Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1228 postów 968 komentarzy

Będziemy płacić obywatelom Izraela odszkodowania!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Będziemy płacić renty 50 tysiącom obywateli Izraela! Za zbrodnie popełnione przez Niemców i Sowietów, 20 milionów złotych miesięcznie, prawie ¼ miliarda rocznie (o ile nie jest to szwindel, bo może być więcej) będziemy płacić obywatelom Izraela.

Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy. Ustawa została przegłosowana przez polski Sejm. Poparli ją solidarnie członkowie wszystkich klubów poselskich, zarówno tych z prawa, jak i tych z lewa. Wszyscy głosowali za nią jak jeden mąż. Także ci z PiS, Solidarnej Polski. Nikt się nie wyłamał, a takiej dyscypliny w Sejmie nie było nigdy (no może z wyjątkiem Sejmu PRL). Tylko dwóch posłów było przeciw: Wojciech Szarama i Przemysław Wipler. 

Za ustawą głosowali z PiS

1.      Jarosław Kaczyński

Andrzej Duda

Beata Szydło


 Za ustawą głosowali z PO

Donald Tusk

Małgorzata Kidawa-Błońska

Grzegorz Schetyna          

 Ewa Kopacz


Bez zmrużenia oka wszyscy podpisali. We wszystkich kluczowych ustawach głosują tak samo

Utworzono nową kategorię poszkodowanych tj. tych którzy „doznali szkody na terenach należących do Polski”; że do świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto ucierpiał w czasie okupacji sowieckiej do roku 1956, czyli także bandyta z UB lub KBW postrzelony przez żołnierza wyklętego; że rząd RP, w tym MSZ, włączył się do antypolskiej polityki historycznej Żydów i Niemców. Nie miejmy złudzeń, sprawa żydowskiego zwrotu mienia nabiera tempa. 

 Nadchodzi czas aby o tym przypomnieć. Tego nie wolno wybaczyć. W Sejmie nie powinno być nikogo, kto głosuje za anypolską ustawą, kto dopuszcza się zaprzaństwa, czyni z nas naród sprawców, kto współdziała z wrogiem na szkodę własnego kraju. 


Dr Zbigniew Kękuś o anypolskiej hucpie Sejmu i polskiego rządu ws. odszkodowań dla żydów


 z informacji: Warszawska Gazeta 21-27 sierpien 2015

Więcej informacji:

http://www.udskior.gov.pl/Komunikat,Urzedu,do,Spraw,Kombatantow,i,Osob,Represjonowanych,w,sprawie,informacji,prasowych,dotyczacych,transferu,swiadczen,kombatanckich,za,%3Cstrong%3Egranice%3C/Nowelizacja,ustawy,kombatanckiej,940.html

Kongres Nowej Prawicy Choszczno

https://www.facebook.com/KnpChoszczno/posts/519643881474934

strona Zbigniewa Kękusia

 https://www.facebook.com/KnpChoszczno/posts/519643881474934

 

KOMENTARZE

 • goy zawsze głosuje na wybrańców jajwajców
  https://odyssynlaertesa.files.wordpress.com/2014/06/zus-dodatek-c5bcydzi.jpg
 • ------ OSKARŻAM PO -PIS-inne tzw prawicowe partie o OSZUSTWO !!
  -WSZECH-CZASÓW dokonywującym się na Narodzie polskim !. Polacy stali się nędzarzami za PRZYCZYNĄ żydoskich tzw. elit rządzących Polską .!. Należy na WSZYSTKICH FORACH POLSKICH informować Polaków O !! bogactwach ich ziemi !

  POWINNA POWSTAĆ na pejsbuku strona PILNUJĄCA SKARBÓW POLSKIEJ ZIEMI !! -MONITOROWAĆ NALEŻY każdy ruch ! ŻYDOSKIEGO NIErządu dot próby przejmowania tychże .

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Zatajone-przed-Polakami-bogactwa-Polski-czyli-najwieksze-oszustwo-PRL-bis-tzw-III-RP
 • @autorka
  Dzień dobry

  Pozwoli Pani, że zacytuję odpowiedni fragment ustawy

  http://www.udskior.gov.pl/Komunikat,Urzedu,do,Spraw,Kombatantow,i,Osob,Represjonowanych,w,sprawie,informacji,prasowych,dotyczacych,transferu,swiadczen,kombatanckich,za,%3Cstrong%3Egranice%3C/Nowelizacja,ustawy,kombatanckiej,940.html.

  Cytuję

  ======
  Obecnie świadczenia należne kombatantowi lub innej osobie uprawnionej zamieszkałym za granicą wypłacane są na ich wniosek - osobie przez nich upoważnionej do odbioru, zamieszkałej w kraju albo na prowadzony w kraju rachunek w banku.

  W związku z tym, iż rozwiązanie takie niewątpliwie powoduje zbędne utrudnienia, ostatnia nowelizacja prawa kombatanckiego wprowadza ułatwienia w zakresie transferu świadczeń kombatanckich przysługujących kombatantom lub innym osobom uprawnionym zamieszkałym za granicą.
  ==============

  I to by było na tyle (jak mawiał pewien klasyk).

  Pozwoli Pani, że spróbuję coś Pani wytłumaczyć. Oczywiście może się Pani ze mną nie zgodzić. Jest to tylko mój subiektywny sąd.

  Otóż.

  Osoba, która nie rozumie znaczenia prostych zdań sformułowanych i wyrażonych w języku polskim i chwali się tym na forum publicznym, dowodząc tym swojej polskości, nie jest ani Polką ani Polakiem tylko, w najlepszym przypadku - idiotką lub idiotą.

  W najgorszym przypadku - zwykłym ścierwem na obcych usługach.

  Z prośbą o - "pójście po rozum do głowy", pozdrawia

  nonscolar
 • @ireneusz 11:30:29
  Mój znajomy miał na studiach kumpla.

  Nazywali go "Ireneriusz-Degeneriusz".

  Czy to możliwe, że to Pan?
  Sporo by się zgadzało.
 • Ale trend jest niestety odwrotny.
  Cytat: " W Sejmie nie powinno być nikogo, kto głosuje za antypolską ustawą, kto dopuszcza się zaprzaństwa, czyni z nas naród sprawców, kto współdziała z wrogiem na szkodę". W wyniku wyborów z tych dwóch posłów którzy wyłamali się z tej syjonistycznej spółdzielni w Sejmie został tylko Wojciech Szarama, a Przemysław Wipler startując z listy partii KORWIN nie wszedł do Sejmu VIII kadencji, rzeczywiste straty wśród polskich patriotów wynoszą więc 50% i taka jest nasza szara rzeczywistość.
 • @autorka
  Informacja dla wszystkich tak zwanych "pożytecznych idiotów".

  Z transferem przyznanych im środków Żydzi poradzą sobie świetnie, nawet bez ustawy.

  Niestety, są takie środowiska kombatanckie poza Polską, dla których koszt utrzymania konta w Polsce może przewyższać wartość przyznanych świadczeń.

  Listę stowarzyszeń kombatanckich masz tutaj:

  https://www.udskior.gov.pl/Organizacje,i,inne,podmioty,zrzeszajace,osoby,posiadajace,uprawnienia,kombatanckie,i,rownorzedne,596.html

  I głównie dla nich jest ta ustawa.

  Patrząc na Pani posty zastanawiam się, czy z debilizmu można się wyleczyć.
 • @ninanonimowa 12:25:40
  Co z Panią jest nie tak?

  W końcu nawet najgłupszy murzyn z Afryki, po rocznym pobycie w Polsce i kontakcie z językiem polskim jest w stanie operować nim w stopniu zrozumiałym dla tubylców.

  A Pani - podobno Polka z dziada pradziada, nie jest w stanie sklecić nawet dwóch poprawnych zdań w języku polskim, w taki sposób, by można było je zrozumieć.

  Zakrawa to już nie tylko na dysleksję i dysortografię, ale nawet na dysrozumię i dyspolakię.

  Weź się babo w garść i spróbuj skończyć szkołę podstawową.
  Tylko uczciwie, a nie po znajomości.

  Tam się chociaż trochę oswoisz z językiem polskim.

  Albo zacznij odwiedzać psychologa.

  Z życzeniami powrotu do równowagi psychicznej

  nonscolar
 • @nonscolar 14:13:02
  ::)))) a zakrawa , zakrawa . Mówisz Pan ! ładnie i okrąglutko - od kropki z przecinkami do kropki !.

  BABA nie ma czasu ! na okrąglutkie pisanie TO !! zostawiam nauczycielom nie znającym ŻYCIA !! a dorywających się do polityki ! / 80% w Sejmie /.
 • @ninanonimowa 14:21:11
  Kocham to :-)))))))))))))

  Moja eks była tak samo rozgarnięta.
  A prawie ministerialny stołek.

  Bo to Polska właśnie.

  Buźka od nonscolara ;-)
 • @ireneusz 14:33:52
  Niestety w Poznaniu, na UAM.

  Widać jest was trochę na różnych uczelniach :-))

  pozdro

  nonscolar

  PS. "Degeneriusz" tylko dlatego, że miał najmocniejszą głowę ze wszystkich i było mu obojętne, co pije.
 • @
  Tak czy owak osoby rządzące Polską to antypolacy działający na szkodę obywateli polskich. Przyznają dodatki, rozmaite ulgi osobom poszkodowanym przez ZSRR od czasów wojny, poszkodowanym przez reżim komunistyczny po wojnie i przez III Rzeszę. Pieniądze na te świadczenia grabią od Polaków. Niemcom jeszcze gdy Skubiszewski siedział w MSZ wysłali oryginalne dokumenty obrazujące straty wyrządzone w II wojnie światowej, nie domagali się rzetelnych reparacji od sprawców wyrządzonych Polakom szkód.
  Ja rozumiem, że kombatantami są niewątpliwie ci, którzy walczyli o Polskę w tamtym czasie, ale w rozumieniu ustawy kombatanckiej to również ci, którzy przebywali w gettach. Świadczenia przysługują też członkom ich rodzin. Niemcy zgodzili się wypłacać dodatkowe świadczenia tym Polakom, którzy byli zabierani na przymusowe roboty. Dziecko takich Polaków otrzymało również dodatek pod warunkiem, że było razem z rodzicami na przymusowych robotach.
 • @
  Oto do czego doprowadza system podatkowy. Niewolnicy płacą, zdrajcy wydają.
  A mówiłem, a pisałem:
  „Potrzebna jest nowa prawdziwie-konserwatywna i oficjalnie anty-syjonistyczna partia polityczna, która zawalczyłaby o Konstytucyjną Republikę Polski.”
  “Zlikwidować wszystkie podatki, czyli koryto dla chciwców i bandytów”.
 • Sprawdzają się przedwyborcze przepowiednie, że...
  Praktycznie nic się nie zmieni po przejęciu władzy przez PIS który robi za niby opozycję. Oni zawsze (z PO) w kluczowych dla Polski sprawach (takich jak np wysłanie Wojska Polskiego na obcą wojnę) głosowali zgodnie. Kiedyś my Polacy będziemy, tak jak teraz zwykli szeregowi Niemcy, oskarżani o wywoływanie i udział w wojnach.
  Jak daleko można jeszcze ten naród upodlić?...
 • @Jan Paweł 19:04:01
  Nie wiem jak ty, ale ja się cieszę, że PO nie wygrało. Byłoby to totalne upokorzenie nas, Polaków. PiS nie jest fajny ale przynajmniej ci, co tak chcieli PiSu u władzy, to przejrzą wreszcie na oczy. Błędem było to, że nie stanęliśmy po stronie III Rzeszy. Skoro Niemcy, którzy są uważani za odwiecznych wrogów chcieli rozprawić się z Żydami, którzy też są uważani za odwiecznych wrogów Polski, to dlaczego mieliśmy się wtrącać do tej draki? Piłsudski może i nie potrafił zarządzać armią ale to endecja nie wykorzystała szansy, nie stworzyła żadnej organizacji współpracującej z Niemcami.
 • @ireneusz 14:38:54
  Nie chcemy żydzie waszej "cywilizacji" wprowadzonej w życiu w lasku katyńskim i w katowniach UB pod szyldem władzy radzieckiej. Nie chcemy waszych kantów rodem z magdalenki, wasz oszukańczy ustrój wkrótce się zawali - to co żydostwo wspierane przez USA robi w Polsce to działalność mafijna - zakazana we wszystkich cywilizowanych krajach świata a karana tym co przejściowo zostało zniesione w UE a nadal obowiązują nawet w USA. I waszych "gewałt, gewałt" nikt nie usłyszy a jak usłyszy i tak będzie miał to w d..ie !!!
 • autor
  Lista banków centralnych należących do Rothschildów

  Opublikowano: 02.11.2015
  Meyer Amschel Rothschild (1744-1812), członek żydowskiego kartelu bankowego Rothschildów, powiedział kiedyś: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa.”

  Oto lista banków (nazwy angielskie), które posiada jego ród. Zauważ, że duże znaczenie na tej liście mają Bank Afganistanu, Centralny Bank Iraku, a także ostatnio dodany… Centralny Bank Libii. Następny będzie Bank Syrii?

  Afganistan: Bank of Afghanistan
  Albania: Bank of Albania
  Algeria: Bank of Algeria
  Arabia Saudyjska: Saudi Arabian Monetary Agency
  Argentyna: Central Bank of Argentina
  Armenia: Central Bank of Armenia
  Aruba: Central Bank of Aruba
  Australia: Reserve Bank of Australia
  Austria: Austrian National Bank
  Azerbejdżan: Central Bank of Azerbaijan Republic
  Bahamy: Central Bank of The Bahamas
  Bahrain: Central Bank of Bahrain
  Bangladesz: Bangladesh Bank
  Barbados: Central Bank of Barbados
  Belgia: National Bank of Belgium
  Belize: Central Bank of Belize
  Benin: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Bermudy: Bermuda Monetary Authority
  Bhutan: Royal Monetary Authority of Bhutan
  Białoruś: National Bank of the Republic of Belarus
  Boliwia: Central Bank of Bolivia
  Bośnia: Central Bank of Bosnia and Herzegovina
  Botswana: Bank of Botswana
  Brazylia: Central Bank of Brazil
  Bułgaria: Bulgarian National Bank
  Burkina Faso: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Burundi: Bank of the Republic of Burundi
  Chile: Central Bank of Chile
  Chiny: The People’s Bank of China
  Chorwacja: Croatian National Bank
  Côte d’Ivoire: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Cypr: Central Bank of Cyprus
  Czad: Bank of Central African States
  Czechy: Czech National Bank
  Dania: National Bank of Denmark
  Dominikana: Central Bank of the Dominican Republic
  Egipt: Central Bank of Egypt
  Ekwador: Central Bank of Ecuador
  Estonia: Bank of Estonia
  Etiopia: National Bank of Ethiopia
  Fidżi: Reserve Bank of Fiji
  Filipiny: Bangko Sentral ng Pilipinas
  Finlanda: Bank of Finland
  Francja: Bank of France
  Gabon: Bank of Central African States
  Gambia: Central Bank of The Gambia
  Ghana: Bank of Ghana
  Grecja: Bank of Greece
  Gruzja: National Bank of Georgia
  Gujana: Bank of Guyana
  Gwatemala: Bank of Guatemala
  Gwinea Bissau: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Gwinea: Bank of Central African States
  Haiti: Central Bank of Haiti
  Hiszpania: Bank of Spain
  Holandia: Netherlands Bank
  Holenderskie Antyle: Bank of the Netherlands Antilles
  Honduras: Central Bank of Honduras
  Hong Kong: Hong Kong Monetary Authority
  Indie: Reserve Bank of India
  Indonezja: Bank Indonesia
  Irak: Central Bank of Iraq
  Iran: The Central Bank of the Islamic Republic of Iran
  Irlandia: Central Bank and Financial Services Authority of Ireland
  Islandia: Central Bank of Iceland
  Izrael: Bank of Israel
  Jamajca: Bank of Jamaica
  Japonia: Bank of Japan
  Jemen: Central Bank of Yemen
  Jordania: Central Bank of Jordan
  Kajmany: Cayman Islands Monetary Authority
  Kambodża: National Bank of Cambodia
  Kamerun: Bank of Central African States
  Kanada: Bank of Canada – Banque du Canada
  Katar: Qatar Central Bank
  Kazachstan: National Bank of Kazakhstan
  Kenia: Central Bank of Kenya
  Kirgistan: National Bank of the Kyrgyz Republic
  Kolumbia: Bank of the Republic
  Komory: Central Bank of Comoros
  Kongo: Bank of Central African States
  Kostaryka: Central Bank of Costa Rica
  Kuba: Central Bank of Cuba
  Kuwejt: Central Bank of Kuwait
  Lesoto: Central Bank of Lesotho
  Liban: Central Bank of Lebanon
  Libia: Central Bank of Libya
  Litwa: Bank of Lithuania
  Luksemburg: Central Bank of Luxembourg
  Łotwa: Bank of Latvia
  Macedonia: National Bank of the Republic of Macedonia
  Madagaskar: Central Bank of Madagascar
  Makao: Monetary Authority of Macao
  Malawi: Reserve Bank of Malawi
  Malezja: Central Bank of Malaysia
  Mali: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Malta: Central Bank of Malta
  Maroko: Bank of Morocco
  Mauritius: Bank of Mauritius
  Meksyk: Bank of Mexico
  Mołdowa: National Bank of Moldova
  Mongolia: Bank of Mongolia
  Montenegro: Central Bank of Montenegro
  Mozambik: Bank of Mozambique
  Namibia: Bank of Namibia
  Nepal: Central Bank of Nepal
  Niemcy: Deutsche Bundesbank
  Niger: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Nigeria: Central Bank of Nigeria
  Nikaragua: Central Bank of Nicaragua
  Norwegia: Central Bank of Norway
  Nowa Zelandia: Reserve Bank of New Zealand
  Oman: Central Bank of Oman
  Pakistan: State Bank of Pakistan
  Papua Nowa Gwinea: Bank of Papua New Guinea
  Paragwaj: Central Bank of Paraguay
  Peru: Central Reserve Bank of Peru
  Polska: Narodowy Bank Polski
  Portugalia: Bank of Portugal
  Republika Centralnej Afryki: Bank of Central African States
  Republika Korei: Bank of Korea
  Republika Południowej Afryki: South African Reserve Bank
  Rosja: Central Bank of Russia
  Rumunia: National Bank of Romania
  Rwanda: National Bank of Rwanda
  Salwador: Central Reserve Bank of El Salvador
  Samoa: Central Bank of Samoa
  San Marino: Central Bank of the Republic of San Marino
  Senegal: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Serbia: National Bank of Serbia
  Seychelles: Central Bank of Seychelles
  Sierra Leone: Bank of Sierra Leone
  Singapur: Monetary Authority of Singapore
  Słowacja: National Bank of Slovakia
  Słowenia: Bank of Slovenia
  Sri Lanka: Central Bank of Sri Lanka
  Stany Zjednoczone Ameryki: Federal Reserve, Federal Reserve Bank of New York
  Suazi: The Central Bank of Swaziland
  Sudan: Bank of Sudan
  Surinam: Central Bank of Suriname
  Szwajcaria: Swiss National Bank
  Szwecja: Sveriges Riksbank
  Tadżykistan: National Bank of Tajikistan
  Tajlandia: Bank of Thailand
  Tanzania: Bank of Tanzania
  Togo: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Tonga: National Reserve Bank of Tonga
  Trinidad i Tobago: Central Bank of Trinidad and Tobago
  Tunezja: Central Bank of Tunisia
  Turcja: Central Bank of the Republic of Turkey
  Uganda: Bank of Uganda
  Ukraina: National Bank of Ukraine
  Unia Europejska: European Central Bank
  Urugwaj: Central Bank of Uruguay
  Vanuatu: Reserve Bank of Vanuatu
  Wenezuela: Central Bank of Venezuela
  Węgry: Magyar Nemzeti Bank
  Wielka Brytania: Bank of England
  Wietnam: The State Bank of Vietnam
  Włochy: Bank of Italy
  Wschodnie Karaiby: Eastern Caribbean Central Bank
  Wyspy Solomona: Central Bank of Solomon Islands
  Zambia: Bank of Zambia
  Zimbabwe: Reserve Bank of Zimbabwe
  Zjednoczone Emiraty Arabskie: Central Bank of United Arab Emirates

  Źródło oryginalne: bloginfo.educate-yourself.eu
  Źródło: UderzwFalsz.wordpress.com
 • @Wrzodak Z. 20:57:40
  Z tą Rosją i Chinami to chyba przesadziłeś ...
 • @Drab61 21:50:59
  To nie ja, podaję żródło informacji. W pewnym stopniu banki te (Rosja, Chiny) realizują filozofię fałszerzy pieniędzy. Choć mogą skutki być dla tych państw o wiele mniejsze w przeciwieństwie do naszego kraju.
 • @Drab61 20:52:24/ w zgodzie z Prawem
  .
  Wszystko, co osiagnęło szczyty, musi runać w dół.
 • @Wrzodak Z. 20:57:40
  Przecież ta lista to jakiś idiotyzm.

  Może Pan wytłumaczyć w jaki sposób znalazł się tam na przykład NBP, czyli w jaki sposób jest czyjąś własnością?

  Niechby nawet i Rothschildów.

  pozdrowienia

  nonscolar

  PS. Najpierw my Polacy robimy sami z siebie debili, a później, gdy inni z naszego matołectwa korzystają, mamy do nich pretensje. Międzynarodowa polityka to nie dobroczynność.

  Gdyby debile w stylu Tuska, Balcerowicza, Rostowskiego i pozostałej ferajny (chociaż dotyczy to w mniejszym lub większym stopniu wszystkich rządzących do tej pory polityków) nie robili długów, to nie musielibyśmy utrzymywać żadnych międzynarodowych instytucji finansowych.

  Niech Pan sam sprawdzi, ilu debili głosowało chociażby na PO i Nowoczesną (o lewakach nie wspominając) w ostatnich wyborach. I co?

  Rothschild im kazał?
  Niech Pan nie będzie śmiieszny.
 • @nonscolar 23:54:27
  --- ŻYCIE ! dramatyczna NĘDZA - życie w niej ! im kazało .
 • @nonscolar 23:54:27
  NBP nie wykonuje czynności bankowych w rozumieniu Prawa bankowego. Zajmuje się wyłącznie emisją pieniądza i polityką monetarną państwa. A ile ma departamentów i urzędników! Co do tej emisji pieniądza, to też chodzi o czynności formalno-organizacyjne zapewne, bo w Mennicy Polskiej S.A od 2005r.,pakiet kontrolny akcji ma niejaki Zbigniew Jakubas a nie Skarb Państwa.
 • @wercia 10:10:14
  Co mam na to odpowiedzieć?

  Jebnij się wercio w pen pusty łeb.

  ==============

  W ramach działalności menniczej spółka produkuje:

  polskie monety obiegowe[9] i kolekcjonerskie[10];
  monety na zamówienie emitentów z innych państw[11];
  inwestycyjne sztabki złota o masie od 1 do 1000 g[12];
  wszystkie polskie odznaczenia państwowe[13];
  medale i znaczki[14];
  datowniki[15];
  pieczęcie i znaczniki (cechowniki) probiercze[16].

  Cytat za:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mennica_Polska
  ==================

  Rozumiem, że Jakubas już dawno przyznał sobie wszystkie możliwe ordery i śpi na wyprodukowanych przez siebie sztabkach złota.

  A datowniki przekręca wstecz i se nimi datuje co chce i kiedy chce.

  Nawet, gdybyś sobie głowę pod kafar podłożyła i tak nic ci to nie pomoże. Od pewnego poziomu głupota jest nieodwracalna.

  nonscolar
 • @nonscolar 11:34:20
  Dodam jeszcze (sam byłem świadkiem).

  Kiedyś w knajpie zabrakło Jakubasowi na piwo. Zadzwonił do mennicy, kazał wydrukować sobie paczkę stuzłotówek i przywieźć umyślnym.

  Nie minęło dziesięć minut, przed knajpą ląduje helikopter, wyłazi z niego umyślny w liberii i klęcząc podaje Jakubasowi paczkę banknotów, pachnących jeszcze świeżą farbą.

  Cośmy wtedy poużywali, tego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało.

  Ale niestety, to se ne vrati.

  pozdrawia

  nonscolar

  PS. Ne vrati se przez takich dociekliwych jak Pani.

  Po prostu - Jakubas powiedział, że boi się kłopotów i żadnego więcej chlańska nie zasponsoruje.
 • @wercia 10:10:14
  wystarczy zajrzeć do

  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7818200,Resort_skarbu_sprzedal_42_proc__akcji_Mennicy_Polskiej.html?disableRedirects=true
 • @nonscolar 11:34:20
  Przecież ci jełopie napisałam, że NBP nie jest bankiem w rozumieniu Prawa bankowego, a tylko urzędniczą armią od polytyki pieniężnej. A to, że ujawniłam, że Żyd bije monety tak cię zabolało? Zobacz, jakie banki przejęły czynności dawnego NBP i kto i ile ma w nich udziałów. Nadepnij ....na ogon, to się zwija i szczerzy kły :))
 • @nonscolar 11:47:30
  Aj, waj był świadkiem -sam :)) JW Jakubasa, świadkiem niezwykłego wydarzenia:))
 • @wercia 12:13:37
  Droga werciu

  Napisałaś - "Przecież ci jełopie napisałam, że NBP nie jest bankiem w rozumieniu Prawa bankowego".

  Jesteś jak pan Jourdain, który odkrył, że od przeszło 40-tu lat mówi prozą, nic o tym nie wiedząc.
  Ponadto z dumą ogłasza to wszem i wobec, mając pretensje do tych, którzy przed tą prawdą objawioną nie klękają.

  Na Boga - wydoroślej.

  Na marginesie - co ja na to poradzę, że Żydowi opłaca się bicie monet, a Polakowi nie.

  pozdro

  nonscolar
 • Będziemy?
  Jak to jest że co i rusz czytam "będziemy płacić" podczas gdy płacimy już od jakichś sześciu miesięcy. Informacja o porozumieniu i rozpoczściu spłat była nawet w polskojęzycznych dużych mediach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829