Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1386 postów 1058 komentarzy

STOP ! Antysłowiańska propaganda BIEŁSATU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

STOP! Antysłowiańska propaganda BIEŁSATU ul. Wiejska 13 Warszawa. Aleksander Jabłonowski, Maciej Poręba, Nabil Al Malazi, Zbigniew Skatulski, Adam Czeczetkowicz.

 

4.09.2020 r. w Warszawie ul. Wiejska 13 odbyło się zgromadzenie przed siedzibą tzw. BIAŁORUSKIEGO DOMU, a tak naprawdę telewizji BIEŁSAT, tworu utrzymywanego za nasze Polaków pieniądze, którzy nie są o tym informowani. Niedawno dostali od Polski 50 mln. zł. Nasze państwo utrzymuje na swoim terenie wrogą stację, gdzie wrogowie Białorusi cały czas destabilizują rzeczywistość białoruską. Telewizja BIEŁSAT działa przeciwko wszystkim Słowianom.

 

Więcej na ten temat w filmie eugeniuszsendecki:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=tJLLWzrMpdA

 

Na następne zgromadzenie w tym samym miejscu, uczestnicy zapraszają we wtorek 8 września 2020 r. o godz. 14.00.

KOMENTARZE

 • Przecież pis-uary igrają z życiem milonów Polaków.
  Tego rodzaju ingerencje w sprawy obcego państwa z terenu sąsiada to akt wrogi prowokujący do wojny.

  To wszystko może źle się dla Polski skończyć a winni zwieją do Londynu lub Waszyngtonu.
 • Do @Monaco 19:44:19
  Najpierw spierdol... do Izraela !!!! bo tam ich meta dla wszelkich mętów żydowskich ze świata !
 • @Monaco 19:44:19
  Nie pisuary, tylko ich mocodawcy,
  mocodawcą każdego rządu w 3RP jest CIA.
 • @ele 20:18:55
  To fakt. Żydzi po 89 roku przejęli Polskę w 2014 Ukrainę a teraz dobierają się do Białorusi. Tylko tym razem nic z tego, Rosja ma umowę obronną i jako Państwo Związkowe jest przez rząd Białorusi upoważniona do pomocy tak by zydowsko syjonistyczną i faszystowską zarazę nie wpuścić z terenów Polski Ukrainy i krajów bałtyckich wasali us-raela.
 • 5*
  Zachód jest napalony na białoruskie przedsiębiorstwa. Nie zapominajmy o tym.
 • ewinia
  Dziękuję autorce za poruszenie tego ważnego tematu. Ten problem trzeba drążyć. Tak udekorowany balkon w Centrum Warszawy, w bliskiej okolicy budynku Sejmu na pewno zwraca uwagę przechodniów. Dobrze że jest grupa odważnych prawdziwych Polaków !
 • antySłowiańska chyba, no chyba, że to...
  ..dezinformacja i zwodzenie
 • NO ZARAZ... MIAŁO BYĆ: "ANTYSŁOWIAŃSKA PROPAGANDA BIEŁSATU"!
  Ewinio, Droga
  Bardzo Tobie dziękuję za zacytowanie filmu TELEWIZJI NARODOWEJ na szacownym portalu "www.neon24.pl". Pozwolę sobie jednak zauważyć, że dokonałaś amputacji tytułu, pisząc o "słowiańskiej propagandzie Biełsatu". Błagam, popraw to.
  No i oczywiście zapraszam w imieniu Wojciecha Olszańskiego, Macieja Poręby, Doktora Al Malaziego, Innych Szacownych Kolegów i własnym na zgromadzenia zgłoszone pod Biełsatem (anty-słowiańskim!) w dniu 08 (wtorek) i 09 (środa) września 2020 w godzinach 14:00 - 19:00. Zapraszamy wszystkich, którym słowiański stan posiadania jest drogi, udzielimy głosu, damy do potrzymania olbrzymią flagę Rosji (bo wszystkie nasze działania się odbywają w cieniu Rosji właśnie), flagę Białorusi i Polski.
  Serdeczności.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:54:22
  Eugeniuszu, bardzo dziękuje za uwagę o pomyłce w tytule. Jasne, że miało być Anysłowiańska. ZŁY nie odpuszcza i nawet tu namieszał, zeżarł Anty i wyszedł babol w tytule. Bije się w piersi, szybko poprawiłam, przepraszam za niezamierzoną i niezauważoną pomyłkę.
 • Maryja Kalesnikawa, współpracowniczka kandydatki na prezydenta Białorusi S. Cichanouskiej została zatrzymana dziś w Mińsku
  //Maryja Kalesnikawa, współpracowniczka byłej kandydatki na prezydenta Białorusi Swiatłany Cichanouskiej i koordynatorka sztabu przebywającego w areszcie Wiktara Babaryki, została zatrzymana w poniedziałek w Mińsku – poinformował wcześniej portal TUT.by.
  Według świadków Kalesnikawa została zatrzymana w centrum Mińska około godz. 10 czasu białoruskiego – podał portal. Z relacji wynika, że osoby, które dokonały zatrzymania były zamaskowane i nie nosiły mundurów żadnej formacji struktur siłowych.

  Inni przedstawiciele Rady Koordynacyjnej, m.in. prawnik Maksim Znak, potwierdzili, że nie mogą skontaktować się z Kalesnikawą.
  Kalesnikawa była koordynatorką sztabu Babaryki, niedoszłego kandydata w wyborach prezydenckich. Po aresztowaniu go w związku z zarzutami dotyczącymi rzekomych przestępstw finansowych dołączyła do współpracowników Cichanouskiej.//
  jb/ belsat.eu wg PAP

  No i taki komentarz Biełsatu:

  //– Mińska milicja nie dokonywała zatrzymania – poinformował agencję Interfax-Zapad przedstawiciel komendy stołecznej milicji .//

  https://belsat.eu/pl/news/milicja-nie-wie-kto-zatrzymal-kalesnikawa/

  Oby to ne było tzw. "samozatrzymanie" w stylu takiego jaki planowali "niewidzialni" - ale słyszalni - przez telefon, znani osobiście Tichanouskiej jej współpracownicy której grozili, że zostanie "ofiarą założycielską" Ogólno Narodowego Ruchu Precz z Lukaszenką"

  Z tego powodu ta Cichanouska DOBROWOLNIE dała się wywieźć - dla własnego bezpieczeństwa - przez pracowników białoruskiego KGB na bezpieczną dla jej życia, Litwę.

  A ta Kolesnikowa, najwyraźniej nieopatrznie, zaczęła przebąkiwać o stworzeniu, współpracującej z aktualnymi władzami, PARTII mającej dorowadzić do zmiany Konstytucji Białorusi (zgodnie z żądanaimi oligarchii rosyjskiej?)

  Miej Boże w "opiece" (bezpiece) tę, zbyt samodzielną, Kolesnikową.
 • No, przynajmniej się wyjaśnia, kto zabral Kolesnikowa:
  Po prostu mikrobus marki "sobol" (zapewne produkcji białoruskiej) z napisem "swiaź" (połączenie):

  //Марию Колесникову утром 7 сентября возле Национального художественного музея неизвестные люди посадили в микроавтобус с надписью «Связь» и увезли в неизвестном направлении.

  Читать полностью: https://news.tut.by/economics/699502.html
 • @ewinia 11:58:09 - SPECJALNE ZAPROSZENIE DLA PANI REDAKTOR EWINII
  Droga Pani Redaktor
  Bardzo proszę o obecność w godz. 14:00 - 20:00 pod Biełsatem na Wiejskiej 13. Koniecznie z kamerą. Proszę i filmowanie wszystkiego. Proszę naładować kamerę i mieć ze sobą kilka kart pamięci, akumulatorów zapasowych etc. Proszę o wspieranie naszego protestu. Słowianie RAZEM :)
 • @Berkeley72 15:51:27 - POPRAWKA
  Nazwę "swiaź" lepiej tłumaczy słowo "łączność". Czyli to może sugerować wojska łączności. Wskazanie na armię. WASP-owski chwyt medialny - że niby stan wojenny Baćko wprowadza. Nękając mądrą i samodzielną polityczkę, która by mogła zostać jego następczynią. Kupy się to nie trzyma. Oj, ktoś pracuje nad podzieleniem Słowian jak na Ukrainie...
  [smuci się]

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930