Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

Szczepienia a opinie celebrytów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ocenzurowany i usunięty program z 23.05.2020 r.

 

Szczepienia a opinie celebrytów – Tomasz Łysakowski, dr Michał Sutkowski i Wojciech Brzozowski

Szczepionka na koronawirusa być może jeszcze nie powstała, ale nie przeszkadza to coraz szerszej grupie polskich celebrytów twierdzić, że będzie ona szkodliwa dla ludzkiego zdrowia. Do tej drużyny zaliczają się już Edyta Górniak, Iwan Komarenko, Viola Kołakowska, Doda, Baron i wielu innych. Panel dyskusyjny, w którym udział wziął socjolog Tomasz Łysakowski, specjalista medycyny rodziny i chorób wewnętrznych oraz prezes warszawskich lekarzy rodzinnych Michał Sutkowski, a także siedmiokrotny mistrz świata w windsurfingu Wojciech Brzozowski.

 

Link do filmu Szczepienia – Niewygodne Fakty:

https://www.youtube.com/watch?v=w2RucdCt8aI&t=320s

 

KOMENTARZE

 • Funkcjonariusze PiS zwnou się osmieszyli w tej kwesti.
  Ale tam muszą być ograniczone kadry. Wszak już informacje o programie poszły w internet. I nie tylko yt, bo tutaj zawsze może pojawić się cenzura. Ale też media pisane to zauważyły:

  https://sport.dziennik.pl/news/artykuly/7714962,tvp-wojciech-brzozowski-lekarz-koronawirus-covid-19.html
 • Szczepionka być może jeszcze nie powstała, ale to nie ta szczepionka jest tutaj problemem, a....
  strzykawka, którą mają zostać nam zaimplementowane czipy, które Bilowi Bramie odezwą się na jego chorym komputerze, bo w tej chorobie chce mieć wszystkich na Ziemi w tym swoim chorym komputerze.
  A chce nas mieć dlatego by ten jego chory komputer nas policzył i w razie jakiejś nadwyżki nas resetował, bo i takie możliwości mają mieć te czipy. Czy Pani ewinia jeszcze o tym nie wie?, bo trąbią już o tym nawet wróblke na dachu.

  Nie wyszło im z H9N1 (czy jakoś tak) więc teraz kombinują z jakimś koronowirusem.
  Powtarzam raz jeszcze : to nie choroba jest tutaj ważna a czip który zostanie nam przy okazji tej choroby przez chorych ludzi (na umyśle) zaimplementowany, czyli wstrzykniety do organizmu.
  A jest ten czip juz tak mały, że Pani ewinia go nawet w tej strzykawce nie będzie widziała, a on, ten czip, przejdzie barierę krew/mózg i usadowi sie gdzieś w mózgu Pani ewini i juz Pani ewinia nie będzie pisała niczego złego o szczepionkach, ale Pani ewinia już teraz nie pisze źle o szczepionkach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31