Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1293 posty 1012 komentarzy

UWAGA!" Orły czekają na odkrycie"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

LAS SMOLEŃSKI i TELEWIZJA NARODOWA zapraszają na II-gie warsztaty plastyczne (metaloplastyka, rysunek), których tematem będzie 719 Rocznica ORŁA BIAŁEGO jako Godła Polski.

 Gościem honorowym i osobą prowadzącą spotkanie będzie sam mistrz medalierstwa Pan Bogusław Niedźwiecki, który od 1972 roku wykonuje wizerunki orła związane z wydarzeniami ważnymi dla Polski i Polaków.  Udzieli lekcji jak wykonać orła w metalu. I-wsze warsztaty odbyły się 2 maja w dniu Święta Flagi Polskiej. 

Hasło spotkania: 

„Orły czekają na odkrycie”

28 czerwca  w Warszawie w godzinach 11:00 - 15:00 na Skwerze Księdza Twardowskiego przy pomniku Prymasa Wyszyńskiego Las Smoleński i Telewizja Narodowa zapraszają wszystkich chętnych, a w szczególności młodych mieszkańców Warszawy do wzięcia udziału w warsztatach.


Strona mistrza medalierstwa Bogusława Niedźwieckiego

www.muzeum-orlabn.org.pl/

 Zdjęcia i filmik z pierwszych warsztatów
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • -----------NIE ZGADZAM się !!!
  --------- na KRZYŻOWANIE ORŁA
 • @ninanonimowa 13:50:55
  Matematyczny krzyż dla orła TAK. Binarny świat dopiero zaczyna raczkować, więc należy myśleć o nauce pierwszoklasistów przeliczania liczb binarnych na liczby w systemie dziesiętnym:)

  http://www.youtube.com/watch?v=kZ32DsDWzDg

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @goodness 13:01:39
  Wielka szkoda, że minister Zdrojewski pogonił Zbigniewa Rybczyńskiego z jego "szalonymi pomysłami". Dzieci polskie nie mają szans by się rozwijać. Warto się zapoznać z tematem. W Klubie Ronina było spotkanie ze Zbigniewem Rybczyńskim, opowiadał całą tę historię.
  Pod tym linkiem powinno się dopisać koniec tej historii. Wielka szkoda !!!

  http://www.wprost.pl/ar/321507/Wroclaw-bedzie-Stolica-Kultury-wiec-nauczy-dzieci-jezykow-komputerowych/

  Serdecznie pozdrawiam.
 • @chabor 13:43:58
  ". Dzieci polskie nie mają szans by się rozwijać.

  Pozornie to nie wina ministra, tylko rodziców świadomych, że w języku komputerowym niema słowa złożonego z trzech bajtów w systemie.

  Nauczyciele i politycy przyssani do zawodu jak rozgwiazdy żołądkiem, nie widzą problemu.
  Nowa era komputerowa działa cuda w technice, tylko w naturalnej równowadze. Lecz trójka zapisana dla władzy niemożliwa w układzie binarnym, niszczy prawdziwą równowagę Państwa.

  Okazuję się że tylko krzyż jest jedynym stałym binarnym wzorem łączenia trzech klas Polaków z czwartą najwyższą władzą ludu dla rozwiązania b. starego błędu. Polska Demokracja Kwantowa.

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @goodness 13:01:39
  ------Szanowny goodness :)

  --problem TKWI nie w samym krzyżu ale w PAZERNOŚCI KLERU !! gdzie tylko w przestrzeni publicznej pojawia się krzyż -tam zaraz następuje ANEKSJA !!!!!!! tejże przestrzeni przez WSZYSTKOŻERNY KLER !! a pamiętaj !!! -raz zdobyty majątek NIGDY NIE ODDADZĄ

  --proszę podaj mi 1 przykład !! JEDEN jedyny -gdy Watykan pomógł Polsce --SYNAGOGA SZATANA przecież jest nie po to !!! by pomagać !!

  --Polska KRZYŻEM STOI !! nie ma!! 2 takiego Państwa na świecie !!!
  jesteśmy wręcz UKRZYŻOWANI !! jeszcze mało ? -

  ----a Polak jak był drugiemu Polakowi WILKIEM tak jest !!! coś wyraznie NARODOWI te krzyże SZKODZĄ !!!!!!!!!!!
 • @ninanonimowa 18:01:11
  Problem nie TKWI nie w samym krzyżu, ale w PAZERNOŚCI KLERU i ich złym nauczaniu w przestrzeni publicznej, prezentacją krzyża z opisem kotwicy. (Podobny, podstęp piracki jak z fałszywą flagą) Skołowani wierni między nimi Szanowna Pani widzą przepraszających za zboczenia i nie widzą pokuty za święcenie kropidłem rozkradanego majątku narodu. Tak mało a jednocześnie wielką robotę trzeba zrobić, aby to naprawić. Wystarczy pierwszy raz nauczyć rodziców opisu żegnania krzyżem nie kotwicą i dalej dzieci przekażą to swoim dzieciom.
  W imię: ojca, syna, matki i św. Zdrowego Ducha Polskiego. Amen
  ...a Polak będzie drugiemu Polakowi WILKIEM PRZYJACIELEM !!! Wyraźnie NARODOWI te krzyże z prawdziwym opisem pomogą !!!!!!!!!!!
  Prawdziwy krzyż da równowagę rozwoju i zjednoczy Polaków. Kotwica służy tylko kłusownikom, lub w celu ANEKSJI.

  Serdecznie pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31