Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1386 postów 1058 komentarzy

Szatański pomysł

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Choroba legionistów a nakaz noszenia maseczek. Telefon Marka z Pragi do programu JaOsa Marcina Osadowskiego i Wojciecha Olszańskiego 27.01.2021 r.

 

Choroba legionistów jest to choroba, którą teraz nazywa się Covid-19. To ciężka zakaźna choroba dróg oddechowych wywołana zakażeniem Gram-ujemną bakterią Legionella pneumophila (Legionelloza). Do zakażenia się bakteriami Legionella dochodzi poprzez wdychanie wodnego aerozolu. Bakteria staje się groźna dla życia i zdrowia wyłącznie, gdy dostanie się do układu oddechowego w postaci mieszaniny wodno-powietrznej. Okres inkubacji 2-10 dni, gorączka, dreszcze, uczucie osłabienia, złe samopoczucie, senność, jadłowstręt, bóle głowy, bóle mięśni, objawy ze strony układu pokarmowego, suchy kaszel, wpóźniejszym okresie mokrego, ból w klatce piersiowej o charakterze opłucnym. Więcej na https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_legionist%C3%B3w

 

Noszenie maski na twarzy powoduje Legionalizację bakterii. Ktoś zaplanował tą pandemię, wykorzystując tą chorobę.

 

Więcej na ten temat w filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=G-ZcLG-6fOQ&t=12s

KOMENTARZE

 • Fajne ...
  "Noszenie maski na twarzy powoduje Legionalizację bakterii."
  A co to takiego ta "Legionalizacja"?? - na czym to polega?

  A poza tym... proszę szanownej pani... jeśli się projektuje przekręt doskonały, pierwszą rzeczą jest usunięcie narzędzi umożliwiających jego wykrycie np. w postaci podsunięcia narzędzia do wykrywania dającego fałszywe wyniki.

  A z wykrywaniem bakterii w dzisiejszych czasach ... sprawa prosta
 • Jak się wie jak używać maski,
  to nie powoduje ona chorób. Jak się nie wie, jak czego używać, to i od deski sedesowej można złapać brzydką chorobę. Tak, że ten.
 • @bez kropki 17:58:39
  no to moze pouczy nas Pani/Pan jak uzywac maski? i przede wszystkim jakiej maski?
 • @adam54 13:13:17
  tak...wykrywanie w dzisiejszych czasach to niezmiernie prosta sprawa...komplikacje i problemy pojawiaja sie w momencie upowszechnienia lub "pozwolenstwa" na upublicznienie tego lub owego...pojawia sie zaraz rzesza fahofcuf i expertuf - tak ze to nie jest wcale takie oczywiste - pozdrawiam
 • @siwekperu 19:56:20
  Trzeba było uważać w szkole i czytać książki. A tak na serio, o temat na notkę, nie na koment. Jak znajdę czas, to napiszę.
 • @bez kropki 20:34:57
  uuu...skoro noszenie "masek" jest az tak skomplikowane, ze wymaga referatu/wykladu no to nie dziwie sie ze przeoczylem to w szkole oraz nie przeczytalem o tym w ksiazkach - wydaje mi sie to temat tak interesujacy i potrzebny jak czytanie o podcieraniu sobie tylka po defekacji...
 • @siwekperu 03:07:21
  No jak widać z Twego komenta oraz z indolencji ludzi piszących teksty typu "nosisz maskie masz legionelloze" - dla niektórych JEST to trudne. Zresztą co ja piszę. Ręce myć trzeba było społeczeństwo uczyć ok. rok temu...
  Podcieranie sobie kupra, to też, wbrew Twojej kpinie, poważny temat. Kto umie to robić, to żyje zdrów, kto nie umie (nie został nauczony), to ma cholerę albo inne ameby i bakcyle (i stan o którym piszę jest codziennością w niektórych miejscach Afryki).
  Więc TAK - ISTNIEJE masa (MASA!) ludzi (widzę to na ulicach), którzy NIE potrafią używać masek (a zwolennicy namornidków "zawsze i wszędzie", to wszak niby ta ośfiecona warstwa, hehe). Własnemi oczamy widzę Ci ja otóż na ulicach ludzi, którzy marnotrawią profesjonalne maski (które mogłyby być potrzebne fachowcom, w konkretnych miejscach i sytuacjach), widzę maski noszone źle, noszone niepotrzebnie itd.
  Jak widać z powyższego, wiele osób rzeczywiście wymaga nauki noszenia masek i najwyraźniej jest to dla nich aż tak skomplikowane, że wymaga wykładu.
  Co Ty o tym uważasz, to Twoja prywatna sprawa, która zresztą mnie nie interesuje. Twoja wiar/przekonania nie zmieniają faktów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930