Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

Minister Szumowski i boss mafii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w suwalskiej ośmiornicy? Odpowiedź na to pytanie jest krótka i prosta – Tak.

 

Mówi o tym były dziennikarz śledczy Leszek Kraskowski PR, od jedenastu lat prowadzi prywatną agencję informacyjną zajmującą się głównie tropieniem bardzo dziwnych historii, śledztwami procesowymi. Jedno z takich śledztw doprowadziło ich do Anina przed siedzibę Firmy NECOR, którą przed laty powołał do życia minister Szumowski razem z piłkarzem Wigier Suwałki Danielem O. Daniel O. niedawno wyszedł z aresztu, w którym spędził półtora roku. Firma NECOR wyprodukowała obligacje, nie wiadomo jak dużej wartości, ale pokrzywdzeni nierzadko zainwestowali oszczędności całego życia w firmę państwa Szumowskich. Pokazana w filmie np. obligacja za 100.000 zł. Nigdy nie została przez firmę wykupiona. Dane z INFOVERITI (KRS): „w dniu rejestracji Firma NECOR SP. z o.o. spółka komandywowa posiadała następujące dane: wspólnicy – SP. z o.o. Szumowski Łukasz Jan, Derejko Paweł Sławomir, Wilski Paweł Jerzy, Daniel O.

W dniu 21 marca 2017 r. zaszły w firmie zmiany, sprzedano udziały Szumowski Łukasz Jan, zakupiono udziały Szumowska Anna Henryka. Minister Szumowski nie jest już dzisiaj udziałowcem Firmy NECOR , wszystkie udziały przepisał na żonę w momencie kiedy miał objąć stanowisko wiceministra nauki. Firma NECOR jest drobnym elementem w układance. Ta układanka założona przez Daniela O. to jest około 50 różnych spółek, które tworzą pajęczynę, coś w rodzaju ośmiornicy. Cała historia zaczęła się w Suwałkach, tam byli pierwsi oszukani przez Daniela O. Oszukane zostały banki, unijne instytucje, unijne fundusze. Nie wiadomo jaka jest skala tego oszustwa, jest to piramida finansowa, być może nawet większa od AMBER GOLD. Być może utopiono nawet miliard złotych. Pieniądze pożyczano bez żadnych zabezpieczeń. To jest bardzo groźna organizacja. Adwokatowi broniącemu pokrzywdzonych podpalono dom, wrzucono mu na taras koktajl Mołotowa, do kancelarii adwokackiej wlano żrący płyn. Ludzie pokrzywdzeni przez Daniela O. byli zastraszani. Wiele z tych osób wycofało się ze spraw sadowych.

Majątek z 50 spółek Daniela O. „wyparował”. Daniel O. był właścicielem ponad 50 luksusowych samochodów, wielu jachtów.

W grudniu 2018 r. w momencie zatrzymań (zatrzymano 55 osób), prokuratura szafowała straty 600 osób na 500 mil. złotych, straty może przekroczą nawet miliard złotych. Spółki powiązane z suwalską ośmiornicą wyprowadziły pieniądze, dokładnie nie wiadomo gdzie. Szefowie piramidy suwalskiej bardzo często podróżowali za granicę w tym do Singapuru. Najprawdopodobniej pieniądze ulokowano w Giełdach Bitcoinowych. Zakupowano luksusowe mieszkania w Warszawie, jachty, samochody.

Prokuratura zasłaniając się dobrem śledztwa odmawia udzielenia informacji. Poszkodowani przez suwalska ośmiornicę zastanawiają się jak to jest możliwe, że przy takiej skali tego procederu podejrzani są na wolności. W areszcie przebywa tylko jedna osoba. Główny sprawca tej afery boss Daniel O. jest na wolności po wpłaceniu milionowej kaucji.

Co którzy kupili obligacje Firmy NECOR, lub inne aktywa z firm, które są w tej suwalskiej ośmiornicy, zgłaszajcie się, być może razem uda się coś osiągnąć, agencja.kejapr@gmail.com.

To dopiero początek ujawniania faktów.

 

Link do filmu Tropiciele Luksusu:

https://www.youtube.com/watch?v=djWgwB4d8jg

 

KOMENTARZE

 • @
  żyjemy na peryferiach bantustanu
 • Spółki z udziałami Szumowskiego:
  https://www.khotech.pl/blog/sprawozdania/odpis_pelny_572655.pdf
  Dane aktualne z KRS.
 • PIS to z pewnością nie skrót
  prawa i sprawiedliwości. Aferał Tusk ukarał kiedyś Burego naganą za to, że za 600zł kupił udziały w spółce. W grudniu ub.roku CBA deptała Kościńskiemu po piętach z powodu złamania ustawy antykorupcyjnej.
  https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/614297,koscinski-minister-finansow-udzialy-spolka-informatyczna-cba.html
  Szumowski kryty parasolem?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031