Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

Szokujące informacje o Marcie Lempart i jej ojcu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 16.11.2020 r. w programie prowadzonym przez Krzysztofa Łukszę na kanale wRealu24, Jacek Międlar przekazał szokujące informacje o Marcie Lempart i jej ojcu.

 

Link do filmu z Jackiem Międlarem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=A0sNO0O7ppQ&t=34s

 

KOMENTARZE

 • @Ewinia
  100/100 Salute .
 • Takie
  Oto towarzystwo jest ,,elitą,, Rzeczpospolitej trzeciej i pół. Rodzina Lępart to zwykli przestępcy finansowi, ojciec skazany wyrokiem sądowym!!!
  Pochodzenie Lempartów jest żydowskie. To tak na marginesie.
 • Ajdol- "F"
  To nieważne co gadają.
  Grunt że stały temat mają.
  Autorytet, gnój nachalny.
  Ważne, żeby był medialny.
  Ważne by się zjawiał stale.
  W kiblu czy na piedestale.
  Nie postoi, nie posiedzi.
  Czy jest mądry czy też bredzi.
  Czy mu piana spływa z pyska.
  Każdy go chce poznać z bliska.
  Wszędzie więcej go i więcej.
  Już ma losy kraju w ręce.
  Już się czuje zbawcą świata.
  Już się z sosajetą brata.
  Gdy się kończy repertuar.
  Ktoś naciska rezerwuar.
  I nasz idol spływa równo.
  Tam gdzie każde kończy g...o.
  I o gwieździe nie pamięta.
  Nikt, gdy w pierdlu jest zamknięta.
  Tak to wielkim w życiu bywa.
  Że się w końcu z g..nem spływa.
 • @zbig71 23:06:19
  Cytat " To tak na marginesie".
  Jakim marginesie?
  Jak najbardziej w elitach.
  I oficjalnej kleptokracji.
 • @Repsol 22:01:19 Dlaczego feministki są odrażająco brzydkie, wulgarne i bezgranicznie ograniczone?
  Fajna maciora z tej Lempart. Chodzący śmierdzący pasztet. Kto to rucha? chyba wściekły pies. Do chrztu nieśli ją na widłach bo się ksiądz brzydził. To babsko nie nadaje się nawet na babkę klozetową. Czy nie ma sposobu na uspokojenie tej wrocławskiej hybrydy. Lempart to obleśna, obrzydliwa cuchnąca biegunkowym kałem 41 letnia lesbija. Niech odda skradzioną kamienicę we Wrocławiu i rozliczy lewe interesy deweloperskie. Jeśli Soros, Berlin, Czerska i Wiertnicza myślą, że przy pomocy tej skorumpowanej i wulgarnej dziuni uda się w Polsce lewacka rewolucja to ktoś na śmietniku rozum zgubił. .A teraz przyjdzie odpowiedzialność karna…………jedna przytuliła 1 mil.zeta to ma z czego płacić ale te inne naiwne będą płakać…
 • @zbig71 23:06:19
  Wyrachowanej i agresywnej lampucery nie da się przywrócić do porządku subtelnymi metodami, trzeba po prostu ją brutalnie i po chamsku wypierdolić.
 • @brian 05:53:16Cwana żydówa, wie jak dzieci POlskie nie tylko z kasy wyskrobać.
  Ona uzurpowała sobie przywództwo nad feministkami. Tymczasem garstka najbardziej ordynarnych i zdeprawowanych lesbijek, uznaje jej przywództwo. Mają z tego zresztą spore korzyści materialne.
 • @Repsol 22:01:19
  Na wspieranie przez obce media ulicznych ruchawek lewactwa LGBT i tzw. feministek, trzeba patrzeć przez pryzmat zakamuflowanych działań antyrządowych. Nawet niektóre firmy reprezentujące obcy kapitał ochoczo to wspierają, a robią to na różne sposoby, np. prezentując plakaty i symbole przeciwników legalnych władz i agitując pracowników do poparcia tego pod groźbą szykan. To jest odmiana niedopuszczalnej ingerencji w wewnętrzne sprawy kraju, w którym zarabiają. Ktoś to przecież za każdym razem inspiruje i finansuje, a obca ingerencja ma różny kształt i przychodzi z różnych stron, tylko cel ten sam, destrukcja kraju od wewnątrz. Fałszem jest nawet w nazwa „strajk kobiet” z jego haniebnymi hasłami, bo to tylko lewacki ruch proaborcyjnych feministek. One wulgarnie cieszą się, ze swojego haniebnego upadku, ale podszywają się pod 95% prawdziwych i godnych szacunku kobiet! Nikt złośliwie nie narzuca określonej roli kobietom, bo ona w sposób naturalny jest zdeterminowana przez biologię. Mężczyzna powinien opiekować się całą rodziną, ale przecież nie urodzi dziecka i nie wykarmi go piersią, nie zapewni mu takiej miłości jak ta matczyna! Feministek nikt nie zmusza do zakładania pełnej rodziny i niechże sobie żyją po swojemu, ale one negują prawa natury i agresywnie zmuszają innych do przyjęcia swoich poglądów. Zapewne część z tych dzieci i młodzieży namówionej przez nie do udziału w ulicznych „protestach” proaborcyjnych też miało być abortowanych, ale z różnych, być może przypadkowych przyczyn do tego nie doszło i przeżyły. Tym pozbawionym prawa do życia już niczego nie wytłumaczycie… Ciąży można było łatwo uniknąć, a dziecko poczęte, to już nie „wasze ciało, wasz wybór”, ale odrębny byt, a tylko czasowo uzależniony od waszego organizmu Zamiast je zabijać, mogłyście je przecież zostawić w „oknie życia” lub oddać do adopcji komuś, kto będzie je kochał. Wiele bezdzietnych nie ze swojej winy rodzin marzy o takich, a nawet niepełnosprawnych dzieciach do adopcji.
 • @Repsol 22:01:19
  Przed laty ktoś bardzo doświadczony i znający życie powiedział: „uważajcie na szalone dziewczyny, bo one szybko zostają starymi wariatkami”. On niestety miał 100% racji i to bez żadnych wyjątków!
 • Jacek, robisz bardzo dobra robote w ujawnianiu faktow historycznych !
  Gdybys potrzebowal materialow zrodlowych do swoich ksiazek to sa one dostepne w komentarzach "fiesta" na stronie:
  https://www.neon24.pl/comments/13798,fiesta
  oraz innych
  https://kresy.pl/wydarzenia/dzis-przypada-75-rocznica-zbrodni-katynskiej/
  https://kresy.pl/wydarzenia/alina-cala-w-czasie-wojny-polacy-nie-zrobili-dostatecznie-duzo-aby-ratowac-zydow/

  Nieco wczesniej istnialo POLSKIE FORUM NARODOWE SUWERENNOSC.COM , ktore bylo kopalnia informacji historycznych o zmijowym plemieniu i dzieciach diabla (Jezus Chrystus przestrzegal ludzi przed niebezpieczenstwem) , podobnie jak strona POLONICA.NET , JEWWATCH.COM i wiele innych.
  Ale z powodu ostrej cenzury nalozonej przez zydow na strony internetowe niepoprawne politycznie , podane powyzej strony zostaly usuniete z internetu.
 • JUDEOPOLONIA
  Fragment ksiazki polskiego historyka A.L.Szczesniaka , ktory opisuje antypolska robote wywrotowa prowadzona przez zydow w Polsce.
  https://www.czasbochenski.pl/portal/felietony-opinie/judeopolonia-zydzi-przeciwko-niepodleglosci-polski/15103/

  p.s.
  We fragmencie ksiazki A.L.Szczesniaka jest zapis nastepujacej tresci:
  "Dzięki bezprecedensowej w dziejach polskiej tolerancji – pisze dr Andrzej Leszek Szcześniak w książce Judeopolonia - Żydzi znaleźli na ziemiach polskich azyl przed prześladowaniami w innych krajach Europy, doskonałe warunki do rozwoju, ochronę prawa (1264, 1334) i autonomię, jakiej nie mieli nigdzie na świecie poza Palestyną. W wyniku tego Rzeczpospolita stała się Paradissus Judeaorum - "Rajem dla Żydów", czego wyraźnym objawem był stały ich napływ z Azji i Europy. W Polsce znalazło się najwięcej Żydów, kilkakrotnie więcej niż w jakimkolwiek innym państwie."

  Otoz w nawiasie sa podane lata: 1264r i 1334r.
  Te daty dotycza rzekomego nadania zydom statusu specjalnego uprzywilejowania przez ksiecia kaliskiego Boleslawa Poboznego w 1264r , ktory mial byc rzekomo potwierdzony przez krola Polski Kazimierza III Wielkiego w 1334r.
  Ale jak pisze polski historyk ksiadz biskup Adam Naruszewicz w "HISTORIA NARODU POLSKIEGO" (6 tomow) , cos takiego jak nadanie przywilejow zydom nie mialo miejsca w Rzeczpospolitej. Zas pozniejsza kwerenda prowadzona przez pierwsze 50 lat XIX wieku rowniez nie znalazla takiego dokumentu nadania zydom przywilejow w zapisach krolewskich.
  Jesli wezmiemy pod uwage robote wywrotowa prowadzona przez zydow w okresie istnienia I Rzeczpospolitej i ostrzezenia krolow Polski oraz ostrzezenia polskich biskupow (komunikaty synodow) przed zydami to wiarygodnosc rzekomych "przywilejow" jakimi zostali obdarzeni zydzi jest ABSURDEM.
  Poza tym w I Rzeczpospolitej bylo takie prawo, ze nowy wladca Polski musial potwierdzic takie "przywileje" w przeciwnym wypadku taki dokument tracil moc prawna.
  Z kolei ostatni krol Polski S.A.Poniatowski wydal edykt krolewski, ktory zakazywal zydom osiedlania sie w Warszawie, co jest sprzeczne z formula "przywilejow", jak rowniez S.A.Poniatowski nie podpisal zadnego dokumentu, ktory nadawalby zydom przywileje w Rzeczpospolitej, wiec automatycznie, gdyby nawet istnial dokument dotyczacy przywilejow nadanych zydom, to zgodnie z panujaca zasada w Rzeczpospolitej taki dokument tracil moc prawna, poniewaz takich "przywilejow" nie podpisal krol Polski S.A.Poniatowski.
  Ponadto zydzi napozyczali pieniedzy od krola Polski S.A.Poniatowskiego i od polskiej szlachty, ktorych nigdy nie oddali i analogiczna sytuacja miala miejsce w czasie istnienia II Rzeczpospolitej, kiedy zydzi napozyczali pieniedzy od polskiego rzadu i rowniez ich nigdy nie oddali.
  Kwota jaka zydzi pozyczyli od krola Polski i wladz II RP wynosi obecnie kilkadziesiat bilionow zlotych wraz z odsetkami.

  Jak pisal ksiadz Stanislaw Staszic (czlowiek wyksztalcony z doktoratem na uczelniach zagranicznych i swiatly umysl w Rzeczpospolitej) w 1794r w "PRZESTROGACH DLA POLSKI":..... ZYDZI BYLI ZARAZA WEWNATRZ POLSKI, ZARAZA CIAGLE CIALO SLABIACA (Polske oslabiajaca) oraz WROGAMI CHRZESCIJANSTWA oraz WYSTAWIALI POLSKE NA POSMIEWISKO W EUROPIE.
  Spostrzezenia ks. S.Staszica zostaly rowniez potwierdzone przez kilkunastu polskich historykow okresu miedzywojennego:
  W.Konopczynskiego, F.Konecznego, T.Gluzinskiego, W.Sobieskiego, T.Jeske-Choinskiego, A.Niemojewskiego, ks. M.Morawskiego, ks. S.Trzeciaka, S.Didier etc.
  Ostatecznie zydowska perfidie, wrogosc do chrzescijanstwa i do innych narodow zdemaskowal ksiadz prof. I.B.Pranaitis, kiedy przetlumaczyl TALMUD ("pismo swiete" zydow) na inne jezyki i wydal w Petersburgu w 1892r - patrz strona:
  TALMUD UNMUSKED. SECRET RABBINICAL TEACHINGS CONCERNING CHRISTIANS (Talmud zdemaskowany. Tajne nauczanie rabiniczne dotyczace chrzescijan).
  http://www.talmudunmasked.com/

  W 1999r historyk amerykanski dr M.Hoffman rowniez dokonal przekladu TALMUDU i zamiescil swoje spostrzezenia w ksiazce pt. THE TALMUD. JUDAISM'S HOLIEST BOOK (Talmud. Najswietsza ksiega judaizmu) oraz w ksiazce pt. JUDAISM DISCOVERED FROM IT'S OWN TEXTS (Judaizm odkryty ze swoich wlasnych tekstow)
  https://www.scribd.com/document/414910677/Judaism-Discovered-Michael-Hoffman-pdf

  Polacy nie powinni miec zadnych watpliwosci co do tego, ze zydzi sa najwiekszymi wrogami chrzescijanstwa i najwiekszymi wrogami Polski i Polakow oraz innych narodow.
  Cala swiatowa polityka zydow zmierza do przejecia wladzy nad panstwami i narodami tego swiata w celu zaprowadzenia JWO (Jew World Order - zydowskiego porzadku swiata) , ktory jest znany oficjalnie jako NWO (New World Order - nowy porzadek swiata).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031