Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

SKANDAL!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SKANDAL! Swietłana Cichanouska dostała od premiera Mateusza Morawieckiego klucz do willi dla propagandowej TV BIEŁSAT

 

Swietłana Ciechanouska podczas wizyty w Polsce, dostała klucze do willi od premiera Mateusza Morawieckiego w prestiżowej dzielnicy Warszawy na Saskiej Kępie przy ul. Krynicznej. Willa nazywana jest jedną z "pereł modernizmu”. Słynny architekt Lucjan Korngold zaprojektował go w 1936 roku stała się rezydencją ambasadora Francji, a później, do 2015 roku, mieszkał w niej ambasador Tunezji. Budynek ma powierzchnię ponad 600 metrów kwadratowych, a w 2017 roku został wpisany do rejestru zabytków. Teraz będzie siedzibą propagandowej TV BIEŁSAT utrzymywanej z Polaków pieniędzy. Dostali też od Morawieckiego 50 milionów złotych z naszych podatków i dalej będziemy ich utrzymywać.

 

Link do filmu "SKANDAL! Cichanouska dostała od Morawieckiego klucz do willi dla propagandowej TV BIEŁSAT":

https://www.youtube.com/watch?v=n3UjKCPXnfg

 

 

Link do filmu "9.09.2020 Swietłana Cichanouska odczytała swoje przemówienie na Uniwersytecie Warszawskim:

https://www.youtube.com/watch?v=czX_0VcfZng

 

KOMENTARZE

 • jak przed 3WŚ,
  potrząsamy szabelką.
 • @interesariusz z PL 22:50:00
  "potrząsamy szabelką."

  Było nie głosować na PiS. Więc teraz nie narzekaj.
 • Polacy mają to na co się godzą
  Ilu mężczyzn z szablami pójdzie ze mną do budynków tv choćby regionalnej bym mogła poinformować społeczeństwo że istnieję?
 • @kowalskijan584 23:35:25
  tak jakby niePiS mogło zrobić inaczej.
 • ewinia
  wystąpienie Aleksandra J.
  https://www.youtube.com/watch?v=VJcSSqP02x0
 • po prostu premier robi politykę dla ziomali..
  ..globalistów i ich interesów
 • @ekoludek 09:26:52 No tak, trzeba yraźnie podkreślać, kim- czym - są te ZIOMALE, m.in. młodego Morawieckiego
  Starego Morawieckiego znałem osobiście, nawet, 2 lata temu, jako senatorowi, udało mu się w Warszawie zorganizować dużą konferencję na temat Białorusi. A na niej dominowały LAUDACJE ustroju tego niewielkiego naszego sąsiada, np. dr Henryk Siodmok, - https://www.forbes.pl/autorzy/henryk-siodmok - właściciel mającej na Białorusi dużą wytwórnię farb i lakierów firmy ATLAS - zachwalał UŁATWIENIA ze strony rządu białoruskiego dla jego firmy. Nie mówiąc o zachwytach nt. ELEGANCJI i CZYSTOŚCI tego, wciąż socjalistycznego kraju, z pomnikami Lenina (oraz tamtejszego Polaka Dzierżyńskiego) w każdym większym mieście.

  No i ten WRZÓD na ZAMERYKANIZOWANEJ mapie Europy, tzw. "ziomale" (głównie z CIA i MI6) Morawieckiego jr. za wszelką cenę chcą wyciąć, aby SOCJALISTYCZNA ZARAZA znowu nie rozpełzła się po Europie.
 • Też "opozycjonistka" białoruska.Korzenna!Urodzona na Ukrainie!
  Może pan Moraw-icki podaruje jej Wawel!!
  https://www.pch24.pl/bialoruska-noblistka-szkaluje-polakow--padly-oskarzenia-o-bezdusznosc-i-mordowanie-zydow,44346,i.html
 • Trzeba chyba
  zrobić porządek z tą PoPiSową bandą. To co wyprawiają to przecież nie jest wolą suwerena. Hańba.
 • Niestety
  Konsekwencje poniesie Polska.
  Przed 1939 zachowanie ówczesnego rządu w stosunku do ZSRR (Rosji) było wrogie i wiemy jaki był marny koniec tego rodzaju polityki.

  A teraz niech zwolennicy Morawieckiego i PiS przypomną sobie ile było histerii uprawianej przez polityków i media w Polsce na temat "wtrącania" się jakoby Rosji w wybory w Stanach Zjednoczonych.

  Takiej jawnej bezczelnej i bezpośredniej ingerencji w sprawy sąsiedniego państwa i politycze obalenie przez władze Polski wybranego prezydenta w innym suwerennym kraju to w historii Polski jeszcze nie było.

  Tylko chory umysłowo może uważać uzurpatorkę za prezydenta Białorusi.
  Sto czy nawet 200 tysięcy na ulicsch Białorusi to nie jest żaden wskaźnik że ona otrzymała ponad 50% głosów w narodzie liczącym około 10 milonów mieszkańców.
  A konsekwencje tak wrogich działań ze strony Polski poniesie nikt inny jak Polska.
 • Hmm...ktoś widocznie bardzo chce aby Polska jednak zorganizowała "Gliwice" na Białorusi.
  I ten ktoś jest dośc daleko od Europy!!
  Łukaszenka: Nigdy nie pchniemy czołgów przeciw Polsce. To jeden z najbliższych nam krajów

  https://t.co/isAqlzQrPV?amp=1
 • Autorka
  Ta Ciechanouska jest słowianką, czy żydówką?
  Jeśli jest Słowianką, to nie ma żadnego skandalu. Słowianie mają prawo do usunięcia polityka, który im zalazł za skórę.
 • Łoj tam, po prostu scenarzysta i reżyser pilnują "wykonania kolejnego zadania".
  A kiedyś pani Kapitelman....dostała równiez nagrodę Człowiek Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy! Czyli, mamy powtórkę z rozrywki.
  Pałę-czkę przejeła kolejna akttwistka.
  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,3004736.html


  https://media.wplm.pl/thumbs/7bf/OTYwL3VfMS9jY18wOWUzMS9wL3dwL3Bob3RvLzIwMTItMTEvNzAwLzQ2MC90eW1vc3plbmtvLmpwZw==.jpg

  zdjęcie ze strony:
  https://wpolityce.pl/polityka/143981-obronca-glodujacej-julii-tymoszenko-stan-zdrowia-uwiezionej-opozycjonistki-pogarsza-sie

  Jak jednomyslnośc..nawet i buzi...
  https://i.iplsc.com/1/00030H1BBGEKNN9C-C321-F4.jpg
  zdjęcie za:
  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamieszki-na-ukrainie/galerie/zdjecie,iId,1386784,iAId,110933
 • Jadwiga Emilewicz minister.Płatna z podatków Polaków!
  https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Jadwiga-Emilewicz-Powrot-Gowina-w-roli-wicepremiera-to-umocnienie-i-jego-i-partii

  W najbliższych dniach spodziewamy się przyjazdu do Polski pierwszych białoruskich firm"
  Pytana o pomoc dla Białorusi, wicepremier odpowiada, że tamtejsze spółki technologiczne, informatyczne dziś czują się niepewnie. - Zgłaszają się do ambasady polskiej, szukają wsparcia, obawiają się o prowadzenie swojej działalności, nie widzą swojej przyszłości na Białorusi. Jesteśmy gotowi ich wesprzeć. Oferujemy szybką ścieżkę wizową, wsparcie w formie kieszonkowego na początek, udostępnienie miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej a także wszelką pomoc na początek do tego, żeby odnaleźć się w Polsce – zapowiada Jadwiga Emilewicz. - W najbliższych dniach spodziewamy się przyjazdu do Polski pierwszych białoruskich firm – komentuje. Dopytywana o „kieszonkowe” odpowiada, że będzie ono wynosiło ok. 5 tys. złotych, na pierwszy miesiąc, dla tych „najmniejszych”.


  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Jadwiga-Emilewicz-Powrot-Gowina-w-roli-wicepremiera-to-umocnienie-i-jego-i-partii
 • Redaktor Najwyższego Czasu pyta..jakby nie wiedział./.
  https://twitter.com/1972tomek


  Tomasz Sommer
  @1972tomek
  ·
  8 wrz
  Prem. Morawiecki przekaże p. Cichanouskiej willę w Warszawie. Bo podobno ma plan w sprawie Białorusi. Mam jedno pytanie - czy jest jakieś prawo regulujące przekazywanie willi w Warszawie, bo dotąd o takim nie słyszałem.
 • @Talbot 11:38:10 Proszę nie zapominać, że całą "opozycją" steruje NEXTRA oraz Biełsat, obie z Warszawy
  A przecież WARSZAWA TO SŁOWIAŃSKIE MIASTO.

  A to, że głównymi instytucjami, umiejscowionymi w Polsce, sterują wyraźnie ANGLOSASKIE instytucje o nazwie CIA, Mi6 i cały zestaw fundacji o nazwach Heritage, American Enterprise, Freedom House i oczywiście "ultrapolska" Fundacja Batorego, tj. węgierskiego Żyda Schwarz/Sorosa (na emigracji w Paryżu w 1979 poznałem jej obecnego szefa Aleksandra Smolara, który mi wtedy powiedział, że walczą o to, żeby w Polsce "było jak na Zachodzie") więc słowo "SŁOWIAŃSZCZYZNA" w ogóle nie ma jakiegokolwiek znaczenia w rzeczywistości politycznej Europy, a w szczególności Polski.

  (W Polsce ta Tichanowska wywiadów udziela po angielsku, a nie po białorusku, dość zbliżonym do polskiego. Prawdopodobne, że w ogóle nie zna tego SŁOWIAŃSKIEGO - w przeciwieństwie do "chamskiego" ukraińskiego - dość ładnego języka, którym władał m.in. Piłsudski.)

  A tak przy okazji, mąż Tichanowskiej, obecnie w więzieniu, ten komercyjny "bloger" Tichanowski przybył półtora roku temu z Moskwy - i z OGROMNYMI PIENIĘDZMI by móc kupić 300 tysięcy podpisów pod jego kandydaturą na prezydenta, z zadaniem zorganizowania "kolorowej rewolucji" by wywalić, b. popularnego nie tylko na Białorusi, Łukaszenkę. W Moskwie i w Izraelu zwykł się on afiszować, z obecną ULTRALIBERALNĄ żydowską, obecnie "opozycjonistką" Putina, Ksenią Sobczak
 • "Nikt tego nie rozumiał". Waszczykowski zdziwiony decyzją PiS.
  Mogę zdradzić, że na zamkniętych spotkaniach partyjnych mówiłem jasno: od Watykanu po Waszyngton i Vancouver nikt tego nie zrozumiał mówił w rozmowie z Interią Witold Waszczykowski, komentując rekonstrukcję rządu w 2017 roku. Waszczykowski pytany o powód rozstania z rządem, stwierdził, że "z takich samych powodów jak premier Beata Szydło, Antoni Macierewicz, Jan Szyszko, Konstanty Radziwiłł i tak dalej". Partia uznała, że z jakiegoś powodu trzeba wymienić jedną trzecią rządu, w tym premiera oraz najistotniejszych ministrów z punktu widzenia bezpieczeństwa. Uznano, że wykonaliśmy swoje zadanie i trzeba iść inną drogą. Obrać łagodniejszy punkt wobec Unii Europejskiej mówił.

  Na uwagę, że rekonstrukcja nastąpiła u szczytu popularności rządu Beaty Szydło, Waszczykowski stwierdził, że "od Watykanu po Waszyngton i Vancouver nikt tego nie zrozumiał". Ani za granicą, ani w Polsce. Dlaczego rząd mający takie sukcesy w latach 2016–2017 został tak drastycznie zrekonstruowany. Zrobiliśmy później fantastyczny wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego, mandaty zdobyło 27 ministrów. Sam zrobiłem doskonały wynik, głosowało na mnie ok. 170 tys. osób. I to w bardzo niechętnej PiS Łodzi stwierdził.


  Ps...Świat bez żydów byłby lepszy. Co tam Watykan czy Waszyngton! Kilka miesięcy wcześniej rozumieli to w B'nayi Brith i Chabad Lubavitch. Mocarstwo USA (jedyny sojusznik Jarka) upada, no to Jarek z obawy przed Władimirem zdecydował przeprosić Angelę. Nie po to PiS wygrał, aby goje mieli swój Rząd. Pierwszy skład był na zachętę, a drugi taki, o jakim eskimosi marzyli. W rządzie coraz więcej pejsów i oni decydują. PiS pod płaszczykiem patriotyzmu, rozchyla kieszenie dla samoobsługi starszyzny zza wzgórz Golan. Nasze kieszenie. Dla mnie kabaretem była obrona premier Szydło w Sejmie RP w głosowaniu za odwołaniem, bukiety kwiatów po pozytywnym dla niej głosowaniu, całowanie w rączkę, żeby wieczorem ją odwołać przez partię, która ją zaciekle broniła przed południem. To nie tylko Watykan czy Waszyngton zdębiał z powodu takiej decyzji. Oczywiście rozumiem, że każdy z czegoś musi żyć, więc Szydło przyjęła to z pokorą niewolniczą, bo tak na serio to powinna komuś dać po twarzy. Była to decyzja mało mądra, jeśli chodziło o ekspertyzę Morawieckiego i wzmocnienie elementu ekonomicznego, należało go np. nominować ministrem gospodarki. Do dziś mam żal do PiS o dewastacje rządu p. Szydło. No cóż wymieniono patriotów na cyganów o giętkim karku. Kto był inicjatorem tych zmian? czy nie czasami jaśnie panujący PAD, działający jak by po myśli dawnego WSW? Rząd Beaty Szydło był najlepszy, kto podpowiedział Jarkowi żeby go rozwiać u szczytu popularności i wstawić platformiarzy Morawieckiego na smyczy NWO, co teraz skutkuje katastrofą gospodarczą i kagańcowym terrorem? Pewnie jak w przypadku rozkojarzenia PADa w kluczowych decyzjach główną rolę odgrywali "życzliwi" doradcy z WSI, którzy nie raz rozpracowywali Kaczyńskiego, choćby podczas dymisji rządu PiS-LPR-Samoobrona. Obranie łagodniejszego kursu wobec Unii Neożydosowieckiej było błędem. Przy odrobinie twardości byłoby dzisiaj po wszystkim, a tak ciągle to nad nami wisi i pozwala żydokomuchom rozwalać nas od środka. Pycha kroczy przed upadkiem. Do dzisiaj nie rozumiem sensowności zmian w rządzie w tamtym czasie i bardziej, nawet uważam, że było to błędnym posunięciem i osłabiającym. A w BBN i u Dudy te same stare twarzyczki od pokoleń.. A aneksu brak. Ta spolegliwość wobec Angeli po r. 2017, sprowadzenia tabunów obcych, islamizacja Polski, 447, ściema koronowirusowa i jej następstwa odbije się na wyniku PiS. PiS zdaje się zapomniał jaka kara spotkała platfusy za nadęcie, kolesiostwo i ośmiorniczki, uparcie brnąc w tą samą stronę...A minister Waszczykowski musiał odejść, BY PREMIEREM ZOSTAŁ BANKSTER, bo "Napoleon" z Nowogrodzkiej chciał by premierem został M. MORAWIECKI (CZŁOWIEK LEJBY FOGELMANA - prawnik, senior partner w kancelarii Greenberg Traurig(ang, który zajmuje się prywatyzacjami, fuzjami i przejęciami przedsiębiorstw, reprezentował min. wiele dużych banków) A premier Szydło musiała odejść, bo nie chciała w spółek państwowych obsadzać kolesiami Morawieckiego, więc Morawiecki dążył do usunięcia premier Szydło. A usunięcie ministra Waszczykowskiego, było już tylko konsekwencją mianowania Morawieckiego na premiera Polski Na miejsce Waszczykowskiego, Morawiecki mianował swojego kolesia Czaputowicza z którym pracował w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej.
 • @Berkeley72 12:37:13
  Białoruska prokuratura zaostrza formy represji. Każda forma buntu ma być „duszona w zarodku”! Alaksandr Łukaszenka oznajmił, że białoruska prokuratura dotąd nie reagowała wystarczająco zdecydowanie na działania „wszelkich rad koordynacyjnych”. Wszystko ma się jednak zmienić po zmianie prokuratora generalnego. „Przejawy przemocy, ekstremizmu i naruszenia porządku publicznego powinny być duszone w zarodku” - oznajmił nowy prokurator generalny Białorusi Andrej Szwied. Okolicznościowe przemówienie wygłosił również sam Łukaszenka, który w bojowym orędziu żądał: „kraj ma jeszcze w tym roku powrócić do tego bezpiecznego okresu, który był zupełnie niedawno”. Szwied zapowiedział, że prokuratura generalna zamierza „wzmocnić działania w ramach profilaktyki wszelkich poczynań, naruszających porządek publiczny”. Zmobilizujemy i zmusimy wszystkich, kto ma obowiązek zajmować się tymi kwestiami: wszystkie organy państwowe, wszystkich urzędników, by zwartym frontem zapewnili spokój i praworządność w naszym kraju oznajmił prokurator generalny, cytowany przez agencję BiełTA. Jako główne zadanie wskazał „zachowanie niepodległości i suwerenności”. Łukaszenka powołał w środę Szwieda na stanowisko prokuratora generalnego. Przedstawiając pracownikom prokuratury generalnej nowego zwierzchnika, Łukaszenka oświadczył, że „kraj ma jeszcze w tym roku powrócić do tego bezpiecznego okresu, który był zupełnie niedawno i który jest typowy dla naszego kraju”. Jego zdaniem obecnie ma miejsce „pogorszenie się sytuacji z przestrzeganiem prawa”, a on sam nie widzi „takiej aktywności ze strony prokuratury, która odpowiadałaby (potrzebom) obecnego okresu”. Ta aktywność powinna być zorientowana na zachowanie państwa, niepodległości i bezpieczeństwa podkreślił Łukaszenka. W jego ocenie podobnej „niełatwej sytuacji” w Mińsku nie było co najmniej od 10 lat, chociaż niektóry „nie zgadzają się z nim i przypominają sobie połowę lat 90. (ubiegłego wieku)”. Mówią o mnie, że „on władzy nie odda”. I słusznie. Nie po to naród mnie wybrał. I wy także jesteście nosicielami tej władzy. Ona nie jest dana po to, żeby ją wziąć, porzucić i oddać. W połowie lat 90. ona leżała w błocie, wycierali o nią nogi. Jak i o was, tych którzy noszą mundur. Nie chcę, żeby Białoruś powróciła w tamte czasy. Dlatego nikt nie ośmieli się rzucić władzy w błoto, jak tego chcą oni. I wszelkie rady koordynacyjne i inne organizacje… Sąd Najwyższy i prokurator generalny już dali ocenę prawną tym radom koordynacyjnym. Wy powinniście nie tylko oceniać z punktu widzenia prawa poczynania organizatorów i agitatorów, ale przedsięwziąć silniejsze, ostrzejsze środki reagowania prokuratorskiego na podobne działania żądał od pracowników prokuratury Łukaszenka. Poprzedni prokurator generalny uznał opozycyjną Radę Koordynacyjną za próbę przejęcia władzy w kraju. Wszczęto postępowanie karne z artykułu o wzywaniu do przejęcia władzy. Za podejrzanych w tej sprawie uznano co najmniej dwoje członków prezydium Rady Maryję Kalesnikawą i Maksima Znaka.
 • @interesariusz z PL 08:59:26
  Opowiem ci przypowiastkę.

  Był sobie niedźwiedź, całe życie żył w ciasnej klatce. Codziennie chodził od krat do krat. Ktoś w końcu się zlitował i postanowił wypuścić go do lasu. Klatkę zdjęto.
  I mimo, że krat już nie było niedźwiedź i tak chodził jakby one nadal były.

  Ty jesteś taki niedźwiedź co nie potrafi wyjść poza mentalną klatkę bo tak już masz wytresowany i sflaczały umysł. Zmień się.

  "Musi być PiS bo będzie PO."
  Nie, nie musi.
  Są inne partie. A nawet jak ich nie ma to można stworzyć.

  Proste gdy ma się otwarty umysł.
 • @Prezydentka 06:51:13
  "Ilu mężczyzn z szablami pójdzie ze mną do budynków tv choćby regionalnej bym mogła poinformować społeczeństwo że istnieję?"

  0.

  Wmówiono nam, że tylko demonstarcje, petycje itp. to jedyne dozwolone formy walki z przestępcami
  a napaść na policjanta to napaść na samego boga.

  O rokoszu (zbrojnym oporze wobec władzy) mało kto pamięta bo wmówiono nam, że to "szkodliwa szlachecka tradycja".

  Po drugie- nie mamy szabel (tj. jakiejkolwiek broni).

  Po trzecie- tracić zdrowie i umierać za OBECNE społeczeństwo polskie? Wolne żarty. Jeśli oni pójdą na barykady przede mną to może jest jakaś nadzieja.
 • @Prezydentka 06:51:13
  Przecież chciała Pani przejąć władzę pokojowo a w końcu szable są contradicto in adiecto pokoju. Proszę więc pójść tam samej, poinformować ciecia przy wejściu o swoich zamiarach, chwilkę poczekać a dwóch mężczyzn przyjdzie na pewno - z kaftanem bezpieczeństwa.
 • @SolidarnyX 04:29:54
  Dokładnie. Polscy renciści żyją za 600 zł miesięcznie, zasiłki rehabilitacyjne 450 zł. (są to ludzie, którym nie wolno do tej kwoty dorobić pod rygorem sprawy karno-skarbowej) a premier ładuje podatki od głodowych rent i emerytur w tłustą, białoruską C...! Niech swoją willę jej odda i swoją pensję skoro taki litościwy. A czy kiedykolwiek miał Pan złudzenia, że tej wypasionej C...chodzi o naród białoruski? No i odkąd to aresztowanym kryminalistom pomaga startowanie żony do prezydentury? Ale niestety, 50 mln. naszych pieniędzy i wypasiona willa to dopiero początek...
 • @trojanka 10:44:00
  Pewnie chciała Pani napisać - koszerna, zamiast korzenna. Ale mamy Ustawę o IPN a wypowiedź nie nosi znamion naukowej. Więc Ziobro do roboty. Dwóch przestępców ustrzeli za jednym zamachem.
 • @kula Lis 69 13:26:50
  No i tymi terrorystycznymi metodami sam strzelił sobie w stopę dając UE doskonały pretekst do wspierania "opozycji" Wielkie pieniądze tam pójdą naprzeciwko czego polska forsa jawi się niczym kropla w morzu. Putin powinien pozbyć się go jak najszybciej, bo za chwilę będzie za późno.
 • @viridiana 20:02:14
  To też, ale korzenną od "właściwych " korzeni!Im się wydaje że mogą wszystko,naprawdę nie wiadomo dlaczego!a raczej wiadomo...bo mogą.. bo NIKT nie stanie w obronie Polaków a nawet więcej, będzie szczekanie w Polsce nawet tych którzy mienią się Polakami....i nagradzanie szczekających.
  Ustawa IPN śmiech na sali!! z"podkulonym ogonem"....

  https://dorzeczy.pl/kraj/69609/Polska-wycofala-sie-z-ustawy-o-IPN-z-podkulonym-ogonem-Mocne-slowa-izraelskiego-negocjatora.html

  A to inna uhonorowana noblistka!tej samej proweniencji , co ta wyżej!

  https://nczas.com/2018/05/23/olga-tokarczuk-polacy-to-mordercy-zydow-czy-za-to-dostala-nagrode-bookera/

  https://www.bibula.com/?p=110175

  https://medianarodowe.com/olga-tokarczuk-dostanie-od-wroclawia-wille-za-czyje-pieniadze/
  Rozdawanie polskich zabytkowych willi jak widać idzie wartko, wystarczy popluć na Polaków.
  Więc plucie będzie coraz większe....

  Barbara.E.Boni..dostaje sowite dotacje od Gowina

  https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

  https://nczas.com/2019/05/07/tak-zydzi-pluja-na-polakow-za-nasze-pieniadze-manipulacje-engelking-i-grabowskiego-obnazone/

  https://wprawo.pl/skandal-ministerstwo-nauki-dofinansuje-czasopismo-wydawane-przez-engelking-i-grabowskiego/

  Wszyscy czule przytuleni przez "polski rząd".I dlatego MOGĄ sobie na wszystko pozwalać!!!
 • @trojanka 20:29:28
  Itd.
  https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/minister-finans%C3%B3w-zwolni%C5%82-tokarczuk-z-podatku-od-nobla/ar-AAIzShj
 • @SolidarnyX 04:29:54
  Premier nam się udał . Salute . https://madrapolska.blogspot.com/2017/12/dlaczego-mateusz-morawieckiego-lansuje.html
 • @trojanka 12:36:01 to jest nikt, zero, nie ma i nie będzie miała wpływu na nic.
  Cichanouska to taki Wałęsa, tyle tylko, że jeszcze nie dostała nagrody Nobla. No tak, tak jest jak kura domowa dorwie się do popularności, ot tak przez przypadek, z domowych pieleszy wyskoczyła na szerokie wody, a może by tak powinna zostać i działać w ojczyźnie? ale po co, jak za granicą jest lepiej, klaszczą, nagradzają, a jaki z niej działacz, ona nawet nie wie o co walczy. To jest marionetka (jakie 'korzenne' nazwisko) a my dajemy jej willę za friko. Poziom zidiocenia straszny, jeszcze jej zestaw maseczek z nowymi/starymi białoruskim kolorami dać. To standardowe działanie zachodu w szczególności USA, amerykańcy jak zawsze cudzymi rękoma chcą być jak najbliżej Ruskiej granicy, a czy Putin na to pozwoli? z pewnością nie!
 • @kula Lis 69 07:30:58
  Gnojowisko pełna para, Polacy będą musieli się bronic we własnym kraju, coraz bardziej i częściej.Do tego harować na utrzymanków i "datki" dla kogo sobie zamarzy ambasada USA ..
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/bojka-z-udzialem-kilkunastu-osob-w-gdansku-media-gruzini-walczyli-z-innymi-mieszkancami-video/

  https://gazetawroclawska.pl/gruzini-pobili-sie-z-ukraincami-nozem-w-brzuch-raniony-zostal-polak/ar/c1-14920774
 • @kula Lis 69 07:30:58 //Cichanouska to taki Wałęsa, tyle tylko, że jeszcze nie dostała nagrody Nobla. No tak, tak jest jak kura
  No nie przesadzajmy. Jest to osoba dość dobrze osadzona w organizacjach "pomagających" Białorusi, np. "Czarnobyl will Live", wykorzystując znajomość angielskiego (i niemieckiego) była tłumaczem umów międzynarodowych, przed kandydowaniem na prezydenta Białorusi wysłała dzieci "na urlop" we Francji, w jej domu znaleziono 900 tysięcy dolarów w "cash"u, itd.

  No i oprócz języków, estetycznie wygląda o niebo lepiej niż polski "pierwszy wolny prezydent"

  https://www.youtube.com/watch?v=CD9rGdiALiM

  Świat i Białoruś - co w trawie piszczy - Ewa Rzeuska

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
<*script src='https://adserwer.xwords.pl/rewords.js?cid=1019'>