Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1293 posty 1012 komentarzy

WAŻNE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj 11.06.2020 r w Warszawie ul. Wiejska 18 m 18 o godz. 18.00 odbędzie się Konferencja prasowa Romualda Starosielca kandydata na Prezydenta RP.

 

We wtorek Komitet Wyborczy Romualda Starosielca został powiadomiony na dzień przed końcem terminu zbierania podpisów, że 79 tys. zebranych głosów nie zostało uznanych przez Państwową Komisję Wyborczą. Dano im 24 godziny na ponowne zebranie głosów, co jest nie wykonalne w takim czasie. Ten system jest wrogi społeczeństwu, wymaga zmiany.

Prośba do mediów niezależnych aby przyszli na Konferencję prasową oraz niezależni prawnicy, którzy mogliby zaopiniować odpowiedź, którą otrzymali od Państwowej Komisji Wyborczej, z której jasno wynika, że sztaby nie są równo traktowane. Kandydaci są traktowani wybiórczo, jest to ustawka wyborcza. Kandydaci z 10 maja zostali przesunięci do wyborów zaplanowanych na 28 czerwca. Jeśli chodzi o liczenie ważnych głosów, to z głosów Romualda Starosielca uznano 1000 pierwszych głosów, a pozostałe głosy uznano za nieważne (około 78 tys.). Należałoby postąpić tak samo z pozostałymi sztabami, żeby zapewnić równość w wyborach. Komisja uznała, ze został zarejestrowany tylko Sztab, a nie kandydat wraz ze Sztabem, to musi zaczynać zbieranie głosów od początku, ale nie musi rejestrować Sztabu na nowo. Komisja zwlekała z tym do możliwego ostatniego dnia. Te wybory powinny być uznane za nieważne i powinien być nowy termin wyborów z równym traktowaniem wszystkich kandydatów, ponieważ Konstytucja nam to gwarantuje.

Romuald Starosielec pyta i jednocześnie proponuje, żeby zgromadzić siłę narodu, siłą społeczną i wykazać, czy jesteśmy w stanie wspólnie przeprowadzić referendum na temat ustalenia nowego terminu wyborów i unieważnienia obecnego.Pośród zgłoszonych kandydatów, nie ma żadnego reprezentanta naszej społeczności.

Na końcu filmu oświadczenie Romualda Starosielca z dnia 10.06.2020 r.

 

Więcej informacji w filmie SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja:

https://www.youtube.com/watch?v=jDNqxyA5yfI

 

KOMENTARZE

 • @
  Co w Polsce należy zmienić – Romuald Starosielec – kandydat na prezydenta 2020

  https://www.youtube.com/watch?v=yy-tW3v4pjU
 • ***
  Nawet gdyby mu uznano, to i tak nie zostałby zarejestrowany jako kandydat. Potrzeba do tego 100 tys podpisów poparcia, a miał jedynie 79 tys.
 • a
  Sprawa faktycznie jest "woniejąca" i interpretacje mogą być różne.

  Pierwsze - dlaczego odrzucono mu te 40000 podpisów przed poprzednio planowanymi wyborami.
  dwa. Jeśli to nowe wybory - to wszystko od początku - także zbieranie podpisów.

  Jeśli tylko nowy termin - to skąd włączenie Trzaskowskiego.

  Niby Starosielec nie przeszedł progu poprzednio, ale nic by się nie stało, gdyby zaliczono te 80 000 podpisów i nakazano dozbierać resztę.


  I tak by nie wygrał, ale byłaby szansa na budowę ugrupowania.
  Stąd pewnie obawy PKW i całego układu.

  PS. W zasadzie to wina Neonu; jakby było poparcie od początku - wygrana byłaby pewna;-)))
 • 5*
  Dla kandydata, mój faworyt numer jeden, wiem że na razie wirtualny, ale w następnych wyborach ...
  No i panna tak jak ja, myśli podobne moim.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31