Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1371 postów 1049 komentarzy

Gesara i Nesara

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Trump realizuje Narodowy Akt Odbudowy i Reform NESARA?

 

GESARA i NESARA to skróty od nazw Prawdziwego Globalnego / Narodowego Aktu Reformy i Bezpieczeństwa Ekonomicznego. Są to ustawy o globalnej i narodowej ochronie oraz reformie gospodarki, które zostały wymyślone i spisane przez wielkie umysły XX i XXI wieku w celu zresetowania stanu planety Ziemia i wprowadzenia potężnych zmian w fundamencie zarządzania.

Z Tokio Hanna Kazahari mówi o Narodowym Akcie Odbudowy Bezpieczeństwa Gospodarczego NESARA i jego odpowiedniku globalnym GESARA.

Z aktu uwolnienia najpierw ludzi w Stanach z oszustwa mafii chazarskiej trzynastu rodów i różnych struktur masonerii i kultów satanistycznych omawia 20 punktów NESARA.

 

Link do filmu FAB news:

https://www.youtube.com/watch?v=9WjtSJnYp64

 

 

 

KOMENTARZE

 • ------------ tak, ale ...... klasyka
  --------- ludzie stali się przeżuwaczami . Polacy pracują ponad osiem godzin , norma 12 i więcej . Urzędasy SKORUMPOWANE PASOŻYDY prawie już nie pracują , ale !! decydują o naszym życiu. Naród musi wziąć własne sprawy we własne ręce , ale jak ?? , kiedy ?? - gdy rachunki , komornicy , windykatorzy , mandaty itp przychodzą już CODZIENNIE stąd praca na okrągło .
  ---------nie będzie !! NESARY , GESARY bez bezpośredniego zaangażowania się ludzi we własne uwolnienie się !!.
  ---------tu ! ROBOTA DO WYKONANIA !.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/07/swiatowy-reset-rinus-verhagen-niedziela.html
 • sceptykiem jestem;
  Aby uwolnić się od tych pasozytów należałyby ich najpierw na całym świecie w ciągu paru godzin aresztować/internować, aby uniemożliwić im komunikację między sobą oraz ze swoimi sługusami. Czyli zablokować im możliwość odwetu czy zacierania śladów i "ulatniania się".
  Ponieważ taki podstawowy warunek konieczny nie został spełniony, więc śmiem podejrzewać, że może tu chodzić o takie "przemiany", aby wszystko zostało po staremu. Taki plan B, jeśli plan A nie wypali. Dać ludziom fałszywą nadzieję, aby kupić czas i dalej ich eksploatować ale pod innym szyldem. Podobnie odbyły się przecież "przemiany" - transformacje w Polsce, Rosji i innych demoludach za czasów "solidarmości".
 • Czekaj tatka latka
  Litości...!
  Ta kobieta pozująca na słowiańskie dziewczę nie jest od budzenia lecz usypiania. Promuje usypiacza Q, który zniewolił znaczną część amerykańskich patriotów, każąc im wierzyć w zbawiennictwo Trumpa i jego rzekomy „plan”. Ona robi to samo w stosunku do Polaków, wujek Donald nas wybawi.
  Ostatnio promowała jakąś grupę, która chce polskiego, niezależnego pieniądza, tyle tylko, że .... elektronicznego! Co jest marzeniem globalistów i banksterów. Jakie to byłoby piękne, zorganizować awarię i pozbawić cały naród środków do życia. Albo wybrane osoby, jak wola. A ona promuje takie brednie. Ten plan, o którym ona mówi na tym filmiku, jest ponoć propozycja z lat 90. Jak każda dobra kontrolowana opozycja, mówi wiele prawdy, problem w tym, ze nie całą prawdę i pomija rzeczy faktycznie istotne, które mogłyby prawidłowo ukształtować obraz rzeczywistości.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031