Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1349 postów 1033 komentarze

DAVID ICKE – SYMBOL MASKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W filmie David Icke porusza temat obowiązkowego noszenia masek i związanej z tym symboliki.

 

Założysz maskę na twarz, twoja indywidualność zniknie. Ludzkość zniknie. Jeśli nie przestaniemy godzić się na nasze własne zniewolenie tak jak teraz, to nie ma sensu myśleć dokąd to zmierza. Im dłużej to pozostawimy tym bardziej będzie to ekstremalne, tym bardziej będzie się to obracać w bardziej ekstremalne sytuacje, z którymi będziemy musieli sobie poradzić, ponieważ tak działa ten kod za zamkniętymi drzwiami. Popycha bramę, jeśli nie ma oporu, przechodzi dalej, jeśli nie ma oporu, przechodzi do następnego. To jest ten proces od którego wszystko się zaczęło. Nieustanne pchanie bramy. Robią to stopniowo, dlatego, że gdyby rzucili w nas wszystkim na początku, wywołało by ogromny sprzeciw. Powoli przyzwyczajają ludzi do nowego scenariusza. Okultystyczne, satanistyczne i tajne stowarzyszenia używają symboliki. Próbują dostać się do świadomości. Jeśli założysz maskę, wiesz, że ktoś inny tu rządzi. To symbol ujarzmienia, podporządkowania i symbol uległości. Kiedy to robisz, wdychasz własny dwutlenek węgla i nie wdychasz wystarczającą ilość tlenu, jest to bardzo niebezpieczne. Chodzi o oddanie swojej władzy i suwerenności jakiejś zewnętrznej sile. Tak wiele jest sprzeczności w tym co nam każą robić, jest to czysta manipulacja psychologiczna. Realizujemy plany psychopatów sprzeczne z nauką.


Więcej informacji w filmie Killuminati:

http://killuminati.pl/david-icke-symbol-maski/

 

 

KOMENTARZE

  • Ewinia
    Wyślij to na prywatne poczty interesariusza, Lorenzo i Oscara. Może w końcu nabiorą rozumu, bo nowy minister powołał nowego doradcę który jest orędownikiem jeszcze większego zamordyzmu. Będą więc mieli nowe paliwo do szerzenia paniki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30