Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1386 postów 1058 komentarzy

Telefon Bożeny z Dortmundu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas spotkania na LIVE 13.02.2021 r na kanale JaOsa prowadzonego przez Marcina Osadowskiego i Wojciecha Olszańskiego zadzwoniła Bożena z Dortmundu.

 

Zawsze ma do przekazania ciekawe informacje. Tym razem mówi o Watykanie i jezuitach. Najważniejsze traktaty unijne zostały podpisane w Watykanie. Są to tak zwane traktaty rzymskie i biała księga. Najwięcej posiadłości na świecie ma Watykan, szczególnie w Chile Argentynie,  a ich bank ma prawie dwa biliony dolarów. Po przejęciu Watykanu przez papieża Franciszka, kontrolę nad Watykanem przejęli jezuici. Szef jezuitów nazywany jest czarnym papieżem (generałem). Żeby zostać jezuitą, trzeba się uczyć osiem lat na Uniwersytecie Katolickim w Paryżu (jest to prywatny Uniwersytet Watykański) w 30% finansowany przez rząd watykański, a prowadzą go jezuici. Ci jezuici są  potem agentami, którzy wyjeżdżają do różnych krajów, przekazują różne informacje, które trafiają do Watykanu, sprzedają je do Zakonu Maltańskiego, a tamci sprzedają do City of London i Washington DT.

 

Więcej informacji w filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=VtIrSBpjQDk&t=17s

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Największym problemem Polski ostatnich 30 lat, ale i wielu poprzednich lat, a nawet wieków, są Niemcy. To Niemcy stoją w poprzek naszemu rozwojowi, naszej wolności, naszemu szczęściu. To Niemcy opletli nas tysiącami pajęczyn zależności, jak pająk krzyżak (nomen omen) swoją ofiarę, z której ostatecznie ma zamiar wyssać wszystkie soki.

  Nie ma Polska większego problemu niż wrogie działania możnego sąsiada - Niemiec. Wroga działalność innych państw i rządów, skierowana przeciw Polsce, to pikuś z niemiecką machną destrukcji.

  Dlatego wynurzenia Bożeny z Dortmundu należy rozumieć i rozpatrywać na tej kanwie, którą opisałem powyżej.
 • ?
  Ta sama Bożena mówiła, że Trump ma asa w rękawie i na pewno będzie prezydentem - na dzień przed zaprzysiężeniem Bidena.
 • @rumpelsiltskin 18:47:55
  Gdyby Niemcy należały od Niemców to przyznałbym rację..
  Niemcy to tylko tępe narzędzie w rękach Syjonistów.
  II WŚ miała za zadanie depopulację Słowian, nie tylko wschodnich.
  Mordowanie się Słowian wzajemne. To po IIWŚ populacja Słowian zmalała, a eskimosi jakoś rozmnożyli się :(

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930