Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1290 postów 1003 komentarze

Przekaz do ludzkości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przekaz do ludzkości od Fabijenny. Siegfried poprosił Paulinę o przeczytanie przetłumaczonego z j. niemieckiego przesłania do ludzkości.

 

Fabijenna niemiecka dusza – tak przedstawia się ta Pani, która w nagraniach motywuje ludzi do tego, żeby pozostawać w pozytywnym myśleniu, pozytywnym działaniu.

W pierwszej części filmu Siegfried przedstawia jakby obraz ducha naszych sąsiadów Niemców. Dusza tego państwa się podnosi.

W drugiej części filmu Paulina czyta przekaz, który tyczy się Niemców, jest przekazem do nich, ale jednocześnie do reszty świata. Polska też pomału się budzi. Powinniśmy zrozumieć, że to my jesteśmy suwerenami, to my budujemy przyszłość i nikt nam nie będzie rozkazywał, a na pewno nie jakieś bandyckie rządy, które doprowadziły nas do miejsca w którym jesteśmy. Nie dajmy się dzielić. Bądźmy świadomi i nie gódźmy się na wszystko.

W maju wydarzenia, które będą miały miejsce, będą już zwiastunami nowej rzeczywistości. Obudzenie cały czas postępuje, ale im więcej ludzi będzie obudzonych, im wyższy będzie poziom świadomości, tym łatwiej szybciej i łagodniej te zmiany na dobre przejdą. Zadzieją się rzeczy, o których dzisiaj nam się nawet nie śni. Jesteśmy w środku Apokalipsy.

Zachęcam wszystkich do odsłuchania przekazu.

 

Panie i Panowie, mam zaszczytne zadanie przedstawić nam nasz naród jako naszego Cesarza. Nadchodzą następujące wydarzenia: dotychczasowe rządy Pani Merkel wraz z jaj mediami włącznie z UE dostały ultimatum,   oficjalnie, nie tracąc twarzy poddać się do dymisji. Niestety z tego przywileju nie skorzystali, odrzucili to. Następstwem tego będzie 9 maja 2020 r. oficjalne zakończenie systemu BRD Republiki Federalnej Niemiec”.

Dalsze przekazy w filmie Pauligk:

 

  

https://www.youtube.com/watch?v=PozSHykDQt0

 

KOMENTARZE

 • " 9 maja 2020 r. oficjalne zakończenie systemu BRD Republiki Federalnej Niemiec”.
  to już za 4 dni....trzymaj temat
 • 5*
  Jedyne co budzi zastrzeżenia w tym przekazie to to, że znowu "jakaś niemiecka dusza" pcha się na prowadzenie. Po co?! Wcale nie musi. Wie o tym? A wstęp jest z lekka żenujący... no ale, nobody's perfect. W sumie rozumiem ślązaków. Ja tylko tak zgłaszam na przyszłość małe poprawki.
  Pójdę sprawdzić te info o spotkaniach.
  Poza tym reszta ok. :)
 • Niemieckie szyny
  Mam inną definicję polskiego serca. Zresztą każdy człowiek ma jedno serce, gdy ma 2-lub trzy to jest fałszywym potworem. Dlatego to jest kłamstwo na niemieckich szynach.

  Oczywiście takie przekazy z zaświatów się nie sprawdzają. 9 maja 2020 roku obchodzimy Dzień Zwycięstwa i zakończenie 2 WŚ.

  9 maja 2020 Niemiecka Europa by zatrzeć klęskę Niemców obchodzi dzień Unii Europejskiej.

  Pragnę zauważyć że kościoły tu są puste. KK w Niemczech (BRD to nieaktualny skrót) wreszcie zgodził się na > niezależne < śledztwo w sprawie gwałconych, poniewieranych dzieci.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31