Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1294 posty 1012 komentarzy

Zamieszki w USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zamieszki w USA, Antifa, opłacani rebelianci.

 

Zamieszki w Stanach Zjednoczonych są opłacane. Antifa działa. W filmie są przedstawiane na to dowody. Demokraci starają się przycisnąć Trumpa, wywołać sztucznie stan wojenny w całym kraju, żeby to użyć potem przeciwko niemu. Trump jest zbyt inteligentny, żeby się na to nabrać. Jego taktyką jest pozwolenie gubernatorom poszczególnych stanów podejmowania decyzji w tych wydarzeniach, które się dzieją, żeby ugrzęźli we własnej niekompetencji.

W Stanach są stany rządzone przez demokratów. Akcja z rozruchami została zaplanowana, wcześniej zostały poustawiane palety z cegłami w strategicznych punktach miast. To wskazuje na to, że to było zaplanowane powstanie. Ludzie powinni to zrozumieć, że dzieje się polityczny zamach stanu. Nie chodzi tylko o sabotowanie wyborów, które nadchodzą. Chodzi o zniszczenie Ameryki, jej obronności, zniszczenie lokalnych instytucji, które zajmują się przestrzeganiem prawa. Ludzie, którzy nie jesteście jeszcze uzbrojeni, lepiej się przygotujcie. Antifa zapowiedziała, że przeniesie się na przedmieścia.

 

Więcej ważnych informacji w filmie SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja:

https://www.youtube.com/watch?v=vPQfooO0uN4

 

KOMENTARZE

 • Wszystko to prawda - ale
  nie do końca. Otóż Trump też należy do ogona, który wywija psem a nie do tego psa. Czarci pomiot nie powołał tam na prezydenta Trumpa - wbrew swoim interesom - tylko aby Białą Amerykę upokorzyć - a Trumpa (w domyśle Białą Amerykę) pokazać - jako takiego bezsilnego pajaca. Bezsilnego pajaca - co to takich kiedyś w ZSRR zamykano w psychuszkach - jako bezobjawowego schizofrenika - bo jak można nie lubić komunizmu! No jak!
  Wniosek?
  Ameryka jest demoralizowana już przez całe dziesięciolecia - więc tam ludzie są jak przysłowiowe zombie. Nie umieją już odebrać zdarzeń - takimi jak one są naprawdę - i po co one zaistniały. Owszem jest garstka niezdemoralizowanych, nieogłupionych - nieprzerobionych na szatańskie odchody przez czarci pomiot - ale to jest tylko garstka - nie mająca tam na nic żadnego wpływu.
  Na koniec - czarci pomiot wywijający Ameryka jak pies przysłowiowym flakiem - to nie idioci.
 • Afroamerykanie muszą zostać jewishamerykanami
  Trudno im to wytłumaczyć

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31