Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1290 postów 1003 komentarze

„Nie ma Polskiej Policji”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Nie ma Polskiej Policji, przejęła ją BLACWATER prywatna firma z USA”

 

10 maja podczas protestu w Warszawie na placu Piłsudskiego byli spisywani protestujący przez prywatną firmę z USA BLACWATER, jako polscy policjanci.

BLACWATER USA – amerykańska prywatna organizacja wojskowa założona w 1997 roku przez Erika Prince’a i Ala Clarka.

Firma jest alternatywnie nazywana firmą najemniczą, lub ochroniarską. Siedziba firmy mieści się w stanie Karolina Północna. W październiku 2007 roku BLACKWATER USA zmieniło nazwę na BLACWATER WORLDWIDE, a 2009 roku po odmowie rządu irackiego na przedłużenie kontraktu na Xe. Obecnie firma nosi nazwę Academi, nawiązująca do Akademii Platona.

 

Policjanci mieli na mundurze rękawie naszywkę przedstawiająca trupią czaszkę

Dlatego te maski wprowadzono, żeby zakryć ich twarze​?

 

Więcej w filmie jacki caleib:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=x86gzhnck8w

 

miziaforum

https://miziaforum.com/2020/05/11/blackwater-najemnicy-naszych-czasow/

 

KOMENTARZE

 • Wojskowy outsourcing
  Prywatne firmy wojskowe i ochroniarskie przejmują zadania zarezerwowane tradycyjnie dla sił zbrojnych.

  Dobrze wyszkoleni, doświadczeni i zaprawieni w boju żołnierze, najczęściej z formacji specjalnych, stają się łakomym kąskiem dla prywatnych firm wojskowych. Po przejściu do sektora prywatnego (jednak powiązanego z wojskiem) nadal zajmują się tym, do czego zostali wyszkoleni. Zazwyczaj pracują dla swojego rządu.

  Użyto prywatnych firm w kraju (USA), dlaczego nie robić tego za granicą?

  https://miziaforum.com/2011/12/21/prawie-wszystko-o/
 • Już oficjalnie – Polska S.A (2019)
  Kilka lat temu, informowaliśmy was, że nie ma czegoś takiego jak Polska, USA, czy Niemcy, ponieważ istnieją tylko morskie korporacje handlowe, użytkujące skrzywione nazw państw, które zostały podbite i przekształcone w regionalne obozy dla podzielonego ludzkiego kapitału.

  Szamani, główni właściciele państw handlowych, zarządzają Polską, za pomocą tajnych bractw, korporacji córek oraz religii i partii politycznych, kreujących ideologie teatru państwa oraz rządu.

  Spotkania tych podmiotów odbywają się w Polsce, przy pomocy Kongresu 590.

  Kongres 590. Oficjalnie – 590, to prefiks kodu kreskowego, którym są oznaczone towary wyprodukowane w Polska S.A. Nieoficjalnie 590, to rok objęcia stolicy Piotrowej przez Grzegorza Wielkiego, masona, który siłą zaczął przemieniać Lechię w Polskę.

  Od wielu dziesięcioleci ukrywano, że Polska, jest spółką akcyjną, zarejestrowaną w Waszyngtonie pod numerem seryjnym : 367461592.

  Klub Bilderberg i komitet 300, zarządza polską polityką od dziesiątków lat, bowiem nie ważny jest ustrój, ważny jest sposób zarządzania niewolnikami, poprzez podział społeczny, czyli tezę i antytezę, każdej kwestii społecznej.

  https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/17/juz-oficjalnie-polska-s-a-i-spolki-corki/

  Prawo admiralicji, morskie korporacje handlowe

  https://www.youtube.com/watch?v=-tEduuN8Nx4
 • Cejrowski uwierzył, że jest ważną figurą.
  albo choć nieporozumienie?
  Black Water od dosyć dawna, nazywa się Academi
 • @Uchoigielne 16:59:10
  “Od wielu dziesięcioleci ukrywano, że Polska, jest spółką akcyjną, zarejestrowaną w Waszyngtonie pod numerem seryjnym : 367461592.”

  Obiło mi się o uszy, że faktyczne prawo wyborcze mają wyłącznie osoby posiadające akcje tej spółki; dlatego urządzane z wielką pompą wybory są kompletną fikcją. Co, obserwując rzeczywistość, wydaje się bardzo prawdopodobne, a dotyczy wszystkich spółek, nie tylko Polski.

  Prezydent Ghany na spotkaniu z Macronem zapewniał go o swoim sentymencie do Francji, o której się wyraził „the corporation France”.
 • @Lotna 20:40:43
  gdzieś czytałem, ze akcje spółki Polska sa są notowane na giełdzie. Słyszałaś coś o tym? Może trzeba by kupić choc jedną sztukę?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31