Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
951 postów 783 komentarze

"Komu potrzebny jest LAS SMOLEŃSKI"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

APEL do blogerów i komentatorów! W imieniu blogerów i komentatorów, trzy lata już przychodzimy każdego 10 dnia miesiąca pod Pałac Prezydencki z apelem pamięci. Chociaż została nas mała grupa, to nie chcemy zakończyć tej pięknej akcji. Problemem

jest brak funduszy na zakup helu do napełniania balonów, które po apelu wypuszczamy w niebo. Kończą się też zapasy balonów, w miesiącach zimowych, ciemnych, wypuszczaliśmy balony ze świecącymi diodami w środku, aby były jeszcze długo widoczne jak lecą. Do tego muszą być jeszcze taśmy i trzeba co miesiąc wydrukować szachowniczki. Balony to wizytówka LASU SMOLEŃSKIEGO i trudno sobie wyobrazić, że może ich zabraknąć. Nie należymy do żadnej partii, dlatego nikt, nigdy o nas nie wspomniał. Nie mamy swoich mediów, które by nas zareklamowały i wspierały. Mamy swoją stronę i tam jest wiadomość w jaki sposób można nas wspomóc finansowo jak i fizycznie.

//lassmolenski.pl/

Wrześniowy LS będzie poświęcony wspomnieniu o najmłodszej ofiarze katastrofy pod Smoleńskiem, stewardessie Natalii Januszko. Zapraszamy wszystkich serdecznie na 17.30 pod Pałac Prezydencki, lub do przenoszenia balonów do Fundacji Republikańskiej, Nowy Świat 41 przed godz. sidemnastą.

Komu potrzebny jest LAS SMOLEŃSKI

 Ostatni LS był poświęcony Wiesławowi Wodzie -  polityk i urzędnik państwowy, inżynier rolnik, poseł na Sejm RP X, III, IV, V i VI kadencji.

 

Mama Tomasza Merty jest zawsze na LESIE SMOLEŃSKIM

Film z drugiej połowy sierpniowego LS pod Pałacem Prezydenckim

Wspomnienie o Wiesławie Wodzie i apel pamięci, film nakręcony przez carcinkę

KOMENTARZE

 • @ autorka
  Brawo za wytrwałość !
 • WYBIERAM SIĘ 10-GO WRZEŚNIA 2013.
  Nie sztuka jest przyjść jak przychodzi tłum. Sztuka jest przyjść samemu, dać świadectwo, opowiedzieć się po stronie prawdy.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:46:48
  Wrześniowy LS będzie poświęcony wspomnieniu o najmłodszej ofiarze tragedii Smoleńskiej, stewardessie Natalii Januszko.
  Wybieram się jak zawsze, choć z wielkim bólem w sercu bo ta młoda dziewczyna której życie dopiero rozkwitało tak tragicznie uleciało ........i każą nam o tym zapomnieć . NIE ZAPOMINAJMY i nie dajmy zapomnieć, żądajmy prawdy.
 • Temat
  Witam.
  Bez podtekstów (pomimo iż same się nasuwają) szybko odpowiem na dwa pytania/sugestie:

  1:
  ""Komu potrzebny jest LAS SMOLEŃSKI"?"

  - potrzebny jest jarkowi i PISowi
  (lecz tylko w okresie wyborczym co sama widzisz zarówno po liczebności jak też i finansach)

  2:
  "Nie należymy do żadnej partii, dlatego nikt, nigdy o nas nie wspomniał. Nie mamy swoich mediów, które by nas zareklamowały i wspierały. Mamy swoją stronę i tam jest wiadomość w jaki sposób można nas wspomóc finansowo jak i fizycznie."

  - główną grupą/sektą która przy każdej potrzebie medialnej przykleja się do normalnych ludzi jest grupa która okrzyknęła się samozwańczo jedyną poszkodowaną w tej katastrofie.
  Grupa ta ma partię, ma swoje media i jest najbogatszą w Polsce.

  Teraz sama widzisz kim oni są i kiedy są.

  Pamięć i szacunek to piękna rzecz - ale przepraszam....:
  Sami dajecie ją ośmieszać i wykorzystywać do zwykłych prywatnych celów przez zdegenerowanych pseudo patriotów.
  Pozdrawiam
 • @ALIK 19:14:51
  A ty, CHAMIE, nie zauważyłeś, że jest to przypominanie bandzie ryżego matoła i jego sługom, że POLSKA straciła Prezydenta RP oraz 95 osób w niewyjaśnionych do dzisjaj okolicznościach i wiele faktów wskazuje, ze to była brutalna ZBRODNIA!!!
 • @ALIK 19:14:51
  ""Komu potrzebny jest LAS SMOLEŃSKI"?"

  - potrzebny jest jarkowi i PISowi a może i Tobie Aliku ? , chcesz poprawić sobie nastrój , pośmiać się , dobra pora -17.30 wtorek 10 września , adres znasz, przyjdź może Cię pis zauważy i uwzględni przy najbliższych wyborach.
  pozdrawiam
 • ----------------MĄŻ STANU
  http://www.youtube.com/watch?v=wPby5GNLGis
 • Popierając z całego serca waszą akcję pamięci
  jednak zauważę, że od początku miałem wątpliwości w sprawie balonów,

  no chyba że każdy z nich zwiara petycję, jak butelka w morzu, którą zawsze ktoś nawet po latach znajdzie.
 • @ALIK 19:14:51
  Wszystko wskazuje na to, że październikowy LS będzie ostatnim, potem go zakończymy, lub zawiesimy. PiS na czele z panem Sakiewiczem, będą dumnie chodzić z podniesioną głową, bo tylko oni będą dalej pamiętać o ofiarach i kontynuować marsz pamięci. Żadna partia nas nie zwoływała, przychodziliśmy instynktownie czując potrzebę przebywania w kolejne miesięcznice w tym miejscu, wśród ludzi, którzy czują, że Polska jest czymś więcej nż tylko miejscem na mapie.
 • @myszka 21:55:34
  -------- im dalej w las .................

  --MOSSAD -musiał maczać tu palce --
 • @interesariusz z PL 21:19:45
  Wypełnione helem, białe i czerwone baloniki pamięci, wypuszczamy w niebo - chcemy w ten sposób powiedzieć rodzinom ofiar Katastrofy, warszawiakom i całej Polsce, że PAMIĘTAMY I NIE ZAPOMNIMY!!!
 • brak helu przekreśla szanse na zrobienie mgly helowej
  ktora znacznie lepiej niż bsloniki może upamietnić katastrofalną parę blokera ekshumacji w Jedwabnem i wodza frontu jednosci nafrodowej we wsparciu naszosci wojny z Irakiem popisowo gebelsowskinmi kręgami podejrzeń i gruntowym na niegodnych koalicjantow Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem oraz jego damy dla kopulacji in vitro Łaskawej..
 • @ewinia 22:12:19
  PIS ma swoje "kluby gazety polskiej" tylko oni będą dalej pamiętać o ofiarach i kontynuować marsz pamięci o ich agresywnym zachowaniu w miesięcznice mogą wiele powiedzieć Obrońcy Krzyża.
  Czy Gazeta Polska jest jakimś guru dla mas ? obejrzyjcie zdjęcia z marszów pamięci , czy są tam jakieś treści o Polsce , troska o przyszłość Polaków ? Najwięcej miejsca zajmują nazwy klubów.
  LS się podda.
  Czy ktoś z GP będzie chciał zrobić Apel Pamięci wymieniając 96 nazwisk delegatów których los jest do dzisiaj nieznany ? to tylko 8 do 9 minut jakże ważnych dla tych którzy przychodzą co miesiąc o 17.30 pod pałac prez. by wspomnieć te osoby. Są to ludzie których nie przygnała tu ciekawość oni dla tej akcji tu przychodzą , nie wyczytali o tym w GP choć trzymają ją w ręku, nie dowiedzieli się o tej akcji na spotkaniach w klubach GP.
  LS przypomina nazwiska Delegatów i przybliża ich sylwetki, przecież los Pary Prezydenckiej podzieliły również 94 osoby, pamiętajmy o nich i żądajmy prawdy.
  Pozdrawiam
 • @zibi 19:59:22
  Posłuchaj palancie już kiedyś ci jełopie mówiłem żebyś się nie udzielał bo tylko bezproduktywnie marnujesz tlen i zajmujesz miejsce na serwerach.

  Jak już to rób to co umiesz najlepiej czyli KOPIUJ - WKLEJ swoje zdanie mantrę:
  "wpisz w google zamach warszawski - tak to było"

  Pa zaPISdziała wazelino
 • @chabor 21:04:05
  "- potrzebny jest jarkowi i PISowi a może i Tobie Aliku ? "

  jarkowi i PISowi owszem lecz tylko gdy ma z tego profity czyli głównie w okresie wyborczym.

  Czy potrzebny jest dla mnie/
  I tak, i nie.

  NIE - w tym miejscu a bardziej w takich okolicznościach i z takim balastem (PIS, sekciarze, inni populiści i farbowani patrioci).

  TAK - dla pamięci i szacunku ludzi którzy zginęli (z tymi których nie trawiłem włącznie)
 • @ewinia 22:12:19
  "Wszystko wskazuje na to, że październikowy LS będzie ostatnim, potem go zakończymy, lub zawiesimy. PiS na czele z panem Sakiewiczem, będą dumnie chodzić z podniesioną głową, bo tylko oni będą dalej pamiętać o ofiarach i kontynuować marsz pamięci. Żadna partia nas nie zwoływała, przychodziliśmy instynktownie czując potrzebę przebywania w kolejne miesięcznice w tym miejscu, wśród ludzi, którzy czują, że Polska jest czymś więcej nż tylko miejscem na mapie."

  Dokładnie tak jest.
  Ja większość z Was rozumiem i znam Wasze pobudki dla których tam się zbieracie.

  Ale jak szczególnie teraz sama widzisz są też i "ludzie" którzy pojawiają się tam z zupełnie innego powodu.
  Z powodu czysto materialnego czyli dla dalszego bytu u koryta.
  Pomimo iż boleśnie to coraz więcej ludzi przejrzewa na oczy.
  Powinno być lepiej gdy zdecydowana większość w końcu zrozumie że obecne wybory nie są absolutnie żadnymi wyborami i pogonią wszystkich kijami do kamieniołomów.
  Tam jarka skuć nogami razem z donkiem, dać jednemu kilof a drugiemu szuflę i pracując dalej niech się wymieniają "narzędziami" - do tej pory od ćwierćwiecza robią to tylko stołkami i długopisami.

  A wracając do tematu i sekty jarka to dziwi mnie jeszcze mocniejsza ślepota rodaków.
  Teraz sami widzicie co sądzą o Waszych miesięcznicach niczym poza blaskiem fleszy was nie wspierając - a mogą że hohhoooo.

  I teraz porównaj to do sytuacji Pana Wyszkowskiego .
  I co?
  W/BOLEC to ponoć taki wielki wróg kaczek...
  Wyszkowski mówi dokładnie to samo co jarek... ( i pół Polski )
  BOLEC dosłownie depcze Wyszkowskiego w Sądach i puszcza z torbami...
  A co na to wielki patriota, wróg BOLCA i gościu który ocaliłby byt Wyszkowskiego?
  Ano ani widu ani słychu.
  A dałby rade jednym piardnięciem wynająć Wyszkowskiemu armię papug a w najczarniejszej wersji zapłacić kary/grzywny i to wraz z podatkami od darowizn.

  A tak Pan Wyszkowski jest sam jak palec bo w przypadku kary finansowej samym dobrym słowem otuchy to można podetrzeć ... wiesz co.

  I masz kolejny przykład szczodrości, solidarności i patriotyzmu.

  A dlaczego BOLEC ciąga po sądach Wyszkowskiego a nie jarka który mówi to samo tylko dłużej i dosadniej to dopowiedz sobie sama (pamiętając o archiwum tajnym IPN ;) )
 • BYŁEM, SŁUCHAŁEM PRZEMÓWIENIA HANNY WARDAK-FOTEK;
  http://www.youtube.com/watch?v=TdyHpK6GkfM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930