Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

Czym szkoła dezynfekuje ręce Twojego dziecka?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

RODZICE, czy wiecie jakim płynem będą wasze dzieci dezynfekować ręce przy wejściu do szkoły?

 

Czy płyn ma certyfikat? Czy wiadomo z jakich składników jest zrobiony? Czy jest zabezpieczony, aby nie dostał się do oczu, lub buzi dziecka?

Mierzenie temperatury codziennie, a często jest nakaz dwa razy dzienne, strzelając dzieciom w czoło z termometru, który działa laserowo, spowoduje, ze dzieci będą chorować na raka mózgu.

Ojciec, który przyszedł do Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie ul. Modlińska 60 nad Zalewem Zegrzyńskim, aby uczestniczyć w rozpoczęciu roku szkolnego swojego dziecka, został zaatakowany przez służby szkoły, bo nie miał maseczki, a wolno mu jej nie mieć. Płyn w szkole był płynem do dezynfekcji powierzchni, nie dezynfekcji rąk. W składzie był propan-2. Ol alkohol izoprppylowy. Pan Piotr zabrał płyn do zbadania, cały dzień protestował pod szkołą.

 

  Link do filmu NPTV:

https://www.youtube.com/watch?v=ND7ALP8Cbds

 

Link do filmu z całego zdarzenia, który trzeba zobaczyć i rozsyłać dalej Olivier1985:

https://www.youtube.com/watch?v=ND7ALP8Cbds

 

KOMENTARZE

 • ***
  "Mierzenie temperatury codziennie, a często jest nakaz dwa razy dzienne, strzelając dzieciom w czoło z termometru, który działa laserowo, spowoduje, ze dzieci będą chorować na raka mózgu."

  A tymczasem taki termometr pracuje na zasadzie pomiaru badania natężenia promieniowania podczerwonego wydzielanego przez ludzkie ciało.

  "Płyn w szkole był płynem do dezynfekcji powierzchni, nie dezynfekcji rąk. W składzie był propan-2. Ol alkohol izoprppylowy."

  Ten alkohol jest dopuszczonym do użytku środkiem antyseptycznym stosowanym do odkażania skóry między innymi w szpitalach.


  Wiesz, czasem wypada najpierw sprawdzić, czy nie plecie się bzdur, a dopiero potem wypowiadać. :D
 • @Yarpen Zirgin 08:27:17
  Właśnie, będzie sprawdzany płyn w butelce po Cifie, jeżeli temperaturę na czole sprawdza się raz na jakiś czas to może nie zaszkodzi, ale dwa razy dziennie malutkim dzieciom w przedszkolu, to uważam za szkodliwe i niepotrzebne. Sam GIS zaleca to wykonywać na nadgarstku.
 • @
  Bez komentarza

  https://www.youtube.com/watch?v=uEP61NsvIwY&feature=share&fbclid=IwAR3FqZTeqnqlfOn7pMPpgFuXawJ3v7fdQdO6KrKj3X2XF9_Ayt8tI8cderg
 • @ewinia 08:50:19
  "(...) jeżeli temperaturę na czole sprawdza się raz na jakiś czas to może nie zaszkodzi, ale dwa razy dziennie malutkim dzieciom w przedszkolu, to uważam za szkodliwe i niepotrzebne."

  W jaki sposób pomiar promieniowania podczerwonego ma być szkodliwy?
 • @Yarpen Zirgin 08:27:17
  5*!

  miałem to napisać, ubiegłeś,

  chociaż niektóre termometry mają "laserowy" celownik, zazwyczaj można go wyłączyć, jeśli mierzy się z bezpośredniej bliskości.
 • @ewinia 08:50:19
  robi się to w okolicy tętnicy szyjnej, jak badanie pulsu.
 • @Yarpen Zirgin 09:42:04
  mierzenie na czole jest błędem, bowiem temperatura czoła silnie zależy od ilości wydzielanego potu, paradoksalnie, po wysiłku temperatura ciała rośnie, czoła maleje.

  "Szkodliwe" może być świecenie światełkiem po oczach.
 • @Yarpen Zirgin 09:42:04
  Ty sługusie big farmy lepiej się zamknij. Nawet jak w tym wypadku masz rację, co nie jest pewne. Masz nadzieję, że unikniesz losu pospólstwa, bo służysz psycholom?
 • @interesariusz z PL 12:03:30
  Czy ty w końcu pojmiesz, że wszystko to służy jednemu? Że jesteśmy w tym momencie w którym są wieprze jadące samochodem do rzeżni? Ty tego nie zdążysz zrozumieć, znaczy już jesteś zombie.
 • @ewinia 09:12:44
  https://youtu.be/HoiGlVzOycE
  Paru dupków te działania też pochwali.
 • @zadziwiony 12:15:59
  Ależ ja to rozumiem, powiedz mi tylko, jak się uratować od jednego, i od drugiego?
 • Autorka
  To ważne spostrzeżenie. Płyn nie nadający się do rąk może spowodować przewlekłe alergie i trudne do wyleczenia choroby skóry. Z rakiem mózgu to oczywiście przesada, ale trzeba fizyka, żeby ocenił co i jak groźne efekty dla zdrowia dzieci może wywołać termometrowa dyskoteka stosowana kilka razy dziennie. Znając sposób działania firm farmaceutycznych , skutki uboczne mogą być daleko gorsze niż sam covid-19. Wielkie brawa dla tego ojca.
 • @interesariusz z PL 12:41:07
  Wiele jest w życiu sytuacji, gdzie musisz wybrać mniejsze zło.
 • @Yarpen Zirgin 09:42:04
  Zapytaj fizyka. Moim zdaniem zagrożenie jest realne i dobrze, że "Ewinia" zwróciła na nie uwagę. Też 5* dałam.
 • @viridiana 12:52:56
  tak, tak, ale jak zabijają tymi termometrami w szpitalach?

  Ludzie nie umierają z powodu świrusa, tylko dlatego, że mierzą im temperaturę.
 • @interesariusz z PL 12:41:07
  Robić wszystko odwrotnie niż ty. Znaczy na każdym kroku demonstrować swój sprzeciw wobec ich planu, nawet jak jest merytorycznie naciągany.
  Jesteś albo cynik, albo zupełny nieogar...
 • @viridiana 12:58:50
  Jakie zagrożenie, proszę Ciebie, powoduje zmierzenie temperatury i zdezynfekowanie rąk preparatem, który służy do tych celów np. w szpitalach?
 • @interesariusz z PL 13:02:50
  Przecież w szpitalu nie trzymają pacjenta 10 miesięcy. Nawet z neurochirurgii są wypisywani już po tygodniu. Natomiast dzieci wyjąwszy weekendy i ferie siedzą w szkole i w szkolnej świetlicy bite 10 miesięcy. Pana dzieci już pewnie dorosłe, wnuki Pan olewa a minimum empatii dla przerażonych rodziców też Panu brakuje.
 • @Yarpen Zirgin 14:26:49
  Przecież to nie był preparat sensu stricte do rąk więc nawet przetarcie oczu tą "zdezynfekowaną" dłonią może podrażnić spojówki dziecka. O alergikach nie słyszałeś? Ja po używaniu przyłbicy przez 5 godz. dostałam ropnego zapalenia spojówek. Nie wiem jakie obecnie termometry używa się w szpitalach, za moich czasów były rtęciowe, natomiast jak pisałam wyżej - dzieci są w szkole 10 miesięcy a nie tydzień czy dwa. Mikrofalówki też są niby bezpieczne, ale osobiście znam żonę profesora fizyki, której gosposia wszystko podgrzewa na gazie, bo uważa to urządzenie za szkodliwe i nawet nie ma go w domu. USG płodu też traktowano jako bezpieczne a teraz pojawiają się doniesienia, że jednak nie za bardzo. Dowiedziono już, że częste KT mózgu celem obserwacji dynamiki rozwoju guza, powoduje bujanie nowotworowe. Na Twoje pytanie nie odpowiem, ale rozumiem każdą matkę, która woli "dmuchać na zimne". Chodzi o małe dzieci i w tym wypadku ostrożności nigdy nie za wiele zwłaszcza, że wiemy już, iż epidemia to ściema.
 • @Yarpen Zirgin 08:27:17
  "Ten alkohol jest dopuszczonym do użytku środkiem antyseptycznym stosowanym do odkażania skóry między innymi w szpitalach." Człowieku popatrz na jakiej wysokości powiesiła pani chyba woźna " na szybko " ten pojemnik z płynem odkażającym również podłogi i parapety w szpitalach. Małe dzieci poza wysoko podniesionymi rączkami zdezynfekują również swoje oczy. Trzeba być ślepym i głuchym żeby tego nie widzieć. To powinny określać normy, obok powinien leżeć papier do wycierania / osuszania i w widocznym miejscu instrukcja i opis preparatu o jego właściwościach. W szkołach powinny być poustawiane specjalne kosze/pojemniki na zużyte maski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
<*script src='https://adserwer.xwords.pl/rewords.js?cid=1019'>