to jest krótki dystans, czyli swego rodzaju sprint, gdzie decydujący jest start, to znaczy dobre wyjście z bloków startowych. Oczywiście można, a nawet trzeba zakładać, że będzie się rządziło osiem, a może dwanaście lat, ale pracować trzeba z takim zapałem i intensywnością jakby na tej jednej kadencji miało się skończyć.

  Straty, jakie w psychice i mentalności Polaków poczyniła wspierana przez lewacką międzynarodówkę okrągłostołowa czerwono-różowa klika są olbrzymie, choć na tle zgniłego zachodu nie wyglądamy jeszcze najgorzej. Musimy zrobić wszystko, aby Paryż nigdy nie powtórzył się w Warszawie. Mentalni totalniacy, aby odwrócić uwagę od nieciekawej i trzeszczącej rzeczywistości zawsze roztaczają przed społeczeństwami propagandowe utopijne lewackie wizje bajecznej i wspaniałej przyszłości. Hasła „wybierzmy przyszłość”, „patrzmy w przyszłość”, „nie oglądajmy się wstecz” słyszeliśmy nie raz. To nieoglądanie się wstecz dotyczyło naszej pięknej historii i narodowych bohaterów. Pamiętajmy jednak, że przyszłości nie zna żaden śmiertelnik, a więc tym bardziej ta prymitywna lewacka hołota.

  Przez ostatnie ćwierćwiecze próbowano z nas zrobić kierowcę, któremu na przednią szybę zarzucono czerwono-różową szmatę twierdząc, że zapewnia ona doskonałą widoczność, a więc można do końca wcisnąć pedał gazu i pędzić do eurokołchozu jak do raju. Musiało minąć sporo czasu, aby Polacy, jako mądry naród w końcu zrozumieli, że taka jazda przy zerowej widoczności grozi wielką katastrofą. Pojawiało się coraz więcej rozsądnych ludzi podpowiadających, że jedyną szansą, aby nie wypaść z drogi i nie zsunąć się w przepaść jest spoglądanie we wsteczne lusterko, czyli w naszą piękną i pouczającą historię. Tylko tak, przy jeździe z zasłoniętą przednią szybą da się ocalić życie narodu. Tylko uważne wpatrywanie się we wsteczne lusterko pozwala utrzymać pojazd w osi drogi i w miarę bezpiecznie pokonywać ostre zakręty w lewo. To, co już minęliśmy pozwala przewidzieć zagrożenia, które są przed nami. Właśnie, dlatego przez lata rzucano nam za plecy kłamliwe propagandowe dymne granaty, które miały przesłonić nawet to, co było już za nami.

  Najważniejszy zadaniem dla rządzących jest jak najszybsze zdjęcie z naszej przedniej szyby tej zasłaniającej widoczność czerwono-różowej szmaty i wyrzucenie jej na śmietnik. Trzeba dokładnie wypolerować wsteczne lusterko, abyśmy doskonale widzieli ponad tysiącletnią drogę, która już za nami. Dopiero wówczas śmiało będziemy mogli wcisnąć gaz do dechy, aby mądrych doganiać, a przed głupimi uciekać.

  Na koniec już bez tych motoryzacyjnych porównań odniosę się do nadużywanego z premedytacją sformułowania „pluralizm w mediach”. Jest to kolejne poprawne polityczne określenie, które musimy rozumieć zupełnie inaczej niż jest ono nam przedstawiane. Nie oznacza to, że w mediach, zwłaszcza tych publicznych musi być koniecznie reprezentowany głos wrogów polski i lewackiej hołoty, którą Polacy pogonili w ostatnich wyborach. Antypolską piątą kolumnę należy izolować i zwalczać. Sączenie trucizny nawet w niewielkich i ograniczonych dawkach zawsze jest szkodliwe. I jeszcze jedna rada. Idąc w ślady jedynego w tej chwili europejskiego męża stanu, Viktora Orbana – należy zakazać działalności w Polsce wszystkim fundacjom finansowanym z zagranicy przez lewacką międzynarodówkę i nie dawać ani jednego budżetowego grosza na ich działalność.

  Wszyscy jesteśmy Francuzami! – woła dzisiaj świat. My nigdy się nimi nie stańmy, bo oni nie są już u siebie.

  Mirosław Kokoszkiewicz Ps....Brakuje nam wolności! Wolności w kreowaniu pieniądza! To jest pierwszy krok do prawdziwych zmian!!! i…. żadne szminkowanie trupa tutaj nie pomoże! PiS ma zamiar wypłacać po 500 zł na dziecko oraz odbudowywać przemysł(tylko kim i z kim pytam gdy brak kadr!), rozwijać budownictwo. Te pieniądze mogłyby być wprowadzane do obiegu jako pieniądz równoległy… omijający międzynarodową lichwę… czy to zrobią nasi rządzący? czy w ogóle wiedzą o takiej możliwości?… rząd Pani Szydło ponoć ma słuchać Polaków… czy tak zrobi? Tutaj coś o wolności, poczuciu własnej wartości oraz pieniądzu równoległym:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/23/wolnosc-to-pieniadz-pieniadz-to-rozwoj-rozwoj-to-potega-panstwa/
 • Znakomity film o współczesnej edukacji: „Modern Educayshun” – polskie napisy
  Czy to jeszcze fikcja, czy już rzeczywistość? Genialny film pokazujący absurdy w edukacji młodych pokoleń w Europie i w Stanach Zjednoczonych! Trwa zaledwie kilka minut, warto obejrzeć! https://youtu.be/7YwJKhOEqq4
 • @Zdzich 06:05:18
  Coś w Brukseli niebezpiecznie. Ludzie nie poszli do pracy, dzieci do szkoły. Obiekty użyteczności publicznej chronione przez wojsko. Miasto wydaje się wyludnione. Ale media głównego ścieku milczą na ten temat. Tusek siedzi jak szczur w kanalizie, a nam karze przyjmować zamachowców.Merkel jest nie tyle optymistyczna co fanatycznie rozkochana w beżowych. Ma w nosie co myślą Niemcy, Polacy , Europejczycy. She loves them (muslims) . Tylko pytanie dlaczego? Chce być uznana za świętą Makrelę , patronkę nielegalnych imigrantów, migrantów, pracowitych inaczej, miłośników zasiłków i życia na koszt "niewiernych psów"? Uchodźcy w Niemczech – oni nie przyjechali by pracować ale by nawracać. Zaślepienie Niemiec, narzucających Europie dyktat własnej polityki imigracyjnej, trudno racjonalnie wyjaśnić. O ile bowiem faktem jest, że rozpędzająca się coraz bardziej gospodarka niemiecka potrzebuje corocznie co najmniej 200 tys. nowych rąk do pracy, o tyle nowi przybysze z Azji Mniejszej raczej tych oczekiwań nie spełnią. Niemcy, które przez dziesięciolecia korzystały z taniej pracy tureckich robotników, nie zauważyły chyba, że obecni imigranci mają niewiele wspólnego z dawnymi. Turcja od reformy Atatürka aż do zdobycia władzy przez Erdogana była krajem radykalnie laickim, w którym nawet prawa religijne muzułmanów były mocno ograniczone. Niemiecka demokracja gwarantowała im więcej swobód religijnych niż ich własna ojczyzna. Ale w dobie coraz głębszej islamizacji i radykalizacji społeczeństw na Bliskim Wschodzie sytuacja diametralnie się zmieniła. Dzisiejsi muzułmańscy imigranci ze wzgardą odrzucają pomoc oznaczoną logo Caritas lub Czerwonego Krzyża. I przychodzą bardziej jako misjonarze obcej nam cywilizacji, oczekujący w zamian świadczeń społecznych, niż jako ci, którzy mieliby pracować na dobrobyt zachodnich społeczeństw……
  http://www.idziemy.com.pl Polacy uczcie się francuskiego, flamandzkiego i niemieckiego bo za kilka lat trzeba się będzie jakoś porozumieć z uciekinierami z tych państw...
 • @Kula Lis 65 15:55:16
  Za dużo piszesz. Ja nie mam czasu na czytanie kolejnej książeczki od Ciebie.
  Ale jeśli chcesz coś zdziałać, to zorganizuj bojkot wrzucania podatków do koryta naszych oprawców.
 • @Zdzich 16:09:58
  Dania i Szwecja zamknęła się na uchodźców. Szwecja likwiduje 40% połączeń z Danią a kontrole biletów są wykonywane 100% . Szwecja ledwo daje radę finansowo. Rzeczywistość przebija wszystkie amerykańskie filmy katastroficzne i sensacyjne. Brawa dla Europy. Zamiast Europy Ojczyzn mamy Europę koszmaru! To co się dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie, że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 5 lub 10. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą, że za przejazd do Europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń, że jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy. Integracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego. Cytuje " Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija - święte kłamstwo Islamu...Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu...we Francji drugi... na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci... Przeczytajcie coś, dowiedzcie się...jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie, zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia. Dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych..
 • @Zdzich 16:09:58
  Wzięta do niewoli przez bojowników PI mała Jazydka była sprzedawana na "dziewiczym rynku"... Siedmioletnia Lamia, Jazydka z Iraku, szczęśliwa wróciła do domu po wydostaniu się z niewoli Państwa Islamskiego.
  Mała Lamia, uprowadzona razem z siostrą i mamą w Sindżarze, na północy Iraku, opowiedziała, że była wielokrotnie gwałcona przez tego samego bojownika PI z Kataru „Abu Mohammeda". Zgodnie z relacją Lamii, bojownik był od niej kilkadziesiąt lat starszy. Zmuszał ją do uczenia się na pamięć Koranu i Hadisu, aby zatrzeć w jej pamięci wspomnienie o rodzimej religii. Niewolnice zostały przewiezione w znajdujące się pod kontrolą PI syryjskie miasto Rakka. Tam Lamia i jej siostra Mona nie chodziły do szkoły. A ich mama, porwana w piątym miesiącu ciąży, urodziła w niewoli syna, któremu dano na imię Omar.
  Potem Lamia wpadła w ręce saudyjskiego bojownika, który kupił ją pod warunkiem, że będzie ją „wychowywać" przez cały rok i gdy Lamii będzie już osiem lat ożeni się z nią. Według słów dziewczynki, jej wartość wycenili na „garść syryjskich lir" lub „amerykańskich dolarów". Lamia, jej siostra i mama z bratem zostali uratowani tydzień temu. Z niewoli wydostał ich Abu Szudża, ich rodak, który wyswobodził już niejedną iracką kobietę. Nowo narodzonego brata rodzina od razu nazwała Szadżu, na cześć ich oswobodziciela.
 • @Zdzich 16:09:58
  W Syrii bojownicy PI próbowali uniknąć niewoli w kobiecych ubraniach...Do masowej ucieczki bojowników doszło po tym, jak syryjska armia rządowa rozpoczęła kontrofensywę na pozycje islamistów. W ciągu 24 godzin armia odzyskała ponad 400 km2.
  Kilkudziesięciu bojowników ugrupowania terrorystycznego Państwo Islamskie zostało złapanych pod syryjskim Aleppo podczas próby przedostania się przez posterunki armii rządowej. Jak donosi irańska agencja Fars, terroryści przebrali się za kobiety, a szczególnie zdolni nawet zrobili sobie makijaż. Wcześniej w sobotę wojska rządowe wspierane przez Hezbollah wyparły islamistów z obszaru w tym rejonie o powierzchni 410 km2.
  Ps...Dla pełnego kamuflażu powinni sobie jeszcze obciąć to i owo. Miejmy tylko nadzieję, że Alawici NIE będą robić żadnej zabawy w "jeńców wojennych". Pilnować, pilnować i jeszcze raz sprawdzać bardzo dokładnie, tak żeby oba ma nie zdążył uciec ! Dokładne przesłuchanie i ... do piachu z każdym bez wyjątku.
 • @moher
  W.Brytania: wzrost przestępstw nienawiści wobec muzułmanów
  Liczba przestępstw nienawiści wobec muzułmanów gwałtownie wzrosła, o niemal 275 proc., od zamachów w Paryżu z 13 listopada - podała w poniedziałek organizacja Tell MAMA, która w Wielkiej Brytanii od 2012 r. monitoruje islamofobiczne incydenty. Tell MAMA (Measuring Anti-Muslim Attacks) wzorowana na organizacji dobroczynnej CST, monitorującej przejawy antysemityzmu i zapewniającej wsparcie jego ofiarom, podała, że w ciągu ośmiu dni od zamachów w Paryżu odnotowała 115 antymuzułmańskich incydentów nienawiści w porównaniu z 42 w analogicznym okresie ubiegłego roku.

  Większość incydentów to uliczne zaczepki, których ofiarami były muzułmanki w wieku 14-45 lat noszące hidżaby, a napastnikami głównie młodzi biali mężczyźni.

  Podobny skok w liczbie incydentów zanotowano po zamordowaniu w maju 2013 roku brytyjskiego żołnierza Lee Rigby'ego przez dwóch konwertytów na islam. Tym razem nie było jednak ataków na meczety jak po tym zabójstwie.

  We wrześniu londyńska policja podała, że liczba zgłoszonych islamofobiczych incydentów w brytyjskiej stolicy wzrosła o 71 proc. w stosunku do poprzednich 12 miesięcy i przypisała ten wzrost lepszemu raportowaniu i lepszej świadomości wśród funkcjonariuszy. Ps... Jak islamscy chuligani przeganiają kamieniami Policję z "no-go-zones", tego już fundacja nie raportuje. Zaczepek młodych muzułmanów do niemuzułmańskich dziewcząt już nie liczy. Za to każda uwaga białego człowieka na widok obcego w naszym kręgu kulturalnym stroju to już "przestępstwo (!) nienawiści. Oto jak dobrze zorganizowane mniejszości potrafią z poparciem mediów (gdzie również rządzi niepodzielnie mniejszość, ale ta "niewyznaniowa") zagarniać coraz to nowe obszary. Nikt nie mówi, że Afrykanie będą kiedykolwiek mniejszością w Afryce
  Nikt nie mówi, że Azjaci będą kiedykolwiek mniejszością w Azji
  Dlaczego więc mówi się, że biali będą mniejszością w Wielkiej Brytanii w roku 2036, a w Szwecji w 2024?
  Ponieważ MASOWA nie-biała imigracja występuje we WSZYSTKICH białych i TYLKO białych krajach
  Ponieważ jest to program białego ludobójstwa
  Mówią, że są „antyrasistami”, ale tak naprawdę są anty-biali
  Antyrasista to kryptonim dla anty-biały Azja dla Azjatów, Afryka dla Afrykanów, białe kraje dla wszystkich!
  „Antyrasiści” MÓWIĄ, że są przeciwko białym rasistom, białemu rasizmowi i białemu uprzywilejowaniu
  TAK NAPRAWDĘ są przeciwko białej kulturze, białej cywilizacji i białym ludziom
  MÓWIĄ, że chcą świata bez „nienawiści” i „rasizmu”
  TAK NAPRAWDĘ chcą świata bez białych ludzi
  TAK NAPRAWDĘ chcą świata bez CIEBIE
  TAK NAPRAWDĘ chcą białego ludobójstwa
  Antyrasista to kryptonim dla anty-biały
 • @Kula Lis 65 18:28:37 - Powtarzam jeszcze raz:
  Nie czytam Twoich książeczek. Są za długie.
 • @Kula Lis 65 18:28:37
  To jest bardzo smutne, bo tutaj tez słuchy mnie doszły, ze młode muzułmanki, dziewczyny noszące hijab boja się ataków. Jak zwykle, atakowane są najsłabsze istoty, które są równie kiepsko traktowane w domu przez ojców i braci, pośród których często nie miałyby życia, gdyby tej husty na głowie nie nosiły. Ci ludzie w większości wypadkow są bardzo przywiązani do swoich tradycji, szczególnie w stosunku do kobiet i dziewcząt, bo chłopcy sa traktowani inaczej i na wiele więcej moga sobie pozwolić, poza oczywiście małżeństwem spoza swojego kręgu kulturowego, co jest ewenementem. Dzieje się tak pomimo ze imigracja do Kanady jest bardzo rozsądna w porównaniu do dzisiejszej inwazji na Europę i pomimo faktu, ze najcześciej imigruja ludzie w miarę zamożni i niezłe wykształceni.
  To jest bardzo trudna sytuacja, bo gdyby chciały zrezygnować ze swojej religii, musiałyby porzucić swoje liczne rodziny i znalazły by sie osamotnione w niezbyt przyjaznym społeczeństwie. Między młotem a kowadłem.
 • @Lotna 00:24:23
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/11/oni-wc582ac59bnie-idc485-na-wojnc499.jpg?w=771
 • @rysio 13:51:06
  NAPISAŁ PAN :
  "W "mędiach" głównego ścieku takie rzeczy..."

  https://www.youtube.com/watch?v=2qDNcrHwe5w

  Głównego nurtu owszem są, ale ponieważ RUSSIA TODAY NEWS są o niebo bardziej wiarygodne od mediów zachodnich to określenie głównego ścieku jest dla mnie nieporozumieniem.

  PS. BARDZO CENNY LINK
  POZDRAWIAM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031