Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

Relacja z marszu WOLNOŚĆ i ZDROWIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

6.06.2020 r. IV MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

 

Ulicami Warszawy przeszedł kilkunastotysięczny marsz wolnościowców, nie zgadzających się na przymusowe szczepienia. Organizatorem marszu było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o szczepieniach STOP NOP. Protestujący wyruszyli z placu Zamkowego, przeszli przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, plac Trzech Krzyży, pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów w Alejach Ujazdowskich. W proteście wzięło udział wiele rodzin z dziećmi.

Pod Kancelarią wygłoszono wiele przemówień. Głos m.in. zabrali: Justyna Socha, rodzice dzieci z powikłaniami poszczepiennymi, poseł Grzegorz Braun, adwokat STOP NOP Arkadiusz Tetela, były poseł Paweł Skutecki, i inni, odczytano list od Edyty Górniak. W marszu wziął też udział Wojciech Cejrowski.

Marsz odbył się pokojowo, nie było żadnych prowokacji.

W mediach publicznych nawet słowem nie wspomnieli o dzisiejszym marszu na żadnym kanale, w żadnych wiadomościach.

 

Link do marszu WOLNOŚĆ i ZDROWIE:

https://www.youtube.com/watch?v=Wq115j-SQl4

 

 

KOMENTARZE

 • Świat wolnych ludzi
  Świat wolnych ludzi jest pełen tajemnic. Byliśmy prawie wszyscy bez kagańców, uśmiechnięci, pełni nadziei że może jeszcze nam się uda łyknąć trochę wolności. Wielu uczestników musiało pokonać strach bo ostrzegano że może dojść do burd. A tu taka niespodzianka ! Pani Justyna Socha świetnie to zorganizowała, było bezpieczne i fajne spotkanie wolnych Polaków. Najpiękniejsze było przemówienie Wojciecha Olszańskiego które u wielu wycisnęło łzy. Odsłuchajcie sobie i sami to oceńcie jest na samym zakończeniu. Kto nie był niech żałuje bo taka okazja nieprędko się nadarzy. Dla kontrastu warto obejrzeć ponure stado niewolników pod ambasadą USA w maskach, w rękach tektury z napisami których nawet nie potrafią przeczytać a co dopiero zrozumieć.
 • ewinia
  Nie wiem co jest, próbuję dać Tobie 5 gwiazdek i nic nie widać ? Ale Choć tak Ci podziękuję za to że zrobiłaś dla nas ten materiał.
 • ***
  Głupie ludzie zapomnieli dzięki czemu nie ma obecnie epidemii ospy prawdziwej, polio, odry, krztuśca czy innych chorób, które kiedyś zbierały krwawe żniwo wśród ludzi...
 • @Yarpen Zirgin 09:19:35
  Dzięki temu mamy zespół aspergera, autyzm, padaczkę, guzy gruźlicze, śmierć łóżeczkową, zmiany w dna, zaburzenia koncentracji itd. Zbierają śmiertelne żniwo wśród dzieci, a teraz przyszedł czas na żniwo wśród dorosłych.
 • @Yarpen Zirgin 09:19:35
  Jestem głupi ludź, z największą przyjemnością oddam Ci przeznaczoną dla mnie szczepionkę. Ale pamiętaj to będą dwie w roku. Więc dam Ci dwie. Dziwię się że porównujesz sezonową grypę do poważnych "chorób, które kiedyś zbierały krwawe żniwo wśród ludzi....."
 • Mało tych odważnych warszawiaków
  Czy stolica to miasto buraków?
  Większość tej dzisiejszej wieś stanowi
  Czy się mądrość, odwaga odnowi?
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • 5*
  Ogromna manifestacja i żadnych relacji w mediach tych PiSiorowatych i tych "opozycyjnych".
  Czy kogoś to dziwi?
 • @ewinia 09:54:57
  Bardzo mi przykro, ale powtarzasz bzdury antyszczepionkowców. Wszystkie wymienione schorzenia występowały przed wprowadzeniem szczepionek i nigdy nie wykazano jakiegokolwiek związku między zachorowaniami na nie i szczepieniami. Za to dobitnie wykazano, że szczepienia doprowadziły do eradykacji ospy prawdziwej (śmiertelność dla niektórych szczepów nawet do 95% zakażonych) oraz polio.
 • @Robik 11:34:03
  Wiesz, nad ludzką głupotą trzeba spuszczać zasłonę milczenia, a nie ją pokazywać w telewizji...
 • @Yarpen Zirgin 16:36:01
  Posłuchaj piekielny faszystowski durniu .
  Jest wyrok sądu amerykańskiego jednoznacznie stwierdzajacy, że badania dokumentajace bezpieczeństwo szczepień zostały przekupione i sfałszowane. Że szczepienia doprowadziły do wielu powikłań i śmierci . Bierz szczepionki codziennie- twój wybór ale od-dol się od oceny osób które na to się nie zgadzają. Moje życie, moje zdrowie moja sprawa . Jasne?
 • @Yarpen Zirgin 16:15:08
  "bzdury antyszczepionkowców. Wszystkie wymienione schorzenia występowały przed wprowadzeniem szczepionek i nigdy nie wykazano jakiegokolwiek związku między zachorowaniami na nie i szczepieniami. Za to dobitnie wykazano, że szczepienia doprowadziły do eradykacji ospy prawdziwej (śmiertelność dla niektórych szczepów nawet do 95% zakażonych) oraz polio."

  Nie trafił Pan, pudło.

  Wykażę Panu jak jest naprawdę. Dana szczepionka nie jest wprowadzana od razu. Zwykle na początku jest co najmniej kilka szczepionek, które się żmudnie testuje. Jedne są skutecznejsze, drugie są szkodliwe. Rzadko wybrana i zaaprobowana szczepionka jest idealna.

  Na koniec trzeba dokonać rachunku korzyści i strat. Jeśli szczepionka zabije pół procenta zaszczepionych ale 10% niezaszczepionych umiera na zakaźną chorobę, balans jest korzystny.

  Mogą być szczepionki które wyrządzają wiecej szkody niż pożytku i odwrotnie. Nie powinno się ich traktować magicznie, ani jako cudowny lek ani jako narzędzie szatana.
 • @Pedant 08:47:23
  Wyrok amerykańskiego sądu jest jednoznaczny. Przez ostatnie 30 lat wszystkie badania szczepionek to fałszerstwo. Nie ma ma rzetelnych badań na temat bezpieczeństwa ich stosowania. Można się. Spokojnie założyć,że wszystkie czynią więcej szkody niż pożytku

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
<*script src='https://adserwer.xwords.pl/rewords.js?cid=1019'>