Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1290 postów 1003 komentarze

10.01.2014 LAS SMOLEŃSKI - Apel pamięci. Fotoreportaż

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apel rozpoczęła Joanna od Krzyża modlitwą o zdrowie dla Edwarda Nizikowskiego, który został po raz kolejny dotkliwie pobity. Apel pamięci odczytał Edward Snopek, podczas którego cham i bydlak w jednej osobie stratował krzyż ułożony z lampek.

 Cham widać jest przekonany, że wszystkie chodniki w Warszawie są jego i nikt nie ma prawa na nich stać oprócz niego. To skrajne chamstwo, żeby tak się zachować. Ciekawe, czy na grobach jego rodziny nie ma krzyża, czy ktoś wyrzuca z nich lampki, bo tak mu się podoba? Jak czuła się mama Tomasza Marty, która też była na apelu, a nazwisko jej syna było wyczytane parę sekund wcześniej. Nie ma słów na takie zachowanie. Pan Janusz Zieliński poruszył też problem nowo otworzonego Klubu Go Go przy Trakcie Królewskim. Apel zakończono pieśnią Konfederatów Barskich w wykonaniu Edwarda Snopka. Pogoda nas nie rozpieszczała, padał deszcz i okropnie wiało. 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
ELITA NARODU WYBITA!
 
 
Świetlne dekoracje na Krakowskim Przedmieściu
 
 
 
 
Również na Krakowskim Przedmieściu nowo otworzony Klub Go Go, o dziwo z podświetlonymi na niebiesko oknami, do tej pory były podświetlone na czerwony, burdelowy kolor
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Pytanie, a kto od ponad 2000 lat nienawidzi Krzyża
  Jak nie Żydzi.

  Tak ,że już wiecie go zniszczył .
 • ewinia
  Pogoda nas nie rozpieszczała, padał deszcz i okropnie wiało.
  Apel mimo tego chamskiego incydentu z typem tratującym znicze - odbył się w uroczystej atmosferze. Ten typ to wychowanek HGW najlepszy z jej uczniów. Pamiętacie jak w 2011 roku służby oczyszczania miasta dostały z ratusza zlecenie na szczególnie staranne sprzątanie chodnika w tym miejscu i jeszcze płonące znicze, pięknie ułożone kwiaty i wieńce na oczach ludzi wrzucano do wora. Tak czyszczono pamięć o tych 96 Polakach których los jest do dnia dzisiejszego nieznany. Stawiano pancerne bariery. Ale pamięć o tych ludziach jednak niepokonana nadal trwa. Las Smoleński jest jedną z takich oddolnych inicjatyw społecznych podtrzymujących pamięć a ten pan którego widzieliśmy w akcji jest jednym z tych którzy na rozkaz zrobią wszystko nawet sie "ześwinią". Dzięki Ewinio za tę relację i piękne zdjęcia z wieczornego spaceru. Te podświetlone dekoracje robią wrażenie.
 • JESTEM Z WAMI. SERDECZNIE POZDRAWIAM.
  +
  To jest niezwykle ważna sprawa, żeby się Polacy tam spotykali, modlili, mówili prawdę. Organizuję wyjazd do Oświęcimia - tam też potrzebny jest Krzyż, proszę o współpracę.
 • Cześć Ewinia
  Te chamstwo to dokładnie 10 minuta 20 sekunda twojego filmiku.
  Pozdrawiam i zapraszam:
  http://carcinka.neon24.pl/post/104551,zatruta-krew-bratnia-zaproszenie-na-prapremiere

  Dobrze by było zaprosić Obrońców Krzyża.
 • 10 stycznia 2014 - Krakowskie Przedmieście
  http://youtu.be/SNJn7NAHNYc

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31