Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1386 postów 1058 komentarzy

Janusz Korwin Mikke – wystąpienie z 5.01.2021 r.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Świetne wystąpienie Janusza Korwin Mikke na posiedzeniu Komisji Zdrowia i klasyczne wystąpienie polityków. W wystąpieniu nie był inny, niż jest na co dzień.

 

Nie był zaskakujący, nieprzewidywalny, nie powiedział niczego, co na ogół mówi. Nie użył języka innego, niż tego, którego na co dzień używa. Był sobą. Powiedzenie punk to punkcie tak jak jest, nazwanie rzeczy po imieniu to jest chyba to o co chodzi. Zabieranie głosu parlamentarzyście, bo komuś się coś nie podoba, nie da się zrozumieć.  Przewodniczącym tej komisji był Tomasz Latos,  który przepraszał obecnych za słowa prawdy wypowiedziane przez Korwina Mikke.

 

Link do filmu zwystąpieniem Janusza Korwin Mikke -Janusz Jaskółka:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=rA_0jbsBKxs

 

KOMENTARZE

 • Tak!
  To świetne przemówienie. A ja przepraszam, bo chciałam dać 5* i omyłkowo kliknęłam na pierwszą gwiazdkę. Nie potrafię tego anulować, więc chociaż napiszę jak było.
 • Która bolszewicka szmata dała jedynkę?
  Po wypromowaniu przez admina szmatlawego tekstu, ubliżającego nawet inteligencji niedawnego średnio rozgarniętego gimnazjalisty, autorstwa starego czerwonego, trock8stowskiego politruka i cwiercinteligentow w jednej osobie, niejakiego Glogoczowski ego, ujawniło się na tym portalu bardzo wielu resortowcow0, zarówno tych od Kiszczaka, jak i tych z byłej wojskiwki.
  Nawet nie starają się już ukrywać jak bardzo uwiera ich pisanie prawdy na temat koronasciemy i wiążącego się z nią zamordyzmu. Przestali wie już też kryć co oni by zrobili że wszystkimi tymi, którzy ujawniają to kłamstwo. Towarzysza Glogoczowskiego tak zdenerwował mój wczorajszy drugi komentarz o tych ekspertach na żołdzie big farmy, że wykasował go natychmiast, a potem zbanowal mnie całkowicie. Oto jak wygląda ten czerwony szermierz wolności tylko dla wybrańców, a resztę to minimum do obozów reedukacyjnych.
  Polecam artykuł
  Z kanalia mi nie po drodze. W artykule Henryka Pająka więcej o tym trockistowskim wolnosciowcu

  https://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Henryk-Pajak-Z-kanalia-mi-nie-po-drodze-1992
 • @Jacek Boki 14:13:49
  No cóż, nic dodać.
 • @Jacek Boki 14:13:49
  Panie Boki, to ja OMYŁKOWO dałam jedynkę, klikając z lewej strony gwiazdek zamiast z prawej, za co Panią Ewinię wyżej przeprosiłam.
 • Korwin powiedział
  to - co jest oczywiste dla ludzi myślących.
  Ciekawsze jest to - dlaczego to powiedział publicznie.
  Wniosek?
  Lepiej dla okupanta jest - kiedy to powie swój - bo w ten sposób w pewnym sensie spuścił on parę z tych myślących.
 • Co za debil z tego przewodniczącego
  I takie gówno jest przewodniczącym!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930